آموزش ترید، سرمایه‌گذاری و تحلیل بازار

آیا ارزش کل بازار رمز ارز ها در سال ۲۰۲۱ از ترلیون دلار می گذرد؟

ارزش بازار رمز ارز ها در آینده چقدر خواهد بود؟ آیا در آینده ای نزدیک از یک ترلیون دلار خواهد گذشت؟ آیا چنین چیزی ممکن است؟

پیش بینی Satis : ارزش کل بازار رمز ارز ها در سال ۲۰۲۱ از مرز یک تریلیون دلار خواهد گذشت! Satis که یک گروه مشاور در زمینه ICO می باشد، در گزارشی که منتشر کرده پیش بینی هایی را در مورد صنعت رمز ارز ها انجام داده و تخمین می زند که ارزش کل بازار رمز ارز ها در سال ۲۰۲۸ به حدود ۳.۶ تریلیون دلار خواهد رسید.

Satis پیش بینی بازاری به ارزش کل ۵۰۰ میلیارد دلار را برای دارایی های کریپتو در سال ۲۰۱۹ می کند

در گزارشی تحت عنوان “Cryptoasset Market Coverage Initiation” این گروه پیش بینی هایی را برای آینده بازار های رمز ارز مطرح کرده است. این گزارش ادعا می کند که ۹۰ درصد ارزش دارایی های کریپتو در دهه آینده از ورود سرمایه هایی خواهد بود که امروزه خارج از این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند.

بنا به ادعای این گزارش چنین سرمایه هایی ارزش کل بازار را از ۲۳۶ میلیارد دلار امروز به ۳.۵۷ تریلیون دلار در سال ۲۰۲۸ می رساند. این گروه ارزش کل بازار رمز ارز ها را برای سال آینده ۵۰۹ میلیارد دلار و برای سال ۲۰۲۱ بیش از یک تریلیون دلار پیش بینی می کند.

این گزارش تخمین می زند که بیت کوین سال آینده با قیمت ۳۲۹۱۴ دلار، پنج سال بعد با قیمت ۹۶۳۷۸ دلار، و در سال ۲۰۲۸ با قیمت ۱۴۳۹۰۰ دلار معامله شود.

آیا ارزش کل بازار رمز ارز ها در 2021 از ترلیون دلار می گذرد؟
crypto-market cap-in-2021

Satis پیش بینی می کند که توکن هایی که برای جمع آوری سرمایه برای رمز ارز ها به کار می روند، ارزش خود را از دست خواهند داد

این گروه چشم انداز ضعیفی را برای رمز ارز هایی که در تلاش برای به ارث بردن یک برند به رسمیت شناخته شده هستند و از لحاظ فنی کمترین مزیت را برای متصدیان خود دارند، ترسیم می کند. به علاوه رمز ارز هایی که در بازاریابی و تبلیغات خود گمراهی را پیشه کرده و حتی درون شبکه خود نیازی به آنها نیست و دارای اعتبار یا مالکیت متمرکز هستند نیز دارای چشم انداز ضعیف پیش بینی شده اند.

این گزارش می گوید اکثر توکن هایی که برای جمع آوری سرمایه برای رمز ارز ها به کار می روند دارای ارزش خیلی کمی بوده، در آینده کاربرد قابل توجهی نخواهند داشت و ارزششان محو می گردد.

آیا ارزش کل بازار رمز ارز در 2021 از ترلیون دلار می گذرد؟
crypto-market cap-in-2021

این گروه ادعا می کند که بزرگترین چالشی که در کل جهان کریپتو دیده می شود در بخش امنیت و حریم خصوصی می باشد. در این گزارش بیان می شود: “موارد کاربردی داخل بازار های امنیتی بسیار دشوار است و تنها با پذیرش از سوی عموم جامعه پیشرفت می کند؛ مخصوصا وقتی که قانون گذاران تلاش هایی را برای افزایش ورود قانونی به حیطه شبکه هایی عمومی مانند بیت کوین به عمل آورند.”

نظر شما چیست؟ این پیش بینی ها تا چه حد مبتنی بر واقعیت هستند؟ آیا رسیدن بازار رمز ارز به چنین ارزشی امکان پذیر است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند.

Source

https://coiniran.com/?p=24117
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x