گرفتار شدن قیمت بیت کوین زیر یک مانع کلیدی برای چهارمین هفته
ایوب کریمی | 2018.10.12

گرفتار شدن قیمت بیت کوین زیر یک مانع کلیدی برای چهارمین هفته

گرفتار شدن قیمت بیت کوین زیر یک مانع کلیدی برای چهار هفته

بیت کوین در حال گذراندن اوقات سختی است و چهار هفته ای است که گاو ها را منتظر صعود از یک مانع میانگین متحرک کلیدی گذاشته است. این مانع خیلی سخت، همان میانگین متحرک نمایی (EMA) ده هفته ای می باشد که یک تلاش اتحادی از حدود 6100 دلار در اواسط سپتامبر را به تاخیر انداخت.

از آن به بعد بیت کوین به طور برجسته ای نتوانسته است که در قیمت های انتهای هفته بالاتر از EMA قرار بگیرد. بازگشت هایی که بیت کوین در روز های اخیر داشته است نشانگر آن است که نتوانسته از مانع EMA گذر کند و این موضوع احتمال صعود بیشتر به سمت 7000 دلار را ضعیف می کند.

بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر آموزش تحلیل تکنیکال و بنیادین قیمت رمزارز ها به زبان ساده

در دوشنبه بود که بیت کوین با گذر از خط روند نزولی یک الگوی صعودی را تایید کرد اما انتظارات فعلا برآورده نشده است و قیمت هنوز پایین EMA ده هفتگی است. این امر ممکن است خرس ها را گستاخ تر کند.

گرفتار شدن قیمت بیت کوین زیر یک مانع کلیدی برای چهارمین هفته

bitcoin-stuck

نظر شخصی

1- شکست بیت کوین در رسیدن به بالاتر از EMA ده هفتگی، علی الرغم شکستن خط روند، احتمال پایین آمدن قیمت را تقویت می کند.

2- این عدم موفقیت حرکت را به سمت سطح مقاومت روانشناختی 6000 دلار هموار می کند.

3- اگر بیت کوین به بالای EMA ده هفته ای یعنی بالای 6698 دلار برسد، این امر سیگنال ادامه تلاشی خواهد بود که از سپتامبر شروع شده است و راه را برای رسیدن به قله 7400 دلار باز می کند.

نظر شما چیست؟ قیمت بیت کوین در روز های آینده صعودی خواهد بود یا نزولی؟ به نظر شما کدام یک از دو احتمال ذکر شده در مقاله اتفاق خواهد افتاد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه: دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند.Source