بحث آزادچندرسانه‌ای

مدیر بایننس بر علیه The Block صحبت کرد

مدیر بایننس Changpeng Zhao ادعاهای The Block را در مورد اینکه صرافی او به نام “Shanghai operations” توسط پلیس مورد حمله قرار گرفته است را رد کرد.

  • در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹، The Block گزارش کرد که دفتر بایننس Shanghai توسط پلیس مورد حمله قرار گرفت.
  • ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹، CZ (Changpeng Zhao) به سرعت پاسخ داد و ادعاهای The Block را رد کرد.
  • CZ می داند که می تواند بر علیه این خبرگزاری شکایت کند ولی فعلاً چنین قصدی ندارد.

در روز پنج شنبه، The Block مقاله ای منتشر کرد که منجر به شوکه شدن CT یا Crypto Twitter شد. این رسانه نیویورکی رمزارز گزارش کرد که دفتر بایننس در شانگهای توسط پلیس مورد حمله قرار گرفته است. این مقاله همچنین اشاره دارد که حدود ۵۰ تا ۱۰۰ کارمند شامل اعضای عالی مجبور به کار کردن از راه دور ویا نقل مکان به سنگاپور شده اند.

new4 1

 

نکته شگفت انگیز این است که بایننس ادعا کرده که آنها دفتری در شانگهای ندارند. مدیر صرافی و مدیر مالی تأکید دارند که آنها دفتری در شانگهای ندارند. پس از افشاء سازی، The Block شروع به کم رنگ کردن ادعاهای خود کرد.

حدود ۸ ساعت طول کشید که مدیر بایننس شروع به مخالفت بر علیه آن کرد. CZ بیان کرد که پلیس و حمله ای وجود نداشته و در واقع دفتری وجود نداشته است. شاید اختلاف زمانی مربوط به تأخیر CZ تفاوت ساعت باشد. با این حال، مدیر بایننس توئیتر را با خبر انکار وجود دفتر شانگهای شوکه کرد. براساس CZ، بیش از دو سال است که بایننس دفتری در شانگهای ندارد.

new4 2

پس از آرام شدن موقعیت، CZ بلافاصله شروع به حمله کرد. مدیر ارشد تصاویری از یک گفتگو در مورد اینکه چطور صرافی های چینی به ۱۲ نفر پول پرداختند تا محتوای منفی در مورد بایننس بنویسند را به اشتراک گذاشت. احتمالاً، یکی از افراد این تیم ها منبع The Block بوده اند.

new4 3

Yi He، یکی از مدیران بایننس، وارد بحث شد و اخبار The Block را کذب دانست. وی همچنین از اینکه چینی ها به اخبار غرب اعتمادی ندارند اظهار رضایت کرد.

new4 4

The Block موضع خود را تغییر داد:

طولی نکشید که The Block موضع خود را عوض کرد و از صحبت های اخیر خود مبنی بر حمله پلیس به دفتر شانگهای کناره گیری کرد که منجر به کاهش خشم نسبت به CZ شد.

new4 5

همچنین، The Block  اعتراف کرد که منابع اخبار آنها مبنی بر حمله پلیس قابل اطمینان نبوده است. CZ این اعتراف را برای فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت.

new4 6

افراد زیادی توصیه می کنند که بایننس باید بر علیه The Block شکایت کند تا منبع اخبار افشاء شود. با این حال، آنها گفته اند که آمادگی این کار را ندارند. اگرچه، اگر این خبرگذاری همچنان به انتشار اخبار این چنینی و دامن زدن بر ترس و عدم اعتماد افراد ادامه دهد ممکن است این اتفاق بیفتد.

new4 7

در نهایت، اخبار ارائه شده توسط The Block سردرگمی های زیادی ایجاد کرده است. آنها حالا سعی می کنند تیتر حمله پلیس را از بین ببرند که این امر منجر به عدم اطمینان افراد می شود.

 

https://coiniran.com/?p=35014
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x