آموزش ترید، سرمایه‌گذاری و تحلیل بازارروش‌های سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتالمهمترین مطالب

چگونه از برنامه‌های فاست ارز دیجیتال درآمد دلاری داشته باشیم؟ (Crypto Faucet)

برنامه‌های پاداشدهیِ رمزارزی یا فاست ارز دیجیتال «Crypto Faucet» به کاربران این امکان را می‌دهد که با تکمیل نمودنِ مراحل ساده‌ای، پاداش‌های کوچکی به‌صورت رمزارز دریافت نمایند. این مقاله شما را با بهترین برنامه‌های پاداش‌دهی سال ۲۰۲۳ آشنا می‌کند، همچنین شامل توضیحاتی در رابطه با نحوۀ کارکرد این نوع برنامه‌هاست تا از همین امروز بتوانید توکن‌های رایگان پاداش بگیرید.

برنامۀ پاداش‌دهی رمزارزی یا فاست ارز دیجیتال چیست؟

به‌ طور خلاصه، یک برنامۀ پاداش‌دهی رمزارزی پلتفرمی است که رمزارزهای رایگان را، در هر زمان که یکی از وظایف مشخص پلتفرم تکمیل شود، به کاربرانش پاداش می‌دهد. مفهوم چنین برنامه‌هایی در ابتدا به منظور آگاه‌سازی درمورد تکنولوژی بلاکچین شکل گرفت. معنی لغوی «Crypto Faucet» به معنای شیر آب بوده که استعاره از قطرات کوچک آبی است که از یک شیر آب چکه می‌کنند و با وجود کوچک بودنشان درنهایت منجر به پرشدن یک فنجان یا ظرف می‌شوند. به‌طور کاملاً مشابه با معنای لغوی، پاداش‌های رمزارزی این پلتفرم‌ها بسیار کم است. با این‌حال، در طول زمان می‌توان با جمع‌آوری پیوستۀ آن‌ها بر مقدارشان اضافه نمود. میزان پاداش یک کاربر بسته به نوع وظایفی است که توسط وی در پلتفرم برنامۀ پاداش‌دهی تکمیل می‌شود.

اکنون، بزرگترین سوال پیشِ رو این است که این برنامه‌های فاست کریپتو چگونه ظرفیت ارائۀ پاداش‌های رمزارزی رایگان را دارا هستند. باید گفت که معمولاً این وبسایت‌ها از طریق تبلیغات یا اسپانسر قادر به فراهم نمودن رمزارزهای رایگان خواهند بود. با این‌ حال، همانطور که در بررسی‌های ما در بالا مشهود است، پلتفرم‌های زیادی ازجمله Tamadoge، Battle Infinity، و Rollercoin هستند که با ابداع روش‌های خلاقانه‌تری توانسته‌اند به کاربرانشان رمزارزهای رایگان پاداش دهند.

سازوکار برنامه‌های Crypto Faucet چگونه است؟

برای بدست‌ آوردن پاداش‌های رمزارزی، سرمایه‌گذاران به‌سادگی می‌توانند در پلتفرم انتخابی ثبت‌نام نموده و کیف‌پولشان را به آن متصل نمایند. به‌محض اینکه تمامی الزامات تکمیل شود، پاداش به کیف‌پولشان انتقال می‌یابد. با این حال، با توجه به آنچه در بالا گفته شد، در این نوع برنامه‌های پاداش‌دهی نیاز است که کاربران مجموعه‌ای از وظایف را به‌منظور دریافت پاداش تکمیل نمایند. این وظایف بسته به نوع پروژۀ رمزارزی متفاوت خواهد بود. معمولاً، سرمایه‌گذاران باید یک یا چند مورد از وظایف ذکرشده در زیر را تکمیل کنند:

 • بازی کردن
 • تکمیل کپچا
 • دیدن ویدئو
 • کلیک کردن روی تبلیغات
 • تکمیل نظرسنجی
 • دنبال کردن در رسانه‌های اجتماعی
 • به اشتراک گذاشتن پست‌ها در رسانه‌های اجتماعی

علاوه‌براین، تعدادی از پروژه‌های رمزارزی ممکن است پیش‌نیازهایی برای دسترسی به برنامۀ پاداش‌دهی‌شان داشته باشند. برای مثال، برای شرکت در برنامۀ فاست پلتفرم Tamadoge، نیاز است که افراد توکن TAMA با ارزشی معادل حداقل ۱۰۰ دلار در کیف‌پولشان داشته باشند. در موارد دیگر نیز ممکن است که پروژه‌های رمزارزی برای دریافت پاداش توسط کاربرانشان، بازۀ زمانی مشخصی را تعریف کرده باشند.

