ترید و سرمایه گذاری

آیا ارزش کل بازار رمز ارز ها در سال 2021 از ترلیون دلار می گذرد؟

ارزش بازار رمز ارز ها در آینده چقدر خواهد بود؟ آیا در آینده ای نزدیک از یک ترلیون دلار خواهد گذشت؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟

پیش بینی Satis : ارزش کل بازار رمز ارز ها در سال 2021 از مرز یک تریلیون دلار خواهد گذشت! Satis که یک گروه مشاور در زمینه ICO می باشد، در گزارشی که منتشر کرده پیش بینی هایی را در مورد صنعت رمز ارز ها انجام داده و تخمین می زند که ارزش کل بازار رمز ارز ها در سال 2028 به حدود 3.6 تریلیون دلار خواهد رسید.

Satis پیش بینی بازاری به ارزش کل 500 میلیارد دلار را برای دارایی های کریپتو در سال 2019 می کند

در گزارشی تحت عنوان “Cryptoasset Market Coverage Initiation” این گروه پیش بینی هایی را برای آینده بازار های رمز ارز مطرح کرده است. این گزارش ادعا می کند که 90 درصد ارزش دارایی های کریپتو در دهه آینده از ورود سرمایه هایی خواهد بود که امروزه خارج از این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند.

بنا به ادعای این گزارش چنین سرمایه هایی ارزش کل بازار را از 236 میلیارد دلار امروز به 3.57 تریلیون دلار در سال 2028 می رساند. این گروه ارزش کل بازار رمز ارز ها را برای سال آینده 509 میلیارد دلار و برای سال 2021 بیش از یک تریلیون دلار پیش بینی می کند.

این گزارش تخمین می زند که بیت کوین سال آینده با قیمت 32914 دلار، پنج سال بعد با قیمت 96378 دلار، و در سال 2028 با قیمت 143900 دلار معامله شود.

آیا ارزش کل بازار رمز ارز ها در 2021 از ترلیون دلار می گذرد؟
crypto-market cap-in-2021

Satis پیش بینی می کند که توکن هایی که برای جمع آوری سرمایه برای رمز ارز ها به کار می روند، ارزش خود را از دست خواهند داد

این گروه چشم انداز ضعیفی را برای رمز ارز هایی که در تلاش برای به ارث بردن یک برند به رسمیت شناخته شده هستند و از لحاظ فنی کمترین مزیت را برای متصدیان خود دارند، ترسیم می کند. به علاوه رمز ارز هایی که در بازاریابی و تبلیغات خود گمراهی را پیشه کرده و حتی درون شبکه خود نیازی به آنها نیست و دارای اعتبار یا مالکیت متمرکز هستند نیز دارای چشم انداز ضعیف پیش بینی شده اند.

این گزارش می گوید اکثر توکن هایی که برای جمع آوری سرمایه برای رمز ارز ها به کار می روند دارای ارزش خیلی کمی بوده، در آینده کاربرد قابل توجهی نخواهند داشت و ارزششان محو می گردد.

آیا ارزش کل بازار رمز ارز در 2021 از ترلیون دلار می گذرد؟
crypto-market cap-in-2021

این گروه ادعا می کند که بزرگترین چالشی که در کل جهان کریپتو دیده می شود در بخش امنیت و حریم خصوصی می باشد. در این گزارش بیان می شود: “موارد کاربردی داخل بازار های امنیتی بسیار دشوار است و تنها با پذیرش از سوی عموم جامعه پیشرفت می کند؛ مخصوصا وقتی که قانون گذاران تلاش هایی را برای افزایش ورود قانونی به حیطه شبکه هایی عمومی مانند بیت کوین به عمل آورند.”

نظر شما چیست؟ این پیش بینی ها تا چه حد مبتنی بر واقعیت هستند؟ آیا رسیدن بازار رمز ارز به چنین ارزشی امکان پذیر است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند.

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا