ترید و سرمایه گذاری

صعود بیت کوین کش به دنبال پشتیبانی Binance از انشعاب سخت آن

اعلامیه Binance در حمایت از انشعاب سخت (hard fork) قریب الوقوع بیت کوین کش تا چه حد بر صعود این رمز ارز تاثیر گذاشت؟

صعود 20 درصدی بیت کوین کش در پی انشعاب سخت (Hard Fork) قریب الوقوع پشتیبانی شده توسط Binance

یکشنبه 4 نوامبر: امروز بازار های رمز ارز تحرکات زیادی داشتند و اکثر 20 رمز ارز اول بازار، رشد برجسته ای داشتند؛ در این میان بیت کوین کش تقریبا 21 درصد صعود را تجربه کرد. بیت کوین کش که چهارمین کریپتو از لحاظ حجم بازار است، در ابتدای روز 4 نوامبر با قیمت 473 دلار معامله شد اما در طی رشدی که داشت، قیمت آن در همان روز به 573 دلار رسید که بالاترین نقطه معامله آن در ماه گذشته بوده است. روند رو به رشد بیت کوین کش از 2 نوامبر شروع شد که نتیجه اعلامیه Binance در حمایت از انشعاب سخت قریب الوقوع این رمز ارز بود. 

صعود بیت کوین کش به دنبال پشتیبانی Binance از انشعاب سخت آن
bitcoin cash-price-spiking

با وجود رشد بسیاری از رمز ارز ها  در این روز (4 نوامبر)، بیت کوین از جمله معدود سکه هایی بود که مقداری افت را تجربه کرد. در این روز بیت کوین حدود 0.4 درصد پایین رفت و با قیمت 6327 دلار معامله شد. 

وضعیت اتریوم و دیگر آلت کوین ها در این روز

اتریوم که دومین رمز ارز از لحاظ حجم بازار است در همین روز حدود 1.5 درصد رشد کرد، هر چند که این رمز ارز در بازه زمانی 7 روز گذشته 0.7 درصد افت را تجربه کرده بود. ریپل نیز به عنوان سومین رمز ارز از لحاظ حجم، با رشد 1.3 درصد مواجه شد. در کل در این روز حجم کل بازار به طور برجسته ای افزایش یافت و به حدود 209 میلیارد دلار رسید.

از جمله آلت کوین های دیگر که رشد قابل ملاحظه ای در این روز داشتند؛ می توان به لایت کوین، کاردانو (ADA) و دش (Dash) اشاره کرد که همگی در آن روز بیش از 7 درصد صعود کردند. یکی از سکه هایی که در این روز به همراه بیت کوین ضرر به خود دید، NEM بود که 0.6 درصد قیمت آن پایین رفت. 

بیشتر بخوانید: فورک و انواع آن 

صرافی بزرگ Binance در 2 نوامبر تایید کرد که از انشعاب سخت قریب الوقوع بیت کوین کش پشتیبانی خواهد کرد و به کاربرانش یادآوری کرد که واریز و برداشت بیت کوین کش در 15 نوامبر غیر فعال خواهد شد. این صرافی بیان داشته که کاربران باید قبل از این تاریخ تکلیف سپرده های بیت کوین کش خود را مشخص کرده باشند.

نظر شما چیست؟ روند کنونی بازار و رشد قابل ملاحظه بیت کوین کش را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا