درباره کوین ایران

کوین ایران بزرگترین پایگاه خبری فارسی زبان در حوزه فناوری بلاکچین، ارزهای رمزنگاری شده و پلتفرم های مرتبط با بلاکچین است. این وب سایت در سال ١٣٩٢ توسط بابک جلیلوند و آرش محبوب، به هدف اطلاع رسانی، آموزش و مشاوره به جامعه فارسی زبان علاقه مند به دیجی ارزها راه اندازی شد و اولین مقاله آن در ١۴ دى ماه همان سال، با عنوان «بیت کوین چیست؟» منتشر گردید. هدف کوین ایران از معرفی این فناوری ایجاد محیطی پژوهشى و آموزشى در راستاى استفاده صحیح از این فناوری جهت ارائه تسهیلات و رفاه به جوامع فارسی زبان است. در سال ١٣٩۵، مدیریت این سایت به تیمی از داوطلبین متخصص و زبده در حیطه بلاکچین واگذار گردید. فعالیت های این سایت کاملا غیرانتفاعی است و با تصمیم گیری جمعی هیات مدیران اداره می شود. خدمات ارائه شده توسط کوین ایران شامل موارد ذیل است: 1. اطلاع رسانی و پوشش خبری وقایع و پیشرفت های مرتبط با بلاکچین و دیجی ارزها. 2. تولید محتوای آموزشی به صورت متن، پادکست و ویدئو. 3. معرفی، همکاری و ارتباط با پلتفرم های بین المللی مبتنی بر فناوری بلاکچین. 4. برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره خصوصی به علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در حیطه بلاکچین و دیجی ارزها. 5. تشکیل گروه های مختلف در شبکه های اجتماعی و ارتباط گیری مستمر با مخاطبین عام و متخصص. 6. تامین نیروى متخصص در حوزه بلاکچین و دیجى ارزها. 7. ارائه مشاوره و حمایت از پروژه ها و استارت-آپ های ایرانى در حوزه بلاکچین. کوین ایران به واسطه فعالیتهاى خود در لایه هاى مختلف جامعه بیت کوین ایران توانسته به شبکه اى از افراد متخصص در این حوزه دسترسی پیدا کند. در حال حاضر “کوین ایران” بزرگترین و محبوبترین پایگاه خبری فارسی زبان در زمینه فناوری بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده محسوب می شود

تیم کوین ایران

بابک جلیلوند

فارغ التحصیل رشته هاى مدیریت بازرگانى و طراحى داخلى از دانشگاه آمستردام. کارشناس و تحلیلگر پروژهای مبتنی بر بلاکچین، مشاور در حوزه دیجیتال مارکتینگ. بیتکوین برای من رویای پرداخت سریع، ارزان، امن، غیر وابسته، بدون مرز و آزادی مالی را محقق ساخت.

آرش محبوب

کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی. کارشناس و تحلیلگر قراردادهای هوشمند در بستر بلاک چین

شایان اسکندری

مهندس ارشد بلاکچین و دانشجوی دکترای امنیت سیستم های اطلاعاتی، علاقه من به بلاکچین بیشتر با دید امنیت سیستم شروع شد٫ بلاکچین فناوری است که می تواند مشکلات امنیتی زیادی را در بستر دیجیتال حل کند و راه جدیدی برای توسعه فناوری های نسل آینده باشد.

کامیار شرفی

مدیریت ارشد بازاریابی، کارشناس قراردادهای بین الملل، کارشناس بلاکچین متخصص در حوزه استخراج رمزارزها

میثم رضایی

کارشناس سیستم های پرداخت در حوزه های بانکی، Linux admin، علاقمند به تکنولوژی بلاکچین و رمز ارز ها هستم. از سال 1394 نیز در این عرصه فعال هستم.

حمیدرضا عسگری

مهندس کامپیوتر-سخت افزار- علاقمند و پژوهشگر در حوزه های بلاکچین، رمز ارزها و پروژه های این حوزه. افتخار همکاری طولانی مدت با مجموعه کوین ایران به عنوان نویسنده و برای مدتی نیز سرپرست و مسئول وب سایت و تحریریه و همچنین همکاری درتولید محتوا در بخش ویدیو های آموزشی وب سایت کوین ایران

ساناز موسوی

کارشناس ارشد ریاضی کاربردی. در جستجوی کاربرد ریاضیات در زندگی روزمره به دنیای مالی رسیدم و در این حوزه بازار رمزارزها برایم جذاب ترین بازار هست. کوین ایران بستری است که به من کمک می کند در این مسیر قدم بردارم.

حمید طوسی نژاد

در جستجوی یک روش پرداخت بین المللی با بیتکوین و چند سال بعد از آن با کوین ایران آشنا شدم. همکاری با کوین ایران در من باعث تقویت روحیه یادگیری به روش خودآموز و انجام کار به سبک فری لنسر شد. علاقه مند به کشف جزئیات نظری مرتبط با تکنولوژی بلاکچین و رمزارزها هستم که با تحقیق، مطالعه و بررسی به نتیجه می رسد.

شهریار اسکندری

کارشناسی مهندسی برق. علاقمند به فعالیت در حوزه کریپتو و بلاکچین بودم و کوین ایران این فرصت را برایم فراهم نمود.

تورج اکبری

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات. از سال 1394 وارد دنیای کسب‌وکار شدم. فناوری‌های جدید و کاربردی مثل بلاک‌چین همیشه برام از جذابیت بالایی برخوردار بودند. همیشه دوست داشتم مباحثی را که یاد می‌گیرم با دیگران به اشتراک بگذارم. کوین ایران این فرصت را در اختیار من قرار داد.

بهار علی نیا

فارغ التحصیل علوم کامپیوتر و روانشناس رفتارهای سازمانی و بازار کار، مدیریت و برنامه ریزى آموزشى در حوزه بلاکچین، متخصص در زمینه مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی و مدیریت پروژه،استراتژیست و رفتار شناس پروژه های مرتبط با تکنولوژی بلاکچین و سازمانهای غیر متمرکز

پگاه جلیلوند

کارشناس امور بانکی ، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی ، فعال در حوزه مارکتینگ وعلاقه‌مند به حوزه بلاک چین و رمزارز ها، کارشناس و مدیر شبکه های اجتماعی خبرگزاری کوین ایران

همکاران ما