آیا پاداش‌های ارز دیجیتال رایگان ارزشمند هستند؟

برنامه‌های Crypto Faucet یکی از بهترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاران به منظور بدست آوردن ارز دیجیتال رایگان هستند. باید گفت که حتی در پلتفرم‌هایی که پاداش‌های بالاتری می‌دهند، کاربران مجبور هستند در تکمیل نمودن وظایف مربوطه ثابت‌قدم بمانند. با این روش، مقادیر کوچک از بهترین رمزارزها درنهایت می‌تواند به مقدار قابل‌توجهی تبدیل شود. استفاده از پلتفرم‌های فاست کریپتو می‌تواند سودآور هم باشد، مخصوصاً زمانی که ارزش بازار رمزارزِ مدنظر بالاتر رود. از آنجایی که افزایش ارزش رمزارزها مدتی طول می‌کشد، این استراتژی می‌تواند برای انباشت بلندمدت رمزارزها مورد استفاده قرار گیرد. بااین‌حال، برنامه‌هایی را بیابید که پاداش خوبی در قبال وقت و تلاش‌تان به شما عرضه نمایند. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که برنامه‌های پاداش‌دهی می‌تواند بستری برای فعالیت کلاه‌برداران باشد، بنابراین پیش از ورود به این حوزه، تحقیقات لازم را انجام داده و از منابع معتبر کمک بگیرید.

اولین قدم هنگام تحقیق درمورد بهترین برنامه‌های پاداش‌دهی رمزارزی بررسی اعتبار آن پلتفرم است. این روزها، پلتفرم‌هایی وجود دارند که خود را به‌عنوان برنامۀ پاداش‌دهندۀ رایگان رمزارز معرفی می‌کنند درحالی‌که با بدافزار باعث آلودگی دستگاه‌های کاربران می‌شوند. بعضی از سایت‌ها هستند که بعد از تکمیل وظایف از سمت کاربران از دادن پاداش رمزارزی امتناع می‌کنند. بنابراین، توجه به این نکته مهم است که کاربران پیش از استفاده از پلتفرم باید تحقیقات خود را به‌طور کامل انجام دهند. همچنین پیشنهاد می‌کنیم گروه‌های تلگرامی رمزارزهای برتر را دنبال کنند تا از هر پاداش یا ایردراپی که برای دسترسی رایگان به آن رمزارز ارائه می‌شود اطلاع کافی کسب کنند.

پیشنهاد مطالعه: روش‌های رایج کلاهبرداری (اسکم) در حوزه رمزارز و بلاکچین

اسامی ۱۲ پروژۀ برتر فاست ارز دیجیتال سال ۲۰۲۳

 1. RobotEra: جایگزینی مناسب برای برنامه‌های پاداش‌دهی رمزارزی
 2. Tamadoge: برترین برنامۀ پاداش‌دهی میم توکن‌ها «Meme Token» تا سقف ۱۰۰.۰۰۰ دلار
 3. Battle Infinity: پلتفرم متاورسی «Metaverse» با پاداش رمزارزی
 4. Lucky Block: پروژه‌های رمزارزی با پاداش‌های جذاب
 5. Cointiply: گرفتن پاداش رمزارزی از طریق یک برنامه اندرویدی
 6. FreeBitco.in: پلتفرمی که هر ساعت بیت‌کوین پاداش می‌دهد
 7. Fire Faucet: برنامۀ پاداش‌دهی که از ۱۳ رمزارز حمایت می‌کند
 8. Altcoin.pw: پلتفرم رمزارزی با برنامۀ خودکار پاداش‌دهی
 9. BTC Clicks: ارائۀ پاداش بیت‌کوینی با تماشای تبلیغات
 10. Bitcoinker: ارائۀ پاداش بیت‌کوینی از طریق حل کپچا «Captcha»
 11. Moon Bitcoins: بدست آوردن بیت‌کوین رایگان با استخراج کردنش «Mining» از طریق این برنامه
 12. Rollercoin: بدست آوردن رمزارز با بازی کردن

بررسی 12 پروژۀ برتر فاست ارز دیجیتال رایگانبررسی ۱۲ پروژۀ برتر فاست ارز دیجیتال رایگان

برنامه‌های پاداش‌دهیِ ارز دیجیتال رایگان یا همان فاست کریپتو به‌طور معمول برنامه‌های نسبتاً ساده‌ای هستند. در این پلتفرم‌ها، کاربران برای بدست آوردن رمزارزهای رایگان باید وظایف مختلفی را انجام دهند. بااین‌حال، نوع وظایف و مقدار رمزارزهای رایگان، بسته به پلتفرم‌ها می‌تواند متفاوت باشد. در این مقاله به‌طور مفصل این ۱۲ پروژۀ برتر که توکن‌های رایگان پاداش می‌دهند را بررسی می‌کنیم.

۱-RobotEra

برنامۀ RobotEra صرفاً یک برنامۀ فاست ارز دیجیتال نیست بلکه یک برنامۀ متاورسی و پروژۀ بازی برای کسب درآمد «Play-to-earn» یا به اختصار «P2E» است، که راه‌های مختلفی برای کسب درآمد فعال و غیرفعال در اکوسیستم خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر این پروژه بیش از ۶۵۰.۰۰۰ دلار با فروش توکن بومی خود TARO به قیمت ۰.۰۲ دلار جمع‌آوری کرده است. برنامۀ RobotEra یک اکوسیستم مجازی به‌نام سیارۀ تارو «Taro Planet» ایجاد نموده که در آن بازیکنان می‌توانند به عنوان ربات با هدف بازسازی یک تمدن شهری بعد از سال‌ها جنگ‌های قبیله‌ای شرکت کنند. ربات‌ها به‌صورت «NFT» بر روی پلتفرم ایجاد می‌شوند، و مجموعه میزبان ۱۰.۰۰۰  قطعۀ منحصربه‌فرد و بازیکنانی است که می‌توانند ماموریت‌ها را کامل کرده و در رویدادهای آن برای کسب جوایز شرکت کنند. بازیکنان می‌توانند ربات‌هایNFT را خریداری نموده و زمین‌های NFTشده را به‌صورت رایگان دریافت نمایند که به کاربران اجازه می‌دهد با ساختن سازه‌های مختلف روی آن‌ها از سیارۀ تارو کسب درآمد کنند. زمین‌ها روی این پلتفرم با استخراج مواد خام و منابع تجدیدپذیر موجود در هفت سیاره ماین «Mine» می‌گردند. کاربران در این پلتفرم به روش‌های مختلفی قادر به اضافه نمودنِ راه‌های گوناگون برای کسب درآمد خود هستند. کسب درآمد کاربران می‌تواند از طریق دریافت هزینۀ پذیرش برای شرکت در رویدادها، فروش ساختمان‌ها، فروش فضاهای بیلبوردی برای تبلیغ‌کنندگان یا فروش قطعات متاورسی بدست آید. بازیکنان همچنین می‌توانند ربات‌های جدید به‌صورت NFT بسازند و آن‌ها را قبل از فروش در مارکت، شخصی‌سازی و به‌روزرسانی کنند.

بنابر آنچه که در وایت‌پیپرِ «RobotEra whitepaper» پلتفرم RobotEra نوشته شده، استیک نمودن توکن TARO می‌تواند برای کاربران سود سالیانه داشته باشد. علاوه‌براین استیک‌کنندگان این توکن نیز می‌توانند در رای‌گیری‌هایی که بر روی پلتفرم به‌صورت غیرمتمرکز انجام می‌گیرد (DAO) شرکت نمایند. RobotEra، یکی از پروژه‌های LBank Labs با تیمی تاییدشده توسط مقررات KYC بوده و دارای قرارداد هوشمندی نظارت‌شده است که در طول سه مرحله ۲۷۰ میلیون از توکن‌هایش (۱۵درصد موجودی) را پیش‌فروش نموده است. در اولین مرحلۀ پیش‌فروش ۹۰ میلیون توکن TARO به قیمت ۰.۰۲ دلار عرضه شد، در مرحلۀ دوم قیمت توکن به ۰.۰۲۵ و در مرحلۀ سوم و آخرین مرحله با افزایش قیمت ۶۰درصدی به قیمت ۰.۰۳۲ رسید. شما می‌توانید با عضو شدن در کانال تلگرامیِ این پلتفرم از آخرین اخبار مربوطه و به‌روزرسانی‌های پروژه مطلع شوید.

۲-Tamadoge

« Tamadoge» توکن محبوب متاورسی است که بازی‌های کسب درآمد P2E را با NFT ادغام می‌کند. این پروژه بیش از ۱۹ میلیون دلار در طول پیش‌فروشش بدست آورده و بعد از این رویداد و به‌دنبال لیست شدن توکنش در صرافی‌ها «IEO» حدود ۲۰۰۰ درصد رشد قیمت داشته است. توکن Tamadoge یکی از بهترین رمزارزهای جدید است که در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شده و در بین ۱۰ میم‌کوین برتر از نظر حجم معاملات در صرافی‌ها قرار دارد.

پیشنهاد مطالعه: توکن متاورس چیست؟ لیست مهم‌ترین ارزهای متاورس

پروژۀ Tamadoge به یکی از سرمایه‌گذارانی که ۱۰۰ دلار یا بیشتر توکن TAMA دارند، با تکمیل مراحلی که در وبسایت رسمی‌اش اعلام نموده به‌صورت رایگان توکن TAMA به ارزش ۱۰۰.۰۰۰ دلار پاداش می‌دهد. شرکت‌کنندگان برای امتحان شانس برنده‌شدن خود باید وظایف مختلفی ازجمله رفتن به اینستاگرام Tamadoge و یا عضو شدن در کانال دیسکورد این پروژه را انجام دهند. سرمایه‌گذار با انجام این ۹ وظیفه می‌تواند به امتیاز ۱۷ برای شرکت در برنامۀ ذکرشده برسد. برنده از طریق قرعه‌کشی مشخص می‌شود. توکن TAMA رمزارز بومی اکوسیستم Tamadoge است که می‌توان از آن برای خرید و همچنین بازی کردن بر روی پلتفرم استفاده نمود. بازیکنان در این پلتفرم باید سگ‌های دست‌آموز Tamadoge را جمع‌آوری نموده و آموزش دهند و آن‌ها را برای جنگ تن به تن آماده کنند. این پِت‌ها به‌صورت NFT عرضه می‌شوند. بازی در محیط متاورسی به‌نام «Tamaverse» در جریان است. به‌ منظور خرید پِت‌های NFT این پلتفرم، بازیکنان باید توکن TAMA دراختیار داشته باشند. با توجه به اینکه توکن‌های TAMA دارای موجودی محدودِ ۲ میلیاردی هستند، پس از هر تراکنش بر روی بلاکچین ۵ درصد آن به‌اصطلاح سوزانده (Burn) و از گردش خارج می‌شود. این سیستم ضدتورمی می‌تواند به افزایش قیمت توکن در آینده کمک کند. تیم Tamadoge با شروع سال ۲۰۲۳ در نظر دارد که چندین بازی با همراهیِ تکنولوژی AR بر روی پلتفرم Tamaverse راه‌اندازی کند. به بازیکنان پیشرو در بازی‌های رمزارزی سبک P2E نیز به‌صورت ماهیانه جوایزی توسط Tamadoge ارائه خواهد شد. Tamadoge یکی از بهترین برنامه‌های پاداش‌دهی رمزازی بوده که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا تجربۀ بازی خود را در پلتفرم متاورسیِ Tamaverse آغاز نمایند.

