درباره کوین ایران

درباره کوین ایران کوین ایران اولین و بزرگترین رسانه خبری فارسی زبان حوزه رمزارز ها، فناوری های غیرمتمرکز و پلتفرم های مرتبط با بلاکچین است. مجموعه کوین ایران اولین و تنها مجموعه ثبت شده این حوزه نیز می­باشد که در تاریخ 1395/07/18به صورت رسمی ثبت گردیده است. فعالیت وب سایت کوین ایران از سال 1392 توسط بابک جلیلوند و آرش محبوب با هدف اطلاع رسانی، مشاوره و آموزش صحیح به جامعه مخاطب فارسی زبان و علاقمندان به تکنولوژی بلاکچین و رمزارزها آغاز گردید. در 14 دی ماه 1392 اولین مقاله وب سایت با عنوان "بیتکوین چیست؟" منتشر شد. در سال 1395 اهداف بلند مدت و استراتژی کوین ایران تدوین گردید و بر این اساس راهبری وب سایت و تحریریه به تیمی از افراد متخصص و فعال در این حیطه و هماهنگ با تیم مدیریتی واگذار شد. از جمله اهداف ترسیم شده در استراتژی بلند مدت کوین ایران می­توان به ایجاد محیطی پژوهشی و آموزشی در راستای آگاهی رسانی صحیح و استفاده از فناوری بلاکچین برای جامعه مخاطب فارسی زبان و همچنین کمک به گسترش اکوسیستم رمزارز و بلاکچین در داخل کشور اشاره نمود. فعالیت های این رسانه کاملا غیر انتفاعی و با تصمیم­گیری جمعی هیات مدیران اداره می­شود. عمده خدمات ارائه شده توسط کوین ایران شامل موارد زیر است:

  • اطلاع رسانی و پوشش خبری وقایع و پیشرفت های حوزه بلاکچین و رمزارز ها
  • تولید انواع محتوای آموزشی و تخصصی به صورت متن، پادکست و ویدئو
  • حضور در مجامع بین­المللی و پوشش خبری رویدادهای جهانی حوزه بلاکچین و رمزارز ها
  • معرفی، همکاری و ارتباط با پلتفرم های بین­المللی مبتنی بر فناوری بلاکچین و ساختارهای غیرمتمرکز
  • برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره خصوصی به علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در این حیطه
  • تشکیل گروه های مختلف در شبکه های اجتماعی و ارتباط گیری مستمر با مخاطبین عام و متخصص
  • تامین نیروى متخصص در حوزه بلاکچین و رمزارز ها
  • ارائه مشاوره و حمایت از پروژه ها و استارت-آپ های ایرانى در حوزه بلاکچین
کوین ایران به واسطه فعالیتهاى خود در لایه هاى مختلف جامعه بیتکوین و رمزارز ایران توانسته به شبکه اى از افراد متخصص در این حوزه دسترسی پیدا نماید. در حال حاضر "کوین ایران" بزرگترین و محبوبترین پایگاه خبری فارسی زبان در زمینه فناوری بلاکچین و رمزارز ها محسوب می شود.

تیم کوین ایران

بابک جلیلوند

فارغ التحصیل رشته هاى مدیریت بازرگانى و طراحى داخلى از دانشگاه آمستردام. کارشناس و تحلیلگر پروژهای مبتنی بر بلاکچین، مشاور در حوزه دیجیتال مارکتینگ. بیتکوین برای من رویای پرداخت سریع، ارزان، امن، غیر وابسته، بدون مرز و آزادی مالی را محقق ساخت.

آرش محبوب

کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی. کارشناس و تحلیلگر قراردادهای هوشمند در بستر بلاک چین

شایان اسکندری

مهندس ارشد بلاکچین و دانشجوی دکترای امنیت سیستم های اطلاعاتی، علاقه من به بلاکچین بیشتر با دید امنیت سیستم شروع شد٫ بلاکچین فناوری است که می تواند مشکلات امنیتی زیادی را در بستر دیجیتال حل کند و راه جدیدی برای توسعه فناوری های نسل آینده باشد.

کامیار شرفی

مدیریت ارشد بازاریابی، کارشناس قراردادهای بین الملل، کارشناس بلاکچین متخصص در حوزه استخراج رمزارزها

میثم رضایی

کارشناس سیستم های پرداخت در حوزه های بانکی، Linux admin، علاقمند به تکنولوژی بلاکچین و رمز ارز ها هستم. از سال 1394 نیز در این عرصه فعال هستم.

حمیدرضا عسگری

مهندس کامپیوتر-سخت افزار- علاقمند و پژوهشگر در حوزه های بلاکچین، رمز ارزها و پروژه های این حوزه. افتخار همکاری طولانی مدت با مجموعه کوین ایران به عنوان نویسنده و برای مدتی نیز سرپرست و مسئول وب سایت و تحریریه و همچنین همکاری درتولید محتوا در بخش ویدیو های آموزشی وب سایت کوین ایران

ساناز موسوی

کارشناس ارشد ریاضی کاربردی. در جستجوی کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره به دنیای مالی رسیدم و در این حوزه بازار رمزارزها برایم جذاب ترین بازار هست. کوین ایران بستری است که به من کمک می کند در این مسیر قدم بردارم.

حمید طوسی نژاد

در جستجوی یک روش پرداخت بین المللی با بیتکوین و چند سال بعد از آن با کوین ایران آشنا شدم. همکاری با کوین ایران در من باعث تقویت روحیه یادگیری به روش خودآموز و انجام کار به سبک فری لنسر شد. علاقه مند به کشف جزئیات نظری مرتبط با تکنولوژی بلاکچین و رمزارزها هستم که با تحقیق، مطالعه و بررسی به نتیجه می رسد.

شهریار اسکندری

کارشناسی مهندسی برق. علاقمند به فعالیت در حوزه کریپتو و بلاکچین بودم و کوین ایران این فرصت را برایم فراهم نمود.

تورج اکبری

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات. از سال 1394 وارد دنیای کسب‌وکار شدم. فناوری‌های جدید و کاربردی مثل بلاک‌چین همیشه برام از جذابیت بالایی برخوردار بودند. همیشه دوست داشتم مباحثی را که یاد می‌گیرم با دیگران به اشتراک بگذارم. کوین ایران این فرصت را در اختیار من قرار داد.

بهار علی نیا

فارغ التحصیل علوم کامپیوتر و روانشناس رفتارهای سازمانی و بازار کار، مدیریت و برنامه ریزى آموزشى در حوزه بلاکچین، متخصص در زمینه مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی و مدیریت پروژه،استراتژیست و رفتار شناس پروژه های مرتبط با تکنولوژی بلاکچین و سازمانهای غیر متمرکز

پگاه جلیلوند

کارشناس امور بانکی ، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی ، فعال در حوزه مارکتینگ وعلاقه‌مند به حوزه بلاک چین و رمزارز ها، کارشناس و مدیر شبکه های اجتماعی خبرگزاری کوین ایران

سلمان صادقی

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد، کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرژی. پژوهشگر در حوزه های مرتبط با رمز ارزها. من فکر می کنم چیزی که ما نیاز داریم جربان آزاد پول است، نه جریان آزاد تجارت!

همکاران ما