ایستگاه خبر

عرضۀ مشتقات بیت‌کوین به مشتریان آسیایی ازسوی کارگزاری Nomura

هولدینگ ژاپنی Nomura به مشتریان آسیایی خود مشتقات بیت‌کوین عرضه می‌کند. گزارشی که امروز منتشر شد حاکی از آن است که این کارگزاریِ پیشتازِ مالی تصمیم فوق را درپی درخواست‌های سازمانی بی‌شمار اتخاذ کرده است. این جدیدترین تحولات صورت گرفته درخصوص پذیرش کریپتو ازجانب موسسات مالی سنتی است.

Nomura طی این رویکرد قراردادهای غیرقابل تحویل یا NDF بیت‌کوین را با ارزهای فیات تسویه خواهد کرد. گفتنی است که شرکت معاملات رمز ارز Cumberland DRW نخستین معامله‌ی مشتقات بیت‌کوین این هولدینگ را در این هفته اجرا نمود.

اقدام فوق درحالی رخ می‌دهد که بازار کریپتو پس از سقوط شدید هفته‌ی گذشته درصدد بازگشت به یک شرایط پایدار است. هرواحد از بیت‌کوین در پنج‌شنبه‌ی پیش ۲۶۳۵۰ دلار معامله شد که در زمان نگارش این خبر با ۱۱.۸ درصد رشد به ۲۹۴۵۷ دلار رسیده است.

Nomura اهداف پیشبردی خود را گسترش می‌دهد

Nomura پس از آنکه طرح تاسیس «شرکت نوآوری‌های آینده» را به یک «شرکت دیجیتال» تغییر داد، از محصولات جدید خود رونمایی کرد. Kentaro Okuda، ریاست و مدیرعامل Nomura، خاطرنشان کرد:

«این اقدامی بزرگ درراستای پیشبرد طرح دیجیتال ما می‌باشد، فناوری دیجیتال بخش مهمی از طرح پیشبردی ما برای توسعه‌ی نفوذ در بازارهای خصوصی است. شرکت دیجیتال ما همکاری‌های موثری بین سهام‌داران داخلی و خارجی را رقم خواهد زد تا پذیرش فناوری دیجیتال را تسهیل بخشد و خدمات ما را به مشتریان ارتقاء دهد».

کارگزاری Nomura سابق بر این به سرمایه‌گذاران نهادی خدمات امانی بیت‌کوین، اتریوم و سایر رمز ارزهای برتر را در پلتفرم Komainu ارائه کرده است.

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۲۱ اردیبهشت) – کاهش قیمت بیت کوین در پی تصمیمات فدرال رزرو

Source

https://coiniran.com/?p=51188
دکمه بازگشت به بالا