مقالات بیت کوین

مسافرت تنها با پول بیت کوین

مسافرت تنها با پول بیت کوین

یک خانواده چهار نفره برای آزمایش بیت کوین تنها با استفاده از این پول رمزی برای پرداخت هزینه های مسافرت، به سفر رفتند. جان بوش (John Bush) و کاترین بلیش (Catherine Bleish) همراه با دو فرزند دو و سه ساله خود، به Eastern Seaboard در آمریکا رفته تا در برنامه آموزشی بیت کوین در این منطقه شرکت کنند.

این خانواده با تغییر اتوبوس مدرسه به یک وسیله نقلیه شخصی ماجراجویی خود را تحت عنوان «تور غیرمعمولی اتوبوس بیت کوین» آغاز کردند. این سومین مسافرت آنها در طی دو سال تنها با پول بیت کوین است. آنها قصد دارند تا علاقه به این پول رمزی را بالا برده و مردم بیشتری را با چگونگی کاربرد بیت کوین آشنا کنند.
مسافرت با بیت کوین

بلیش می گوید: «وقتی تنها با بیت کوین به مسافرت می رویم، باعث تشویق دیگران می شویم تا بیت کوین را استفاده کنند». ما به افراد جدید این پول را معرفی کرده و به تاجران کمک می کنیم تا اشکالات در سیستم خود را برطرف کنند. این کار شبکه را برای همه ما تقویت می کند.
بوش اضافه کرد: «ما می خواهیم مشکلات را از سیستم رفع کنیم تا کسانی که با بیت کوین تازه آشنا شده اند در هنگام استفاده از آن برای اولین بار دچار سختی نشوند.»
البته آنها تقریبا با چند چالش در طول سفرشان مواجه شدند. برای مثال، در نیوهمپشایر (New Hampshire) آنها با مشکلاتی سر رزرو انجام نشده هتل داشتند و یک کارت هدیه را گم کردند. با وجود این، بوش مدعی شد که آنها می خواهند این مشکلات را از سر بگذرانند تا بتوانند تخمین بزنند که اکوسیستم بیت کوین چقدر بهتر شده است.
بوش و بلیش تصریح کردند که در اتکا به بیت کوین در هنگام مسافرت چندین مزیت وجود دارد، نیازی نیست که پول نقد زیاد یا کارت اعتباری با خود همراه برد. بوش توضیح می دهد که «مشکل استفاده از کارت اعتباری این است که هنگام خرید شما آدرس و شماره امنیت اجتماعی (SSN) خود را همراه با خود باید بدهید و این می تواند هک شده و هویت افراد دزدیده شود و پول شان از آنان گرفته شود.»

منبع

https://coiniran.com/?p=2462
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x