اطلاعیه‌های کوین ایرانرویدادهای دنیای کریپتو

رویدادهای مهم حوزه رمز ارزها در سال ۲۰۲۲

طی سال‌های اخیر صنعت بلاک چین و تکنولوژی‌های وابسته به آن پیشرفت‌های زیادی داشته است. به نظر می‌رسد که انبوه اخبار، تحلیل‌ها و ایده‌ها، راه را برای جستجو در این حوزه دشوار کرده است. اما یکی از بهترین مسیرهای ممکن برای آگاهی از جدیدترین پیشرفت‌های صنعت بلاک چین شرکت در رویدادها و همایش‌های معتبر است. برخی از رویدادها توسط توسعه‌دهندگان و مدیران ارشد پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین، راه‌اندازی و مدیریت می‌شود. بنابراین با شرکت در چنین رویدادهایی می‌توانید از آخرین ایده‌ها و پیشرفت‌های این حوزه با خبر شوید. علاوه بر آگاهی، این رویدادها فرصت مناسبی برای تقویت ارتباطات، همکاری و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بلاک چین محسوب می‌شود.

بر این اساس قصد داریم در مقاله پیش رو، برخی از مهم‌ترین و معتبرترین رویدادهای مربوط به حوزه بلاک چین را به شکل خلاصه معرفی کرده و لینک ثبت نام آن‌ها را در اختیار شما قرار دهیم. در قسمت پایانی به شرح مهم‌ترین همایش بیت کوین در سال ۲۰۲۲ می‌پردازیم. کوین ایران یکی از حامیان کنفرانس بیت کوین آمستردام ‌‌است و شما را برای حضور در بزرگترین گردهمایی بیت کوین اروپا دعوت می‌کند.

رویداد کریپتو۱- رویداد ۵th Future Blockchain Summit

تاریخ و محل برگزاری: ۱۰ تا ۱۳ اکتبر، دوبی، World Trade Center

این رویداد چهار روزه، کمپانی‌های بزرگ صنعت و تکنولوژی را برای ساخت آینده فناوری بلاک چین و رمز ارزها، گرد هم می‌آورد. علاوه بر شرکت در سخنرانی‌ها و آگاه شدن از آخرین نوآوری‌های صنعت و تکنولوژی در راستای ارتقای بلاک چین‌ها، می‌توانید در کارگاه‌های تخصصی نیز شرکت کنید. این کارگاه‌ها مفاهیم دیگری را نیز در کنار محتوای اصلی کنفرانس دنبال می‌کنند. از جمله این کارگاه‌ها می‌توان به کارگاه کاربردهای بلاک چین در مدیریت سازمان‌ها، پیش‌بینی آینده رمز ارزها و مقدمه‌ای برای ورود به جهان متاورس، اشاره کرد.

رویداد Future Blockchain Summit بخشی از GITEXT GLOBAL است که به عنوان سازمان‌دهنده مهم‌ترین و معتبرترین همایش‌های حوزه تکنولوژی در جهان، شناخته می‌شود. این کمپانی در مجموعه همایش‌های خود ‌مسائل دیگری مثل AI، اینترنت ۵G، فناوری ابری، Big Data و امنیت شبکه را نیز پوشش می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانید از این لینک اقدام کنید: www.futureblockchainsummit.com

رویداد Devcon Bogota۲-رویداد Devcon Bogota

تاریخ و محل برگزاری: ۱۱ تا ۱۴ اکتبر، کلمبیا، Bogota

Devcon همایشی است که توسط بنیان‌گذاران شبکه اتریوم مدیریت می‌شود. بنیان‌گذاران شبکه اتریوم سعی دارند از این طریق، توسعه‌دهندگان، محققین و فعالین اکوسیستم اتریوم را در یک محل گرد هم آورده و زمینه تبادلات بیشتر را فراهم کنند. هدف دیگر Devcon فراهم آوردن فضایی برای یادگیری حرفه‌ای و تبادل اطلاعات است. تجربه شرکت در این رویداد، قطعا تجربه‌ای آموزنده خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانید از این لینک اقدام کنید: https://devcon.org/en/#road-to-devcon

رویداد World Blockchain Summit۳-رویداد World Blockchain Summit

تاریخ و محل برگزاری: ۱۷ تا ۱۹ اکتبر، دوبی

دوبی بهترین انتخاب برای برگزاری بیست و پنجمین همایش تخصصی بلاک چین (WBS) است. دوبی و امارات متحده عربی به طور کلی نسبت به پیشرفت صنعت بلاک چین و استفاده از آن به عنوان پایه‌های اقتصاد نوین، پذیراتر از دیگر کشورها هستند. همایش دوبی بخش مهمی از مطالب مربوط به حوزه بلاک چین را پوشش می‌دهد. از جمله این سرفصل‌ها می‌توان به DeFiها، NFTها و Metaverse اشاره کرد.

از مطالب دیگری که به شکل تخصصی‌تر در این همایش بررسی خواهد شد می‌توان به موقعیت DeFiها در صنعت بلاک چین، اصول پیشرفته‌ صنعت بلاک چین و تحول از نسل دوم اینترنت (Web 2.0) به نسل سوم (Web 3.0)، اشاره کرد. علاوه بر مزیت‌های گفته شده، شرکت‌کنندگان می‌توانند در این همایش با پیشتازان صنعت بلاک چین ملاقات کرده، از آن‌ها مشورت گرفته و با سرمایه‌گذاران این حوزه همکاری کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانید از این لینک اقدام کنید: https://worldblockchainsummit.com/dubai/index

رویداد Web Summit 2022۴-رویداد Web Summit 2022

تاریخ و محل برگزاری: ۱ تا ۴ نوامبر، پرتغال، Lisbon

این همایش از منظر افرادی که در آن سخنرانی می‌کنند، حائز اهمیت فراوانی است. به عقیده بسیاری از فعالین حوزه بلاک چین، به علت نفوذ سیاسی و اقتصادی افراد دعوت شده به این همایش، می‌توان آن را مهم‌ترین یا تاثیرگذارترین همایش بلاک چین نامید. Tom Taylor، Ayo Tometi و Frances Haugen، جزو سخنرانان همایش سال گذشته Web Summit بوده‌اند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانید از این لینک اقدام کنید: https://websummit.com/

رویداد ETH Ferancisco۵-رویداد ETH Ferancisco

تاریخ و محل برگزاری: ۳ تا ۵ نوامبر، آمریکا، Francisco

این رویداد نیز یکی از مهم‌ترین همایش‌های کشورهای غربی در زمینه بلاک چین اتریوم محسوب می‌شود. ETH Francisco، طی این رویداد متخصصین، فعالین و سرمایه‌گذاران این شبکه را گرد هم می‌آورد تا فضایی برای نوآوری‌های آتی فراهم شود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانید از این لینک اقدام کنید: https://ethglobal.com/

۶-رویداد IstanBlock: Istanbul Blockchain Week۶-رویداد IstanBlock: Istanbul Blockchain Week

تاریخ و محل برگزاری: ۲۱ تا ۲۵ نوامبر، ترکیه، Istanbul

Istanbul Blockchain Week یا IBW، بزرگترین همایش کشور ترکیه در زمینه صنعت بلاک چین است. در سال‌های اخیر این همایش مورد توجه کشورهای دیگر نیز واقع شده است و هر ساله شرکت‌‌کنندگان از کشورهای مختلف برای حضور در این رویداد اقدام می‌کنند. هدف نهایی IBW ایجاد ارتباط میان جامعه بلاک چین کشورهای مختلف است. علاوه‌براین شرکت‌کنندگان فرصت یادگیری از سخنرانان برجسته این همایش را دارند. به طور معمول بحث‌های صورت گرفته در رویداد مد نظر، صرفا به فناوری بلاک چین تعلق ندارد و سخنرانان تلاش می‌کنند تاثیر اقتصاد کلان و قوانین حکومتی را بر افق آتی بلاک چین‌ها بررسی کنند.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد می‌توانید از این لینک اقدام کنید: https://istanbulblockchainweek.com/

بیت کوین آمستردام (Bitcoin Amesterdam)۷-کنفرانس بیت کوین آمستردام (Bitcoin Amsterdam)

