اطلاعیه‌های کوین ایرانایستگاه خبررویدادهای دنیای کریپتو

راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

انگار همین دیروز بود که تصمیم گرفتیم با قدم گذاشتن در راهی جدید به مخاطبان فارسی زبان کمک کنیم تا وارد دنیای نوینی شوند؛ دنیای بی‌مرز و محدودیت؛ دنیای غیرمتمرکز بیت کوین و فناوری بلاکچین.

در سال ۲۰۰۹ بیت کوین چشم‌ها را به جهان دیگری باز کرد و نوید آینده‌ای بهتر را داد. تیم کوین ایران نیز با استفاده از این فرصت رسانه‌ای را راه‌اندازی نمود تا مخاطبان و جامعه فارسی‌زبان را به آموختن این تکنولوژی ترغیب و تشویق کرده و در راه آگاهی‌رسانی در این عرصه قدم برداشت. 

از آن زمان تاکنون مقالات و محتوای آموزشی بسیاری در پایگاه اطلاع رسانی کوین ایران منتشر شده که چراغ راه بیش از دو میلیون مخاطب و علاقمند به یادگیری در حوزه تکنولوژی بلاکچین و رمز ارزها بوده است. برای علاقمندانی که هیچ آشنایی قبلی با این حوزه ندارند و همچنین افرادی که در این زمینه دانش و آگاهی دارند و به دنبال یادگیری بیشتر هستند، کوین ایران همواره یک منبع آموزشی رایگان بوده است.

Logo cutانجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانیانجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانیانجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

 انجمن توسعه قرارداد هوشمند

کوین ایران با حضور در ده‌ها کنفرانس و رویداد بین‌المللی در سراسر جهان و ایجاد روابط با افراد شناخته‌شده در این صنعت توانست امکان حضور علاقمندان به برنامه‌نویسی بر بستر بلاک چین و اجرای قراردادهای هوشمند را در یک دوره آموزش بین‌المللی معتبر در کانسنسیس آکادمی، در زمینه برنامه‌نویسی قراردادهای هوشمند (اسمارت کانترکت) فراهم کند. 

انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی
کانسنسیس آکادمی٫ از معتبرترین مراجع آموزشی و اعطای مدرک برنامه‌نویسی بلاکچین

این بورسیه برای اولین‌بار و با تلاش تیم کوین ایران به گروه هفت نفره از خانم‌های مشتاق به فعالیت در این حوزه تعلق گرفت و آن‌ها پس از طی موفقیت‌آمیز این دوره موفق به اخذ مدرک معتبر بین‌المللی نیز شدند.

از آنجا که در فضای آنلاین منابع آموزشی فارسی در حوزه برنامه‌نویسی مبتنی بر بلاکچین و قراردادهای هوشمند با کمبود مواجه است، تیم کوین ایران فرصت را مغتنم شمرده و با کمک این خانم‌های مشتاق حرکتی جدید را با نام Women in Blockchain Farsi و جهت به اشتراک‌گذاری تجربه و دانش کسب شده با مخاطبان و علاقمندان آغاز نمود. یکی از دستاوردهای این حرکت ایجاد فروم تخصصی به نام «انجمن توسعه قرارداد هوشمند» است که به منظور آموزش و یادگیری و مشارکت افراد در آن ایجاد شده است. 

انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

 این فروم مشتاقانه پذیرای افراد علاقمند به برنامه‌نویسی و توسعه اسمارت کانترکت است و از مخاطبان و فعالین علاقمند دعوت می‌کند که در پربار کردن محتواها مشارکت نمایند.

تیم مدیریتی انجمن توسعه قرارداد هوشمند

Women In Blockchain Iran scholars 2

دیدگاه و هدف بلندمدت این حرکت، پرورش افراد در حوزه پروژه‌های مبتنی بر تمام پلتفرم‌های بلاکچین است، که در حال حاضر زبان سالیدیتی از پرکاربردترین زبان‌های توسعه قرارداد هوشمند است. این انجمن پذیرای انواع پروژه‌های تجاری و یا غیرانتفاعی خواهد بود. بدیهی است علاقمندان مشارکت‌کننده در این پلتفرم با کسب تجربه‌های متنوع زمینه‌ای برای کسب درآمد بهتر در این حوزه را از آن خود خواهند نمود.

برای مشارکت و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این پلتفرم و فرصت‌های آموزش رایگان به انجمن توسعه قرارداد هوشمند بپیوندید.

https://coiniran.com/?p=43710
دکمه بازگشت به بالا