بلاکچینپروژه‌ها

یوتوپیا اکوسیستم تحت بلاک چین Utopia – Ecosystem

ما در دنیایی از نظارت کامل زندگی می‌کنیم که هر اقدام ما اثری برجای می‌گذارد. اطلاعات روزمره در دنیا در توده‌های بزرگ داده ذخیره می‌شوند و این اطلاعات توسط کامپیوتر و انسان پردازش می‌شوند تا دولت‌ها و شرکت‌های بزرگ دنیا بتوانند به نفع خود از آن استفاده کنند و با توسط آن اطلاعات به بیشتر کردن منافع خود بپردازند.

 اگر این اطلاعاتی که انسان‌ها در روزمره از خود به‌جای می‌گذارند جایی ذخیره نشود و هیچ شخصی نتواند از آن استفاده کند دیگر چنین شرکت‌های نمی‌توانند از سرقت اطلاعات پول‌های کلان دربیاورند و افراد می‌توانند حریم امن شخصی که حق هر انسانی است را داشته باشند.

حال یوتوپیا اکوسیستمی متشکل از پیام‌رسان فوری، سیستم نامه پستی یا ایمیل، ارز مجازی، ذخیره‌سازی پرونده و یک مرورگر داخلی، این امکان را یکجا فراهم آورده است. در ادامه این مطلب با یوتوپیا به‌طور کامل آشنا می‌شوید.

 تعریف مجدد اینترنت در دوره نظارت و بازبینی

 Utopia امنیت شبکه خود را بسیار جدی می‌گیرد که با استفاده از رمزگذاری پیشرفته بدون استفاده از رایانه‌های کوانتومی «غیرقابل شکست» توصیف‌شده است. چشم‌انداز آن‌ها این است که اینترنت و منابع مالی را به‌گونه‌ای اختراع مجدد کنند که به فرد قدرت دهد و از سوءاستفاده منتشرکنندگان، شرکت‌ها و حتی دولت‌ها جلوگیری کند.

 utopia برای تحقق بخشیدن به این چشم‌انداز تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که سیستم‌عامل آن از نفوذ بی‌جا به کنترل تأسیسات عاری است. این بدان معنی است که آن‌ها از KYC، منتشرکنندگان، ردیابی وب، هوش مصنوعی، جمع‌آوری داده‌ها یا ادغام با سایت‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کنند. در عوض، utopia در حال ایجاد یک اکوسیستم خود پایدار است که افراد همفکر را که به خاطر کمک‌هایشان در قالب CRP پاداش می‌گیرند، جذب کند.

در یوتوپیا حریم خصوصی خود را حفظ کنید

در دنیایی که ارتباطات بسیار زیاد شده، اکنون مسئله حریم خصوصی – یا فقدان آن – بیش از هر زمان دیگری مهم است. داده‌های شخصی شما کالایی ارزشمند برای پخش‌کنندگان اطلاعات و کسانی است که ممکن است بخواهند شما را موردبررسی قرار دهند (و یا سانسور کنند). یکی از مؤثرترین روش‌ها برای ردیابی آنلاین شما، دنبال کردن معاملات انجام‌شده و ردپاهای دیجیتالی است که معاملات شما پشت سر می‌گذارد.

گروه ۱۹۸۴ برای محافظت از هویت و آزادی‌های آنلاین شما، utopia را به‌عنوان یک ساختار و اکوسیستم نظیر به نظیر در ابتدا توضیح داده شد ایجاد کرد؛ و در قلب آن شبکه ارز دیجیتال خصوصی، Crypton (CRP) را قرار دارد.

Crypton دقیقاً چیست و با آن می‌توانید چه‌کار کنید؟

Crypton دقیقاً چیست و با آن می‌توانید چه‌کار کنید؟

 Crypton در کمتر از ۳ ثانیه به‌طور دائمی مبادله و پرداخت می‌شود، تراکنش‌های خرد و پرداخت‌های خودکار را از طریق API های یکپارچه امکان‌پذیر می‌کند. همه معاملات نه‌تنها سریع بلکه غیرقابل ردیابی و برگشت‌ناپذیر نیز هستند.

crypton به‌طور کامل به‌عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر و بنیادی از اکوسیستم P2P در utopia در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۹ بدون ICO، سرمایه‌گذاران خصوصی یا تیم حمایتی راه‌اندازی شد. این فناوری مبتنی بر فناوری بلاک چین است و به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که ناشناس بودن و آزادی کامل در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

به بیان ساده، این ارز دیجیتال بهینه برای کسانی است که مایل به انجام سریع و ۱۰۰% محرمانه معاملات مالی هستند.

چه چیزی باعث می‌شود Crypton از سایر رمز ارزها متفاوت باشد؟

مقدار زیادی از رمز ارزهای مختلف در حال حاضر در بازار وجود دارد که بیشتر آن‌ها همیشه منتشر می‌شوند. برخی از آن‌ها با توجه و سروصدای زیادی احاطه‌شده‌اند. برای اینکه رمز ارز به تصویب برسد (و بنابراین ارزش خود را حفظ کند) باید چیزهایی بیش از تبلیغ و فریب و غلو ارائه دهد و برای جدا شدن از رقابت به ویژگی‌های مشخصی نیاز دارد.

دو ویژگی اصلی که Crypton را از سایر رمز ارزهای متمایز می‌کند، شکل پیچیده رمزگذاری و معاملات آن است که به‌طور پیش‌فرض کاملاً خصوصی است.

همان‌طور که قبال ذکر شد، Crypton بخشی از اکوسیستم utopia است. سیستمی که هدف آن تضمین حفاظت کامل از حریم خصوصی شما است. دقیقاً مانند بیت کوین، Crypton نیز توسط یک ‌نهاد کنترل نمی‌شود. کاملاً غیرمتمرکز است و مستقل از هر مرجعی اداره می‌شود. نه یک شرکت بزرگ، نهاد، بانک مرکزی یا حتی دولت. ازآنجاکه هیچ کنترل مرکزی یا سروری وجود ندارد، Crypton و درواقع کل شبکه utopia کمتر در معرض حمله یا دست‌کاری قیمت در بازارهای ارز هستند.

 بااین‌حال، فناوری پیشرفته توسعه‌یافته توسط گروه ۱۹۸۴ برای utopia، اطمینان حاصل کرده است که Crypton به‌هیچ‌وجه قابل دست‌اندازی و بهره‌برداری و سوءاستفاده نیست. علاوه بر این، حتی سازندگان اکوسیستم utopia نیز نمی‌توانند الگوریتم‌های آن را تغییر دهند – و این موارد برای Crypton نیز شامل می‌شود.

آینده کریپتون

ازآنجاکه Crypton یک ارز جدید است، مقایسه آن با سایر رمز ارزها دشوار است. بااین‌حال، به نظر می‌رسد که کریپتون پله‌های ترقی را طی خواهد کرد. چندین صرافی رمزنگاری می‌خواهند از Crypton به‌صورت رایگان حمایت کنند (که این موضوع تقاضای این ارز را به ما می‌گوید).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یوتوپیا و کریپتون می‌توانید به دو آدرس زیر مراجعه کنید.

آدرس رسمی سایت یوتوپیا : u.is

ادرس رسمی سایت کریپتون : crp.is

https://coiniran.com/?p=46383
دکمه بازگشت به بالا