محل و تاریخ برگزاری: ۱۲ تا ۱۴ اکتبر، هلند، Amsterdam

بزرگترین رویداد سال ۲۰۲۲ در حوزه صنعت بلاک چین و رمز ارزها، کنفرانس بیت کوین آمستردام است. این کنفرانس سالانه، تصمیم گرفته است بزرگترین همایش اروپا در زمینه رمز ارزها را در کشور هلند برگزار کند. تیم قدرتمند این پروژه جزو موسسان اولیه بلاک چین و فعالین به‌نام حوزه رمز ارزها هستند. در آپریل ۲۰۲۲ برگزاری کنفرانس بیت کوین در فلوریدا و میامی با استقبال بی‌نظیری مواجه شد. ۲۶۰۰۰ هزار نفر از فعالین و طرفداران بیت کوین در این کنفرانس گرد هم آمدند. چنین همایشی در تاریخ فعالیت صنعت بلاک چین بی‌سابقه بوده است. حال، تیم بزرگ این این کنفرانس تصمیم دارد تا اهداف فعالیت‌های خود را در اروپا نیز دنبال کند.

جامعه توسعه‌دهندگان و فعالین حوزه بیت کوین اهداف بزرگی در سر دارند که در وضعیت کنونی هم بخشی از آن محقق شده است. فعالین این حوزه چشم‌انداز بیت کوین را بسیار بالاتر از یک سرمایه دیجیتال می‌‌بینند. به عقیده بسیاری از آن‌ها بیت کوین آینده اقتصاد جهان را شکل می‌دهد و در نهایت اکثر مبادلات بر مبنای بیت کوین صورت خواهد گرفت. کنفرانس بیت کوین نیز هدف مشابهی را دنبال می‌کند و مسیر رسیدن به آن را از برگزاری چنین کنفرانس‌‌هایی هموار می‌کند.

جلسات پیشین کنفرانس در آمریکا نتایج بسیاری دلگرم‌کننده‌ای در بر داشته است. علاوه بر سخنرانی‌ها و آشنایی با پیشرو‌ترین فناوری‌های بلاک چین بیت کوین، ارتباطات سازنده‌ای میان سرمایه‌گذاران و محققین این حوزه برقرار شد. علاوه‌براین، اقدامات موثری در راستای اهداف جامعه بیت کوین انجام شد. یکی از نقاط کانونی، امضای بیانیه استقلال پول بود. جامعه هواداران بیت کوین با امضای این بیانیه، اعلام کردند که به سمت اقتصادی غیرمتمرکز و مستقل در حرکت هستند.

پیشنهاد مطالعه: در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ آمستردام چه می‌گذرد؟

هرچند قوانین نظارتی اروپا همچنان از ورود بیت کوین به عرصه‌های اقتصاد کلان جلوگیری می‌کند، اما سرمایه‌گذاران اروپایی از سال‌های گذشته تا به امروز نشان دادند که قدرتمندترین حامیان گسترش بیت کوین و اقتصاد غیرمتمرکز هستند. کنفرانس آمستردام قصد دارد با کنار هم قرار دادن تمام فعالین و سرمایه‌گذاران اروپایی، روند تغییرات را سرعت ببخشد. قطعا حضور در این کنفرانس تجربه‌ای منحصربفرد خواهد بود و امکانات بسیاری را از منظر تخصصی و تجاری برای تمام دوستداران بیت کوین فراهم می‌کند.

منبع
1
https://coiniran.com/?p=59605
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا محمدی
علیرضا محمدی
1 سال قبل

چطور رویداد بی نظیر کنفرانس فردا یا بلاکچین اکونومی تو این لیست نیست اما IstanBlock: Istanbul Blockchain Week هست؟ ملاک چیه برای این دسته بندی شما؟

شکیبا شاملو
شکیبا شاملو
1 سال قبل

با سلام، ممنون بابت وقتی که برای مطالعه این مقاله گذاشتید.
در این پست برخی از رویدادهای بین‌المللی طبق منبعی که ذکر شده، معرفی شده‌اند. خوشحال می‌شویم که رویدادهای مرتبط دیگری که به نظرتان اهمیت دارد و می‌توان به لیست اضافه کرد را با ذکر آدرس سایت‌شان در بخش کامنت‌ها با ما و بقیه به اشتراک بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا
2
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x