۳-Battle Infinity   

پروژۀ Battle Infinity یکی دیگر از پروژه‌های رمزارزی است که در آن NFT با بازی‌های کسب درآمد P2E ترکیب شده است. در ماه آگوست ۲۰۲۲، این پلتفرم توکن بومی خود را از طریق برنامۀ ایردراپ (Airdrop) عرضه نمود و به سرمایه‌گذاران بیش‌ از ۳۰۰۰ دلار توکن IBAT پاداش داد. اگرچه این برنامۀ پاداش‌دهی دیگر فعال نیست ولی سرمایه‌گذاران کماکان انتظار دارند که Battle Infinity در آینده پاداش و ایردراپ‌های بیشتری را ارائه دهد. توکن IBAT درواقع آن چیزی است که به عنوان سوخت در کل اکوسیستم Battle Infinity مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های این پلتفرم تقسیم‌شدنش به شش محیط مختلف بوده که شامل: مجموعه لیگ برتر IBAT « the IBAT Premier League collection»، بازی‌های P2E، صرافی غیرمتمرکز، مارکت NFT و پلتفرم استیکینگ است. همانطور که می‌بینید این پلتفرم دارای چندین ویژگی است که برای همۀ گروه‌ها ازجمله گیمرها، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به NFT جذاب به نظر می‌رسد.

Battle infinity یکی از بهترین پیش‌فروش‌های رمزارزی را در سال ۲۰۲۲ تجربه کرد و توانست توجه جمعیت زیادی از سرمایه‌گذاران را جلب کند. این پیش‌فروش ۲۴ روز طول کشید و بیش از ۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد. امروز سرمایه‌گذاران می‌توانند میزان دارایی IBAT خود را با استیک کردن این توکن با بازدهی سالیانه (APY) بیش از ۱۲درصد افزایش دهند. علاوه‌براین در این پلتفرم چندین استخر استیکینگ وجود دارد که حتی سود سالانۀ بالاتری را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. برای خرید توکن Battle Infinity سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق صرافی غیرمتمرکز «PancakeSwap» اقدام نمایند. برای اطلاع بیشتر از برنامه‌های پاداش‌دهی این پلتفرم می‌توانید در کانال تلگرامی Battle Infinity  عضو شوید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای سرمایه‌گذاری در NFTها + بهترین پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری

۴-Lucky Block       

این پلتفرم یکی دیگر از برنامه‌های فاست رمزارزی است که از طریق آن و با شرکت در رقابت‌های مختلف می‌توانید رمزارزهای رایگان بدست آورید. به‌طورکلی Lucky Block یک پلتفرم نوآورانه است که این امر را از طریق مسابقه و قرعه‌کشی جوایز امکان‌پذیر می‌کند. این پلتفرم برای برگزاری رقابت‌هایش و ارائه‌ی جوایز به شرکت‌کنندگان از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند. با استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین، Lucky Block عدالت و شفافیت را در نتایج رقابت‌هایش تضمین می‌کند. پلتفرم قابلیت برگزاری چندین مسابقه در لحظه را داشته و شرکت‌کنندگان برای ورود به رقابت‌ها نیاز به داشتن توکن NFT این پلتفرم دارند. علاوه‌براین برای هر مسابقه، Lucky Block یک مجموعه جدید از NFT را منتشر می‌کند.

زمانی که مجموعۀ NFT به فروش می‌رسد، پلتفرم برنده را به‌صورت قرعه‌کشی از میان دارندگان NFT انتخاب می‌نماید. نوع پاداش بسته به رقابت‌ها تغییر می‌کند. برای مثال، در زمان نگارش این مقاله، Lucky Block درحال برگزاری چندین رقابت فعال است که هر یک دارای جوایز مختلف از جمله لامبورگینی، خانۀ یک میلیون دلاری، توکن NFT مجموعۀ «Bored Ape Yacht Club» یا بیت‌کوین به ارزش یک میلیون دلار هستند. Lucky Block همچنین دارای توکن بومی LBLOCK است که به‌عنوان رمزارز در تراکنش‌های اکوسیستمی خود استفاده می‌شود. سرمایه‌گذاران می‌توانند این توکن را از صرافی‌هایی مانند Gate.io و LBank خریداری کنند. به‌طور خلاصه، Lucky Block می‌تواند بهترین مسیر برای سرمایه‌گذاران باشد تا با استفاده از آن نه‌تنها رمزارزهای رایگان بلکه جوایزی واقعی به‌دست آورند.

۵-Cointiply     

Cointiply یکی از محبوب‌ترین فاست ارز دیجیتال موجود است. طبق اعلام پلتفرم، بیش از ۳ میلیون کاربر دارد و تاکنون بیش از ۱۲ میلیون دلار رمزارز رایگان به کاربرانش پاداش داده است. در زمان نگارش این مقاله، پلتفرم پاداش‌هایی از رمزارزهایی مانند بیت‌کوین «BTC»، دوج کوین «Dogecoin»، دش «Dash» و لایت‌کوین «Litecoin» ارائه داده است. برای واجد شرایط شدنِ دریافت رمزارزهای رایگان، کاربران باید فعالیت‌هایی مثل بازی کردن، تماشا کردن ویدئو، خرید آنلاین یا اشتراک نظرات خود در رابطه با محصولات را انجام دهند. به‌طور میانگین هر کاربر می‌تواند پاداش‌های رمزارزی به ارزش تقریبی ۳۰ دلار از طریق پلتفرم بدست آورد. کاربران تنها زمانی که بتوانند رمزارزهایی به ارزش ۳ دلار جمع آوری نمایند، قادر خواهند بود که پاداش‌های خود را از پلتفرم برداشت کنند.

علاوه‌براین، Cointiply سرویس‌هایش را به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد. با اینکه گفته می‌شود بعضی از وظایف یا بازی‌ها با پاداش بسیار زیاد در این پلتفرم ممکن است نیاز به پرداخت هزینۀ ورود داشته باشند، ولی کاملا اختیاری هستند. باید این مورد را نیز اضافه کرد که Cointiply به کاربرانی که روزانه از آن استفاده می‌کنند، امتیازهای وفاداری تا سقف ۱۰۰درصد می‌دهد. کاربران همچنین می‌توانند بیت‌کوین‌هایشان را به کیف‌پول Cointiply واریز نموده و از سود ۵درصدی بهره‌مند شوند. برای آسان‌تر شدن دسترسی کاربران به پلتفرم، Cointiply اپلیکیشن اندرویدیِ برنامۀ پاداش‌دهی خود را راه‌اندازی کرده است.

۶-FreeBitco.in

با داشتن بیش از ۵۰ میلیون کاربر ثبت‌شده، FreeBitco.in یکی از بهترین فاست‌های ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران بیت‌کوین است. در زمان نگارش مقاله، پلتفرم تابه‌حال بیش از۲۳۰.۰۰۰ واحد بیت‌کوین به کاربرانش پاداش داده است. کاربران FreeBitco.in می‌توانند هر ساعت با انجام بازی‌های داخل پلتفرم، بیت‌کوین جمع‌آوری کنند. بازی این پلتفرم مشابه بازی تاس انداختن است که به منظور اثبات منصفانه بودنش از فناوری بلاک‌چین استفاده می‌کند. این بازی همچنین مشابه بازی «Jackpot» بوده که تا سقف ۱ بیت‌کوین پاداش می‌دهد. کاربران FreeBitco.in می‌توانند به‌منظور چندین برابر نمودن درآمد خود در رویدادهای P2P مرتبط با بازی‌های پیش‌بینی نیز شرکت کنند.

مانند Cointiply، FreeBitco.in نیز به سپرده‌های بیت‌کوینی بر روی پلتفرمش سود ارائه می‌دهد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با اضافه نمودن بیت‌کوین به کیف‌پولشان ۴.۰۸درصد سود سالانه دریافت نمایند. علاوه‌براین FreeBitco.in یکی از برنامه‌های پاداش‌دهی رمزارزی در زمینۀ برنامه‌های ریفرال یا معرفی (Referral) نیز هست. مسابقات ریفرال این پلتفرم هر ماه به برندگان پاداشی به ارزش ۱۰.۹۰۰ دلار بیت‌کوین می‌دهد. در ادامه باید اضافه کرد که وبسایت این پلتفرم مسابقات شرط‌بندی را به‌صورت ماهانه میزبانی می‌کند، و کسانی که جزو ۱۰ رتبه برتر قرار گیرند، می‌توانند تا سقف ۲۱.۶۰۰ دلار بیت‌کوین کسب کنند. FreeBitco.in همچنین مسابقات لاتاری هفتگی نیز برگزار می‌کند وکاربران می‌توانند به‌محض اینکه کسی با استفاده از کد ریفرال‌شان در پلتفرم عضو شد از تیکت رایگان برای شرکت در این رویداد بهره‌مند شوند.

۷-Fire Faucet  

کسانی که به دنبال برنامه‌های رایگان فاست رمزارزی هستند که طیف وسیعی از رمزارزها را دربرگیرد، جز پلتفرم Fire Faucet جای دیگری را نباید بگردند. این پلتفرم تعدادی از رمزارزهای پرجست‌وجو در مارکت را ساپورت می‌کند که شامل رمزارزهایی مانند بیت‌کوین «BTC»، بایننس‌کوین «BNB»، تتر «USDT»، کاردانو «ADA»، اتریوم «ETH»، لایت‌کوین «LTC» و غیره است. کاربران می‌توانند با تکمیل نظرسنجی‌ها، تماشای ویدئوها و کامل کردن وظایف سادۀ دیگر، رمزارز رایگان دریافت کنند.

علاوه‌براین، Fire Faucet یک سیستم فاست برای تشویق کاربران عادی خود نیز دارد. برای هر وظیفه‌ای که تکمیل می‌شود، Fire Faucet با توکن EXP به کاربران پاداش می‌دهد. ۲۰ نفر برتری که بیشترین مقدار EXP را جمع‌آوری کرده باشند در پایان روز پاداش‌های دیگری دریافت خواهند نمود. همچنین ما متوجه شدیم که Fire Faucet جزو معدود سایت‌های فاست رمزارزی است که در آن هیچ تبلیغاتی مانند پاپ‌آپ‌ها (Pop up) در آن وجود ندارد. این ویژگی سبب می‌شود که دسترسی به پلتفرم تبدیل به تجربه‌ای کم‌نظیر گردد و همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که بدون هیچ مزاحمتی وظایف خود را تکمیل نمایند.

