پروژه‌ها

ابزار مالی ICONOMI برای سرمایه گذاری در اقتصاد نامتمرکز دیجی ارزها

سرمایه گذاران ناآشنا با ارزهای رمزنگاری شده برای انتخاب گزینه سرمایه گذاری دچار مشکل هستند. اوایل، بحث مقایسه بیت کوین و لایتکوین با طلا و نقره مطرح بود، اما اکنون گزینه های بسیاری بیشتری در جهان دیجی ارزها وجود دارد مانند اتر، استیم، دش و ریپل.

پروژه ها و پلاتفرم های جدید بلاک چین هرچه بیشتر معرفی شده و اکنون در پایان سال ۲۰۱۷ صدها پروژه از این قبیل وجود دارند.

با تشدید جریان اطلاعات، حتی سرمایه گذاران سرد و گرم چشیده در جهان دیجی ارزها، دشوار بتوانند دریابند که در مراحل اولیه، سرمایه گذاری روی کدام پروژه درست است. با این حال،  پروژه های بیشتر, فرصت های بیشتری را هم فراهم می اورند. به جای کثرتی از پروژه ها تجمیع سرمایه و صدور پول های اولیه، که ارزیابی آنها برای افراد خارج از جامعه دیجی ارزها دشوار است، ICONOMI ابزارهای مالی جدیدی را معرفی می کند به این امید که سرمایه های تازه را به اقتصاد نامتمرکز بکشاند.

بیشتر بدانید: بیش از ۱۰ میلیون دلار سرمایه گذاری مردمی در آیکونامى (ICONOMI)

ICONOMI با مبالغ سرمایه گذاری که ریسک کمتری داشته باشند، قصد دارد که دو ابزار سرمایه گذاری را معرفی کند که به دیگر ابزارهای موجود برای سرمایه گذاری در بیت کوین که قبلا در بازار موجود است، اضافه خواهند شد.

در ابتدا، ICONOMI.INDEX FUND، مجموعه ای از ارزهای رمزنگاری شده را که به دقت کامل مورد تحقیق قرار گرفته اند مانند بیت کوین، اتریوم، لیسک و استیم را به همراه دیگر توکن های با ارزش که در صرافی ها موجود اند را در کنار هم قرار می دهد. دوم، هدف آن سرمایه گذارانی است که به دنبال بازگشت سرمایه بیشتری بوده و به همراه تیمی از کارشناسان دنبال فرآیندهای تجمیع سرمایه ای هستند که چشم انداز مثبتی دارند. با این حال، این قرار است فقط جنبه دعوت داشته باشد.

ابزار مالی ICONOMI امیدوار است که شکاف بین اقتصاد قدیمی (که در آن سرمایه گذاران ناامیدانه در بازار متزلزل اوراق بهادار دنبال سود هستند) و اقتصاد جدید (که در آن سرمایه گذاران خبره نسبتا اندک هستند) را پر کند.  این اولین ابزار مدیریت سرمایه گذاری در اقتصاد نوظهور نامتمرکز است و امید می رود تا موانعی مانند عدم شفافیت و امنیت و دسترسی شبانه روزی را برای سرمایه گذارانی که اولین بار روی دیجی ارزها سرمایه گذاری می کنند را برطرف کند.

ابزار مالی ICONOMI  با موجی از پول های برنامه کاربردی، قرار است تا پول هایی را منتشر کند تا هرکسی سهمی از این پلتفرم داشته باشد. تیم زاگر (Tim Zager)، در یک پست وبلاگ با طرح جاه طلبانه خود برای سال ۲۰۱۷ توضیح داد:

«سال ۲۰۱۷ سال تحقق رویای ماست. ما پلاتفرم مدیریت سرمایه گذاری باز ICONOMI را راه خواهیم انداخت با نوید به تجار موفق- هرکسی می تواند یک مدیر سرمایه گذاری حرفه ای باشد. »

ICONOMI به دنبال این است که یک پروژه نوید بخش باشد تا مشکل اطلاعات ناهمزمان مرتبط با سرمایه گذاری در فضای دیجی ارزها را حل کند و به این بخش می کند تا سرمایه گذاران جدید جذب کنند.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


منبع

https://coiniran.com/?p=4230
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x