پروژه‌ها

آشنایی با DCore و معرفی امکانات جدید آن

DCore  یک راهکار بلاک چین است که دیسنت آن را در اختیار تجار و راه اندازان قرار داده است. DCore  امکان ایجاد توکن برای دامنه مختلفی از موارد استفاده، توزیع و نشر محتوای دیجیتالی، به اشتراک گذاری درآمد ناشی از محتویات دیجیتالی و نقل و انتقال فایل های حجیم، یک سیستم امتیازدهی، سیستم پیام رسانی و دیگر امکانات را می دهد.

DCore  یک راهکار بلاکچین است که دیسنت آن را در اختیار تجار و راه اندازان قرار داده است. DCore  امکان ایجاد توکن برای دامنه مختلفی از موارد استفاده، توزیع و نشر محتوای دیجیتالی، به اشتراک گذاری درآمد ناشی از محتویات دیجیتالی و نقل و انتقال فایل های حجیم، یک سیستم امتیازدهی، سیستم پیام رسانی و دیگر امکانات را می دهد.

همانطور که پیشتر در خبرها آمد، شرکت Dragonfly برای پرداخت های خُرد کاربران برای استفاده از بازار بازی های موبایل خود، قصد استفاده از DCore را دارد. بنابراین DCore از همین الان یک مورد استفاده بسیار رایج دارد.

اما دیسنت جدیدا در بلاگ خود اعلام کرده که نسخه DCore  را بروزرسانی کرده است. برای علاقه مندان به دیسنت، این خبر خوبی است. ویژگی های جدید شامل موارد زیر هستند:

  • توکن های سفارشی (ایجاد و انتشار دارایی های جدید مانند پول و توکن)
  • سیستم پیام رسانی فوری از طریق بلاک چین
  • سیستم امتیازدهی به سیدرها (میزان کارایی و قابل اعتماد بودن اکنون رصد و گزارش می شود.)
  • تنظیمات سیدر (گزینه ای برای تنظیم هزینه های سید کردن با پول های رایج)
  • مکان جغرافیایی (Geolocation) سیدر ها
  • مدیریت بروزرسانی برای مشتریان روی سیستم عامل مک و ویندوز.

فهرست کامل این امکانات و اطلاعات دقیق تر برای موارد استفاده DCore را می توانید در اینجا بیابید. این بروزرسانی بسیار گسترده بوده و تمامی استخراج کنندگان DCT  و سیدرها لازم است تا سیستم های خود را قبل از این بروزرسانی، بروزرسانی کنند.

اکنون با DCore می توانید توکن های سفارشی برای خودتان ایجاد کنید. این توکن های سفارشی به کاربران اجازه می دهد تا محتویاتی را مانند بلیط های برنامه ها و رویدادها، کلید دیجیتالی دسترسی به یک محتوای دیجیتالی و بسیاری از چیزهای دیگر را توزیع کنند. هر توکن سفارشی تعدادی تنظیمات دارد که با آنها می توانید مشخص کنید که آیا این توکن ها دارای ثبت زمانی هستند، منحصر به فرد یا قابل انتقال هستند یا خیر.

یکی دیگر از امکانات DCore  که شایان ذکر است امکان به اشتراک گذاری درآمدها و عایدی هاست. نه تنها مبادله بین خواننده و نویسنده یا مولف میسر است، بلکه شما می توانید بخشی از این عایدی ها را بین دیگر نویسندگان مشترک، تبلیغاتچی های خود، دوستان خویش یا هرکس دیگری توزیع کنید.

دیسنت همچنین اعلام کرده است که در حال کار روی کیت توسعه نرم افزاری SDK) DCore) است. این به پیشرفت درونی DCore  شتاب بخشیده و به کاربران آن ابزار قدرتمندی برای توسعه برنامه های کاربردی خود می بخشد.

https://coiniran.com/?p=15876
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x