ایستگاه خبر

رکورد دیگری در بازار بیتکوین و رشد 2000 دلاری تنها در 24 ساعت

دیروز (16 آذر مصادف با 7 دسامبر) بیتکوین طی 24 ساعت رکورد جدیدی را با رسیدن به قیمت 15000 دلار ثبت کرد.

دیروز (16 آذر مصادف با 7 دسامبر) بیتکوین رکورد جدیدی را با رسیدن به قیمت 15000 دلار تنها در 24 ساعت ثبت کرد. طی روزهای گذشته قیمت بیتکوین بیش از 3000 دلار رشد داشته و با توجه به خطوط حمایت، به نظر می رسد که تعداد خریداران بیتکوین افزایش یافته است.

رکورد دیگری در بازار بیتکوین و رشد 2000 دلاری تنها در 24 ساعت

به گزارش کوین ایران به نقل از سایت Coinmarketcap نشان می دهد که روز چهارشنبه در حدود ساعت 4 نیم الی 5 به وقت ایران، قیمت بیتکوین زیر 12 هزار دلار بوده. این در حالیست که پس از گذشت 24 ساعت، امروز قیمت بیتکوین به 15000 دلار هم رسید.

Alex Sunnarborg مدیر سرمایه گذاری خطر پذیر Tetras Capital بر این عقیده است که این رکورد بدلیل ترس از جا ماندن از بازار است و این موضوع هم کسانی که مدت هاست این بازار را زیر نظر دارند و هم افراد تازه کار را ترغیب به خرید می کند. چرا که تا هفته دیگر “قراردادهای آینده” یا “futures” نیز فعال خواهد شد و همین موضوع باعث می شود تا مردم سعی کنند تا پیش از این موضوع بیتکوین داشته باشند.

او می گوید:« کسانی هم قبلا بیتکوین داشتند و بعد به سمت آلت کوین ها رفتند، دوباره به بیتکوین روی آورده اند».

به دلیل صحبت های Sunnarborg، چندین ضرر بزرگ در بازار دیجی ارزها رخ داد. آلتکوین هایی مثل BitShares، Siacoin، einsteinium، MaidSafeCoin و Monacoin 10 درصد کاهش قیمت داشتند و طبق آمار موجود در Coinmarketcap از 20دارایی تنها 3 تا ار آنها در 24 ساعت سود ده بودند. این روزها ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده به 400 میلیارد دلار رسیده. این عدد در ابتدای سال 2017 معادل 10میلیارد دلار بود.

نوشته های مرتبط:

چطور کسب و کار بیتکوین خود را امن نگه داریم؟

بانک مرکزی سوییس: ارزش بیتکوین بیش از یک ارز است

مدیرعامل Overstock: بیتکوین و طلا پول واقعی هستند، نه دلار آمریکا

آنالیز قیمت بیتکوین بعد از ثبت یک رکورد جدید در بازار جهانی

نحوه محاسبه هزینه تراکنش های بیتکوین

 

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا