بحث آزادچندرسانه‌ای

پیشبینی قیمت 100000 دلاری بیت کوین تا اخر 2022

معامله گری که قیمت 6000 دلاری بیت کوین را پیش بینی کرده بود معتقد است در اواخر 2022، قیمت بیت کوین به 100000 دلار خواهد رسید

یک تحلیل گر تکنیکال و معامله گر با نام Dave the Wave پیش بینی کرده است که 100000 دلار تارگت بلندمدت بیت کوین است. این آنالیزگر از زمانیکه توانست بدرستی پیش بینی کند که قیمت بیت کوین به 6000 دلار در کوتاه مدت کاهش می یابد معروف شد.

پس از کاهش قیمت به 6410 دلار در بین پلتفرم های رمزارزهای بزرگ، قیمت بیت کوین به بالای 7200 دلار رسید. اما با این حال، شرایط کوتاه مدت تاریک است، زیرا فشار فروش افزایش خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال Dave the Wave در مورد قیمت بیت کوین به سال 2011 برمی گردد وقتی بیت کوین در کمتر از یک دلار معامله می شد.

از آن زمان به بعد، قیمت بیت کوین بشدت و بصورت نمائی افزایش یافت. این روند در 8 سال گذشته وجود داشت، زیرا بیت کوین به سختی دوباره به تست های نزولی پائین خط بازگشت.

داشتن روند قیمتی نمائی برای زمان طولانی، که منجر به این شد که تحلیلگران مدت ها قبل بدقت مرکز 6000 دلار را پیش بینی کنند، مهم ترین اصل جهش بزرگ است.

در ماههای اخیر، سرمایه گذاران بزرگ مثل Tim Draper، Tom Lee و Brain Kelly همه تارگت نهائی را تا سه سال آینده بالای 250000 دلار درنظر گرفته اند.

Dave the Wave تأیید کرد که این تارگت تا اواخر سال 2022 به 100000 دلار خواهد رسید که احتمال افزایش قیمت در سال بعد را هم دارد.

سه فاکتور کلیدی برای دفاع از این عقیده:

نکات تکنیکی در مورد یک روند کوتاه مدت و یک روند گاوی طولانی مدت برای بیت کوین است. فاکتورهای کلیدی همچنین نشان می دهند که جنبه های ماکرو بیت کوین همچنان روشن باقی خواهد ماند.

سه کاتالیزور اصلی بیت کوین در بلند-مدت شامل توسعه زیرساخت و دسترسی به تعداد بیشتری کاربر، افزایش نرخ هش و دیگر اعداد چین مثل حجم به دلار و اتفاق هایی که بر کمیابی دارایی تأثیر می گذارند می باشد.

داده بلاک چین بیت کوین استخراج شده از سایت Blockchain.com نشان می دهد که نرخ هش شبکه بیت کوین از هر زمانی بیشتر است. این اتفاق پس از آنکه قیمت بیت کوین به زیر نقطه سر به سر استخراج حتی برای ماینرهای بزرگ شد بوجود آمد.

پیشبینی قیمت 100000 دلاری بیت کوین

رشد دائمی در نرخ هش بیت کوین در سال 2019 که سال سختی برای ماینرها بود نشان دهنده قدرت آنها در مسیر بلند-مدت بیت کوین است.

ناظران جدید و صرافی های سخت گیر مثل Bakkt بالاترین حجم را در ماه دسامبر ثبت کرده اند.

گسترش زیرساخت های جدید فرآهم شده در بازار رمزارز آنها را قادر می سازد تا سرمایه گذاران گسترده تری را مثل مؤسسات در بلند-مدت جذب کنند.

در نهایت، به عنوان یک دارایی با حجم محدود 21 میلیون دلار، هر اتفاقی که روی کمیابی آن به هر طریقی تأثیر بگذارد منجر به تأثیر شدید بر قیمت آن خواهد شد.

پاداش بلاک در می 2020 نصف خواهد شد و این قضیه بشدت بر سرمایه گذاران تأثیر داشته است، بویژه در ماههای آخر 2019، زیرا نرخ تولید بیت کوین جدید کاهش خواهد یافت.

عوامل کلیدی مؤثر بر بیت کوین به همراه تحلیل گران بنیان بروز اتفاقات بزرگ بیت کوین خواهند بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا