تحلیل آنچین ارزهای دیجیتال

تحلیل بازار رمزارزها: ۲۲ آذر ۹۹

این گزارش در رابطه با روند کنونی بازار بیت‌کوین و سایر رمز ارزها است. سعی شده است در رابطه با برخی از الگوها و شاخص‌های مهم مشاهده شده در نمودار بیت‌کوین و سایر رمز ارزها نکاتی مطرح شود. امیدواریم مطالعه این گزارش تحلیل بازار به شما کمک کند تصمیم بهتری برای دارایی‌های رمز ارزی خود بگیرید.

 

اخبار آسیا

دومین دور خریدهای سازمانی شروع شد در حالی که اقدام به فروش زیاد از سوی فروشندگان، قیمت را تا محدوده ۱۸۰۰۰ دلار پایین آورد. نوسانات قیمت در روز گذشته از اواخر نوامبر و از زمان ثبت بالاترین قیمت بیتکوین تا کنون بی‌سابقه بوده است.

اخبار اروپا

روز گذشته خرید و فروش BTC و رمز ارز های پایدار طبق روال در جریان بود. با اینکه فعالیت فروشنده‌ها در روز گذشته بیشتر بوده اما سهم آنها از مجموع معاملات این هفته حدود ۴۵ درصد بوده است.

اخبار آمریکا

با توجه به اینکه هنوز جهت حرکت مارکت مشخص نشده، بیشتر مشارکت کننده‌ها هنوز برای ورود به دور جدید جهت‌گیری نکرده‌اند. در همین زمان مسیر فروش اتریوم برای بسیاری از خرده فروشان که به دنبال کسب سود از معاملات بیتکوین بودند، هموار شد.

تصویر زیر عملکرد ۲۵ رمز ارز را در طول ۲۴ ساعت گذشته نشان می‌دهد.

تحلیل بازار رمزارزها: امروز ۲۲ آذر ۹۹

برنده های بزرگ بازار رمزارز

رمز ارز استلار با ۱۵.۲ درصد رشد در طول ۲۴ ساعت، بزرگ ترین برنده دیروز بود.

استلار (XLM) در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵.۲% رشد داشته است. این رمز ارز از آغاز سال تا کنون ۳۰۵% رشد را تجربه کرده است. بر اساس اطلاعیه‌ای که اخیرا توسط استلار منتشر شده، یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های دنیا در آلمان با نام اختصاری BVDH قصد دارد با استفاده از بلاکچین استلار و با کمک کمپانی Bitbond، اولین رمز ارز پایدار خود را راه‌اندازی کند. شواهد نشان می‌دهد که Bitbond در حال حاضر جهت استفاده از رمز ارز پایدار خود، شراکت خود را با سازمان استلار آغاز کرده است و مجوز ارائه اوراق قرضه خود را از قانون گذار آلمانی BaFIN دریافت کرده است. این خبر قیمت استلار را به خارج از الگوی صعودی شکل گرفته رساند. در صورتی که روند صعودی قیمت ادامه داشته باشد، این قیمت میانه راه رسیدن به رشد ۳۰% تا قیمت ۰.۲۳ دلار به حساب می‌آید.

رمز ارز های کاردانو و Aave نیز به ترتیب با ۵.۷ درصد و ۴.۷ درصد، بهترین عملکرد را در مقایسه با بقیه داشتند.

تحلیل بازار رمزارزها: امروز ۲۲ آذر ۹۹

بازنده های بزرگ بازار رمزارز

رمز ارز XEM با ۳.۴ درصد کاهش، ضعیف ترین عملکرد دیروز را به خود اختصاص داد. رمز ارز XMR نیز با ۱.۴ درصد کاهش قیمت، در جایگاه دومین بازنده قرار گرفت.

گاوهای مارکت BTC در حال بررسی احتمال سقوط قیمت هستند. قیمتBTC  در اوایل روز و قبل از بازگشت به بالای نقطه حمایت، به ۱۷۶۰۰ دلار سقوط کرد. در حال حاضر رسیدن به سطح حمایت ۱۹۰۰۰ دلار، کمی نا امید کننده به نظر می رسد.شاخص  RSI بعد از نمایش یک بازه فروش بیش از حد، اکنون نشان دهنده خرید بیش از حد است. برای گاوها این فرصت وجود دارد که با سرمایه گذاری و رساندن قیمت به ۱۹۰۰۰ دلار امکان حرکت قیمت به سمت ۲۰۰۰۰ دلار را بسنجند.

تحلیل بازار رمزارزها: امروز ۲۲ آذر ۹۹

در چند ساعت گذشته تحلیل مارکت نشان دهنده تشکیل یک الگوی پرچم گاوی بود. محدوده ای که BTC که از ۸ اکتبر در آن قرار دارد نشان می دهد که قادر به تشکیل الگوی مگافون است. در صورتی که BTC  قیمت خود را طی ساعات و چند روز آینده در بازه حمایت wedge حفظ کند، شکل گیری این الگو در کانال صعودی را می توان زمینه رشد قیمت تا ۱۹۰۰۰ و با مقاومت بیشتر تا بالای ۲۰۰۰۰ دلار در نظر گرفت.

تحلیل بازار رمزارزها: امروز ۲۲ آذر ۹۹

در تصویر زیر نمودار قیمت بیتکوین و ۴ رمز ارز بزرگ مارکت را مشاهده می کنید

تحلیل بازار رمزارزها: امروز ۲۲ آذر ۹۹

رفع مسئولیت:

توجه کنید که اینها نظرات شخصی هستند و پیشنهاد سرمایه‌گذاری محسوب نمی‌شوند. برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین و باقی رمزارزها تحقیقات خود را انجام دهید. پر سود باشید!

https://coiniran.com/?p=42541
دکمه بازگشت به بالا