ترید و سرمایه گذاری

بیت کوین تا انتهای سال 2019 به بالاترین قیمت تاریخ خود خواهد رسید

تثبیت موقعیت رمز ارز ها در کشور هایی مانند ژاپن یکی از دلایل مهم پیشرفت بازار تا انتهای سال 2019 خواهد بود.

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین تلگراف، Mike Kayamori، مدیر ارشد اجرایی شرکت فینتک ژاپنی و اپراتور صرافی رمز ارز Quoine در مصاحبه ای با بخش آسیایی بازار های Bloomberg اظهار داشت: بیت کوین (BTC) تا انتهای سال 2019 بالاترین رکورد قیمتی خود را پشت سر خواهد گذاشت. تثبیت موقعیت رمز ارز ها در کشور هایی مانند ژاپن یکی از دلایل مهم پیشرفت بازار خواهد بود.

بیشتر بخوانید: آینده مبادلات رمز ارز ها در صرافی های نامتمرکز

تلاش بیت کوین برای حفظ کف قیمت 4000 دلاری

پس از سقوط قیمت رمز ارز ها، Mike Kayamori معتقد است که هیچ عاملی وجود ندارد تا در آینده نزدیک بتواند قیمت ها را اصلاح کند، ولی در سال جدید امکان تنظیم وضعیت و حرکت بازار مهیا است. این مدیر ارشد اجرایی ادامه داد، در حالی که بسیاری از افراد 4000 دلار را به عنوان کف فنی قیمت در این زمستان تصور می کردند ولی نگهداری این کف با شکست مواجه شد. او اضافه کرد: “با توجه به سابقه تاریخی بیت کوین به نظر می رسد که به کف قیمت نزدیک شده باشیم.”

بیت کوین تا انتهای سال 2019 به بالاترین قیمت تاریخ خود خواهد رسید
bitcoin-will-surpass-all-time-price-highs-by-end-of-2019

بازار بیت کوین به کف قیمتی خود نزدیک است

Mike Kayamori اظهارات خود را با اشاره به فشار به ماینر های بیت کوین تأیید کرد؛ بسیاری از آن ها به دلیل کاهش قیمت این رمز ارز و کاهش سود استخراج، عملیات خود را متوقف کرده اند. Kayamori ادامه داد:

“اگر ماینر های کافی برای خروج از کسب و کار وجود داشته باشند، این بدین معنی است که تعادل نزدیک است. زمانی که شما به جهش های بیش از حد بازار، هم به سمت بالا و هم به سمت پایین نگاه می کنید، احتمالا می توانید بگویید که بازار به کف خود نزدیک شده است.”

شروع به کار صرافی های جدید رمز ارز در ژاپن

Kayamori ادعا کرد رگولاتور های ژاپنی فعالیت خود در زمینه تأیید صرافی های جدید رمز ارز ها و فهرست کردن توکن ها را آغاز کرده اند. فعالیت رگولاتور های ژاپنی پس از سرقت 534 میلیون دلار رمز ارز از صرافی ژاپنی Coincheck  در ماه ژانویه به حالت تعلیق درآمده بود. این اقدامات می تواند تأثیر مثبتی بر بازار داشته باشد.

علاوه بر این، اکثر صرافی های ژاپن به انطباق با مقررات مربوط به دستور العمل بهبود کسب و کار نزدیک شده اند. این دستور العمل توسط آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) صادر شده تا این صنعت را از عواقبی مانند هک Coincheck محافظت نماید.

تثبیت چشم انداز رمز ارز ها در ژاپن برای حرکت رو به جلو

او ادامه داد چشم انداز رمز ارز ژاپن با استفاده از روش های بهتر در بخش های حاکمیت، انطباق، جداسازی دارایی، تأمین امنیت کیف پول های ذخیره سازی سرد و نیز افزایش مشارکت فعالان صنعت مالی در یک دوره تثبیت قرار دارد.

ژاپن اولین قدرت اقتصادی جهانی بود که رمز ارز ها را مقررات گذاری نمود. Kayamori در ادامه با اشاره به آخرین مدل جذب سرمایه در این صنعت و جایگزین عرضه اولیه سکه (ICO) با نام عرضه توکن سهام (Security Token Offerings-STO) اظهار داشت که ژاپن باید توجه ویژه ای به این مدل داشته باشد.

علاوه بر این، گزارش شده است که FSA بر روی تنظیم مقررات ICO کار می کند تا از سرمایه گذاران در مقابل تقلب محافظت کند. همچنین با توجه به گزارشات، دولت ژاپن نیز در حال حاضر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از فرار از پرداخت مالیات بر سود ناشی از معاملات رمز ارز ها می باشد.

بیشتر بخوانید: تحریم های کشور آمریکا چه تاثیری بر صنعت و بازار رمز ارز ها دارد؟

 توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. داده های مربوط به بازار ها و رمز ارز ها فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده اند و نباید به عنوان مشاوره تجاری مورد استفاده قرار گیرند.Source & image

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا