ایستگاه خبر

سولانا و اولانچ وارد روند صعودی جدیدی شدند، آیا این روند ادامه خواهد داشت؟

سولانا و اولانچ پس از عبور از حد مقاومتی حیاتی در حال تجربه شتاب صعودی‌اند. به نظر می‌رسد که سولانا و اولانچ در موقعیت خوبی برای سود قرار دارند، زیرا بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود است.

توکن SOL سولانا در ۳۶ ساعت گذشته نزدیک به ۲۰ درصد افزایش یافته و از سطح ۳۸.۶۰ دلار به بالاترین قیمت ماهانه‌اش یعنی ۴۶.۱۰ دلار رسیده است. صعود ناگهانی به سولانا این امکان را داده است که بر یک منطقه مهم مقاومت غلبه کند و به طور بالقوه به اوج‌های بالاتری برسد.

سولانا از طریق خط روند میانی یک کانال موازی که در نمودار چهار ساعته خود ایجاد شده بود، عبور کرد. تاریخچه معاملات نشان می‌دهد هر بار که SOL از ۲۰ ژوئن این مانع را شکسته است، به سمت مرز بالای کانال پیش رفته است. اکنون، قیمت مشابه می‌تواند دارایی را به ۴۹ دلار یا حتی ۵۲ دلار برساند.

 

Solana price chart
نمودار قیمت سولانا، نمودار چهار ساعته SOL/USD (منبع: TradingView)

اولانچ هم در ۳۶ ساعت حرکت صعودی داشته و از پایین‌ترین سطح ۲۰.۶۰ دلار به بالاترین سطح ۲۴.۸۰ دلار رسیده است. حرکت رو به بالا پس از خروج AVAX از یک مثلث متقارن که در نمودار چهار ساعته آن ایجاد شده بود، اتفاق افتاد. با دو اصلاح قیمت پس از شکست، به نظر می‌رسد این توکن نقدینگی کافی برای پیشرفت بیشتر جمع‌آوری کرده است.

ارتفاع محور Y مثلث نشان می‌دهد که اولانچ وارد یک روند صعودی ۳۸ درصدی به سمت ۲۸ دلار شده است. بسته ماندن کندل چهار ساعته بالاتر از سطح مقاومت ۲۴.۳۰ دلاری می‌تواند این نظریه صعودی را تأیید کند.

Avalanche price chart
نمودار قیمت اولانچ، نمودار چهار ساعته AVAX/USD (منبع: TradingView)

اگرچه به نظر می رسد که بخت با گاوها یار باشد، سطوح حمایت به دلیل عدم اطمینان مداوم در بازارهای ارزهای دیجیتال و مالی جهانی بسیار مهم است.

اگر سولانا نتواند خط روند میانی کانال را روی ۴۲ دلار به عنوان سطح حمایتی حفظ کند، ممکن است این چشم‌انداز خوش‌بینانه باطل شود. بسته شدن کندل چهار ساعته در زیر این سطح حیاتی می‌تواند باعث افزایش سود شود و SOL را به ۳۸.۵۰ دلار یا ۳۵.۲۰ دلار برساند. به طور مشابه، اولانچ باید از سقوط به زیر ۲۲ دلار جلوگیری کند، زیرا می‌تواند نقطه شروع مسیری نزولی به سمت ۲۰ دلار باشد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۲۲ تیر) – در تنگنا قرار گرفتن سرمایه‌گذاران بازار بیت کوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=57515
دکمه بازگشت به بالا