حمید طوسی نژاد | 1397.12.18

سرمایه گذاری در بازار رمز ارز ها با نگاه بلند مدت

سرمایه گذاری بر روی رمز ارز ها با نگاه بلند مدت

نگهداری رمز ارز ها، به عنوان یک راهکاری برای  سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفته می شود. اما چرا سرمایه گذاری های بلند مدت در رمز ارز ها (تا این حد) قابل قبول است؟ دلایل زیادی برای این مسئله وجود دارد که در این مطلب به آنها می پردازیم. با کوین ایران همراه باشید.

تا کنون بیت کوین مشهور ترین و پرطرفدار ترین ارز مجازی بوده است. کمپانی های بزرگی چون Microsoft، Amazon، Google  و … با استفاده از بلاک چین، آینده روشنی را برای کسب و کار های این تکنولوژی به تصویر کشیده اند. این بدان معناست که سایر شرکت ها نیز در این مسیر دنبال رو آنها خواهند بود. مارکت رمز ارز ها به صورت مداوم در حال توسعه می باشد. هر روزه بستر های جدیدی در صندوق های سرمایه گذاری، پلتفرم ها، اکسچنج های رمز ارزی با خدمات پیشرفته، رابط های کاربری با قابلیت دسترسی و طیف وسیعی از ابزار ها، ایجاد می شوند. بنابراین، روند سرمایه گذاری و مدیریت منابع مالی به شکل قابل توجهی، در حال ساده تر شدن است.

بیشتر بخوانید: صرافی Lykke ریسک سرمایه گذاری روی رمز ارز ها را کاهش می دهد!

در حال حاضر مارکت رمز ارز ها در مسیر اصلاح قیمت قرار دارد؛ چرا که کوین ها نسبتا ارزان قیمت گذاری می شوند. با این حال اندکی بعد، این مسیر به پایان خواهد رسید و روند رشد قیمت ها آغاز خواهد شد که این موضوع برای افرادی که به صورت آگاهانه و با دید بلند مدت سرمایه گذاری کرده اند با سود زیادی همراه خواهد شد. برای یک سرمایه گذاری مطمئن و رو به رشد، مدیریت صحیح و مطلع بودن از مارکت رمز ارز ها، ضروری است. واکنش به افت و خیز قیمت رمز ارز ها، لزوما به عنوان یک حرکت معمول تلقی نمی شود. تمام سرمایه گذاری ها، حتی مطمئن ترینِ آنها نیز دارای نوسان است. مهمترین فاکتور هایی که باید اول از همه در نظر داشت، هدف از سرمایه گذاری و شناخت علایق عمومی ست. رشد پویا در مقوله رمز ارز ها و آغاز حرکت فناوری بلاک چین در بخش های مختلف اقتصادی، نشان می دهد که این موضوع بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: چشم انداز درآمد استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) پس از روند نزولی ۱۹ ماهه

نگهداری رمز ارز ها، در بلند مدت به عنوان یک سرمایه گذاری پرسود در مقوله فناوری های آینده به شمار می رود که نه تنها برای سرمایه گذاران سودآور بوده بلکه برای نسل جدید بشریت نیز مفید خواهد بود.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Source & Image