۸-Allcoins.pw 

Allcoins.pw یکی از بهترین فاست‌های رمزارزی در مارکت امروز است. آنچه که این پلتفرم را بسیار جذاب می‌کند ویژگی پاداش‌دهی خودکار آن (Autofaucet) است. به‌طور خلاصه، دیگر نیازی نیست که کاربران وظایف خود را به‌صورت دستی مثلا با کلیک کردن روی لینک‌ها برای دریافت رمزارز رایگان انجام دهند. به‌جای آن، می‌توانند با اجازه دادن به سیستم از طرف خودشان این فرآیند را خودکار کنند. برای این‌کار، کاربران باید در وهلۀ اول تعدادی «Autoclaim» جمع‌آوری کنند. همچنین کاربران می‌توانند رمزارزهایی را که در نظر دارند، از طریق این ویژگی انتخاب کنند. پاداش مدنظر به‌صورت خودکار به موجودی حساب اضافه شده و کاربر می‌تواند بعد از آن اقدام به برداشت نماید.

باید اضافه کرد که کاربران Allcoins.pw می‌توانند از طریق روش‌های سنتی مثل تکمیل نظرسنجی‌ها، دیدن وبسایت‌ها، تماشای ویدئوها و بازی کردن نیز رمزارز رایگان به‌دست آورند. در زمان نوشتن این مقاله، پلتفرم Allcoins.pw از ۱۴ رمزارز که شامل بیت‌کوین «BTC» و تعدادی از بهترین آلت‌کوین‌ها مثل اتریوم «ETH»، لایت‌کوین «LTC»، ترون «TRX»، کازماز «ATOM»، سولانا «SOL» و الروند «EGLD» است، برای برنامۀ پاداش‌دهی خود حمایت می‌کند.

۹-BTC Clicks 

یکی دیگر از برنامه‌های فاست ارز دیجیتال که مدتی است شروع به فعالیت نموده پلتفرم BTC Clicks است. این پلتفرم بیت‌کوین رایگان در ازای تماشای تبلیغات به کاربرانش می‌دهد. کاربران می‌توانند تا سقف ۰.۰۰۰۰۵ BTC پاداش برای هر کلیک بدست آورند. BTC Clicks دو مدل عضویت برای کاربرانی که به‌دنبال پاداش بیت‌کوین رایگان هستند، دارد. همانطور که می‌دانید، اعضای پریمیوم پاداش‌های بیشتری برای تکمیل وظایف‌شان دریافت می‌کنند. برای مثال یک عضو استاندارد می‌تواند روزانه برای هرکلیک پاداش ۰.۰۰۰۹۰ BTC دریافت کند.

به عبارتی، یک عضو پریمیوم بابت انجام هر وظیفه دو برابر این مقدار را دریافت می‌کند. بااین‌حال اعضای پریمیوم هر سه ماه مبلغ ۰.۲۱۶۰۰ BTC بابت حق عضویت خود پرداخت می‌کنند. بنابراین، این پلن برای کسانی مناسب است که می‌خواهند بخش زیادی از وقت خود را در پلتفرم BTC Clicks بگذرانند. BTC Clicks همچنین یک برنامۀ ریفرال دارد که بین ۴۰ تا ۸۰ درصد به کاربران کمیسیون می‌دهد. حداقل پرداخت در این بخش معادل ۰.۱۰۰۰۰ mBTC است.

۱۰-Bitcoinker  

Bitcoinker یک برنامۀ فاست ارز دیجیتال است که تا ۱۰۰.۰۰۰ ساتوشی (Satoshi) هر پنج دقیقه پاداش می‌دهد (هر ساتوشی معادل ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت‌کوین است). برای دریافت این پاداش کاربران باید کپچاها را حل نمایند. یک کاربر می‌تواند حداکثر ۱۲۰بار در هر ۲۴ ساعت رمزارز رایگان جمع‌آوری کند. پرداخت‌ها در روز اول هر ماه برای حساب‌هایی که حداقل ۲۰.۰۰۰ ساتوشی دارند، انجام می‌گیرد. بدین ترتیب حتی اگر یک کاربر به حد مجاز برای دریافت پاداش برسد باید تا شروع ماه آینده صبر کند.

پلتفرم Bitcoinker همچنین یکی از بهترین برنامه‌های پاداش‌دهی رمزارزی برای کسانی است که به‌دنبال پاداش‌های بیشتری هستند. در واقع کاربران فعال پاداش‌های بیشتری دریافت خواهند کرد. برای مثال، کسانی که از Bitcoinker به‌طور منظم در طول ۳۱ روز استفاده نموده‌اند ۱۰درصد بیشتر پاداش دریافت می‌کنند. با این حساب، استفاده منظم از Bitcoinker در مدت ۱۵۱ روز، منجر می‌شود که کاربر ۳۰درصد بیشتر پاداش دریافت کند. به عبارتی، هرچه زمان بیشتری را در Bitcoinker صرف کنید، پاداش بیشتری دریافت می‌کنید.

۱۱-Moon Bitcoin 

Moon Bitcoin یک پلتفرم فاست رمزارز معمولی نیست؛ درواقع یک وبسایت استخراج رمزارزی است که به کاربرانش بیت‌کوین رایگان پاداش می‌دهد. با استفاده از Moon Bitcoin سرمایه‌گذاران دیگر نگرانی‌ای بابت هزینه‌های تجهیزات استخراج بیت‌کوین یا تخصص فنی در این زمینه ندارند. به‌جای آن، می‌توانند در یکی از پِلَن‌های این پلتفرم ثبت‌نام کنند. Moon Bitcoin چندین پِلَن با اشتراک رایگان ارائه می‌دهد.

با این‌ حال، تعداد بیت‌کوین‌ها در این پلتفرم همانند سایر برنامه‌های مشابه پاداش‌دهی بیت‌کوینی در دقیقه بدست می‌آید. بیت‌کوین‌های تولیدشده به‌صورت خودکار به حساب کاربر در وبسایت ارسال می‌شوند.

۱۲-Rollercoin

درحالی‌که برنامه‌های فاست رمزارزی وظایف پیش‌پاافتاده‌ای دارند، Rollercoin با استفاده از برنامۀ استخراج بازی‌ساز خود «Gamifying Mining» رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است. بازیکنان در این پلتفرم می‌توانند ریگ‌های ماینینگِ مجازی خود را راه‌اندازی نموده و حتی برای افزایش قدرتش آن را ارتقا دهند. بازی، جوایز بلاک را بسته به قدرت استخراج بازیکنان بین آن‌ها تقسیم خواهد نمود. برای جذاب‌تر کردن این فرآیند، Rollercoin چالش‌هایی را درون بازی به منظور تشویق بازیکنان به رقابت با یکدیگر برای دست‌یابی به بیت‌کوین رایگان، درنظر گرفته است.

بازیکنان می‌توانند آنچه برنده شده‌اند را برداشت نموده یا پاداش رمزارزی خود را برای به‌روزرسانی ریگِ ماینینگ‌شان که در بدست‌ آوردن پاداش بیشتر به آن‌ها کمک می‌کند، استفاده نمایند. نیازی به گفتن نیست که Rollercoin یکی از بهترین برنامه‌های پاداش‌دهی رمزارزی در زمینۀ نوآوری است. این بازی همچنین به یک سیستم درجه‌بندی مجهز بوده که برای بازیکنان سخت‌کوش‌تر پاداش بیشتر در نظر می‌گیرد. علاوه‌براین پلتفرم به‌طور مرتب میزبان مسابقات و تبلیغاتی است که مشوق‌های جذابی برای بازیکنان ارائه می‌دهند.

نحوۀ شرکت در فاست ارز دیجیتال

استفاده از برنامۀ Tamadoge یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای دریافت ارز دیجیتال رایگان است. توکن‌های TAMA به عنوان یکی از بهترین رمزارزهای متاورسی شناخته می‌شوند و به این ترتیب، می‌توانند یک مکمل ارزشمند برای تخصیص سبد رمزارزی سرمایه‌گذاران رمزارزها باشند. در زیر، نحوۀ شرکت در برنامه‌های پاداش‌دهی برای شانس برنده‌شدن توکن TAMA را توضیح می‌دهیم.

مرحله ۱- واجد شرایط بودن را بررسی کنید

همانطور که در بالا اشاره کردیم، برنامۀ فاست Tamadoge کمی متفاوت از سایر برنامه‌های فاست رمزارز است. برخلاف بسیاری از پلتفرم‌ها که مقادیر کمی پاداش می‌دهند، Tamadoge به یکی از برندگان خوش‌شانسش توکن TAMA به ارزش ۱۰۰.۰۰۰ دلار پاداش می‌دهد. با این وجود، مانند سایر برنامه‌های پاداش‌دهی رمزارزی، سرمایه‌گذاران مجبور به تکمیل وظایف خواسته‌شده هستند. ولی قبل از آن، اولین مرحله اطمینان کاربر از داشتن توکن‌های TAMA کافی در کیف‌پولش برای وارد شدن به قرعه‌کشی جوایز است.

بنابر اعلام Tamadoge، شرکت‌کنندگان ملزم به داشتن توکن TAMA به ارزش ۱۰۰ دلار در زمان قرعه‌کشی هستند. افراد علاقه‌مند می‌توانند توکن Tamadoge را از طریق صرافی غیرمتمرکز OKX خریداری کنند.

مرحله ۲- برای دریافت پاداش ثبت‌نام کنید

مرحلۀ بعد ثبت‌نام برای برنامۀ پاداش Tamadoge است. این‌ کار تنها با رفتن به صفحۀ Tamadoge Giveaway و ثبت‌نام در آن فقط با زدن یک کلیک روی دکمۀ «Enter» توسط سرمایه‌گذاران انجام می‌شود. پس از این مرحله، سرمایه‌گذاران همچنین باید آدرس کیف‌پول رمزارزی خود را ارائه دهند که به عنوان یک بلیط برای ورود به برنامۀ پاداش این پلتفرم به شمار می‌آید.

مرحلۀ ۳- وظایف را تکمیل کنید

در مرحلۀ بعد، سرمایه‌گذاران می‌توانند برای تکمیل وظایف موردنیاز اقدام کنند. در مجموع ۹ وظیفه وجود دارد که به شرح زیر است:

 1. یک آدرس کیف‌پول ارائه دهید.
 2. صفحۀ توئیتر Tamadoge را دنبال کنید.
 3. دربارۀ Tamadoge توئیت بزنید و ایلان ماسک «Elon Musk» را در آن تگ کنید.
 4. در کانال دیسکورد Tamadoge عضو شوید.
 5. در گروه تلگرام Tamadoge عضو شوید.
 6. Tamadoge را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.
 7. از حساب Tamadoge در اینستاگرام دیدن کنید.
 8. Tamadoge را در یوتیوب سابسکرایب کنید.
 9. Tamadoge را ریتوئیت کنید.

انجام تمام وظایف فوق به کاربر این امکان را می‌دهد که ۱۷ بلیط ورود برای برنامۀ پاداش کسب کند. برندگان از طریق گروه تلگرامی Tamadoge مطلع خواهند شد.

نتیجه‌گیری

برنامه‌های فاست رمزارزی نسبت به چندین سال گذشته متنوع‌تر شده‌اند. درحالی‌که تعداد زیادی از این پلتفرم‌ها همچنان برای انجامِ وظایف ساده توسط کاربران، رمزارزهای رایگان پاداش می‌دهند، پروژه‌های بلاک‌چینی جدید خلاق‌تر می‌شوند. در پلتفرم‌هایی مثل RobotEra بازیکنان می‌توانند زمین‌های NFT رایگان به‌صورت ایردراپ بعد از خرید یک توکن ربات به شکل NFT دریافت کنند. از قطعات زمین متاورسی می‌توان به روش‌های مختلفی کسب درآمد نمود، از جملۀ آن‌ها می‌توان به اخذ هزینۀ پذیرش در رویدادها و فروش فضای بیلبورد به تبلیغ‌کنندگان اشاره کرد. پلتفرم RobotEra به تازگی پیش‌فروش توکن‌اش را راه‌اندازی کرده است. در حال حاضر توکن TARO با قیمت ۰.۰۲ دلار به ازای هر توکن به فروش می‌رسد. 

سوالات متداول

برنامۀ فاست رمزارزی چیست؟

برنامه‌های فاست رمزارز، اپلیکیشن‌ها یا وبسایت‌هایی هستند که رمزارزهای رایگان در ازای انجام وظایف ساده‌ای پاداش می‌دهند. این وظایف می‌تواند هرچیزی مثل تکمیل کپچاها، اشتراک یک پست در رسانه‌های اجتماعی یا بازی کردن گیم باشد. این موضوع را مدنظر داشته باشید که این پلتفرم‌ها مقدار کمی رمزارز پاداش می‌دهند.

اسامی برنامه‌های فاست ارز دیجیتال چیست؟

تعدادی از بهترین برنامه‌های فاست مورد بحث در این مقاله شامل Cointiply، Fire Faucet و Rollercoin هستند. کسانی که به‌دنبال مسیرهای جایگزین برای دریافت رمزارزهای رایگان هستند نیز می‌توانند پروژه‌های جدید رمزارزی مثل RobotEra،  Tamadoge، Battle Infinity، وLucky Block  را بررسی کنند. 

کدام یک بهترین فاست رمزارز است؟

از بهترین برنامه‌های فاست که در حال حاضر می‌توانید امتحان کنید RobotEra و Tamadoge هستند. Tamadoge استراتژی خلاقانه‌ا‌ی ابداع کرده است و به یک فرد خوش‌شانس رمزارز به ارزش ۱۰۰.۰۰۰ دلار پاداش می‌دهد. برای داشتن بلیط‌های ورود به قرعه‌کشی، کاربران در ابتدا وظایف مدنظر پلتفرم را تکمیل می‌نمایند. RobotEra به بازیکنان اجازه می‌دهد که از طریق رقابت در کسب جوایز، توکن TARO پاداش بگیرند و همچنین بعد از اتمام فرآیند پیش‌فروش توکن‌هایش، به کاربران زمین‌های NFT به‌صورت ایردراپ پاداش می‌دهد که می‌توانند از آن کسب درآمد نیز کنند.

آیا برنامه‌های فاست رمزارز ارزشمند هستند؟

بهترین برنامه‌های فاست رمزارز رایگان به کاربران‌شان اجازه می‌دهند که به آسانی رمزارز بدست آورند. با این‌ حال، کاربران باید تمایل به صرف زمان در این پلتفرم‌ها برای تکمیل وظایفش به منظور جمع‌آوری رمزارزهای رایگان داشته باشند. با توجه به اینکه پرداخت‌ها کم هستند، برنامه‌های پاداش‌دهی به‌ندرت ارزشمند درنظر گرفته می‌شوند.

آیا برنامه‌های فاست رمزارز قانونی هستند؟

بله، درواقع چندین برنامۀ فاست قابل‌اعتماد و معتبر در بازار رمزارزها وجود دارد. متاسفانه، درعین حال، به همان میزان برنامه‌های کلاهبرداری و اسکم نیز در این فضا هستند. به این ترتیب، ما انجام تحقیقات مناسب و خواندن بررسی‌های آنلاین برای یافتن بهترین برنامه‌های پاداش رمزارز رایگان را به‌طور جدی به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع
1
https://coiniran.com/?p=61692
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x