ایستگاه خبر

ادغام استیکینگ بلاک‌چین و دیفای توسط پروتکل Unifi ممکن شد

پروتکل Unifi نخستین پلتفرم امورمالی غیرمتمرکز است که موفق به ترکیب نودهای استکینگ دو شبکه‌ی دیفای و بلاک‌چین شده است. در این روش، نودهای موجود در شش بلاک‌چین اصلی با هفت شبکه‌ی دیفای Unifi ترکیب و متحد می‌گردند. اعتبارسنجی در بلاک‌چین یک صنعت بزرگ بوده و با اتخاذ مکانیسم اثبات سهام از سوی اتریوم و سایر رمز ارزها به‌عنوان یک راهکار امنیتی، در آینده توسعه‌ و گسترش بیشتری نیز پیدا خواهد نمود.

پروتکل Unifi مالک دارایی‌های Sesameseed شده است

Unifi توانسته است دارایی‌های Sesameseed را که یک ارائه‌دهنده‌ی خدمات استیکینگ است، به‌دست آورد. درنتیجه دسترسی و مدیریت نودهای بلاک‌چین Sesameseed در پروتکل‌های IoTeX ،Icon ،Ontology ،Harmony ،Tron و Waves در کنترل Unifi قرار خواهد گرفت. این شش نود درمجموع حدودا ۱۳.۱ میلیون دلار دارایی استیک شده را در بیش از ۲۵۰ هزار آدرس بلاک‌چین دراختیار دارند.

درآمد روزانه‌ی Sesameseed از راه نودهای خود چیزی نزدیک به ۳۰۰۰ دلار است که پس از این مشارکت به شبکه‌ی Unifi واریز می‌گردد. درصد بالایی از این پاداش روزانه به‌صورت ارزش کل قفل‌شده (TVL) در پروتکل Unifi فریز و نگهداری خواهد شد. در مرحله‌ی بعد، نودهای بلاک‌چین Unifi توکن پاداش UP را مینت (ایجاد) کرده و اقدام به ترکیب سود سهام‌داران، ارائه‌دهندگان نقدینگی و پروژه‌های ساخته شده بر این پروتکل خواهد نمود.

ادغام استیکینگ بلاک‌چین و دیفای توسط پروتکل Unifi ممکن شد

Unifi پس از این مشارکت مالکیت ارزش بازار ۸.۵ میلیون دلاری توکن SEED را دراختیار خود گرفته و آن را به شبکه‌ی خود منتقل می‌کند. این فرآیند به ۲۷۵ هزار دارنده‌ی SEED امکان دسترسی به توکن حاکمیت بومی UNFI را خواهد داد. همچنین صندوق توسعه‌ی ۱ میلیون دلاری SEEDGerminator به Unifi تعلق خواهد گرفت. این پروتکل به‌کمک این مبلغ قادر به تسریع و تسهیل بروزرسانی‌های خود در آینده خواهد شد.

جامعه‌ی کاربری Sesameseed از سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را آغاز نموده و درحال حاضر با داشتن بیش از ۱۶ هزار کاربر فعال در شبکه‌های اجتماعی مختلف، یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شبکه‌های چند-زنجیره‌ای در فضای رمز ارزها است.

پیشنهاد مطالعه: بازار گاوی چیست و چگونه از بازار گاوی در حوزه رمز ارزها سود کنیم؟

Source

https://coiniran.com/?p=46620
دکمه بازگشت به بالا