ایستگاه خبر

HTC گوشی متاورس با پشتیبانی از اتریوم و پالیگان را عرضه می‌کند

اچ‌تی‌سی (HTC) روز سه‌شنبه تلفن همراه متاورس «Desire 22 Pro» را معرفی کرد. کیف پول دارایی‌های دیجیتال در این تلفن همراه هوشمند و ویژگی سازگاری با هدست واقعیت مجازی (VR) بخشی از توسعه Web3 این شرکت تایوانی است.

HTC گوشی ۶.۶ اینچی خود را با برنامه‌های کاربردی از بازوی متاورس Viverse خود از قبل بارگذاری کرد و به کاربران تجربه متاورس غنی بی‌نیاز به هدست واقعیت مجازی را ارائه داد.

این شرکت در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که با اپلیکیشن‌های Viverse و کیف پول‌های Vive که در گوشی تعبیه شده‌اند، کاربران می‌توانند آواتارهای مجازی ایجاد کنند و دارایی‌های رمز ارزی، از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای دیجیتال در اتریوم و پالیگان را مدیریت کنند.

رم ۸ گیگابایتی و دستگاه ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایتی در تایوان ۱۱۹۹۰ دلار NT (403 دلار آمریکا) و در بریتانیا ۳۹۹ پوند (۴۸۷ دلار آمریکا) قیمت دارد و طبق گفته این شرکت برای خرید در تایوان، ژاپن و اروپا در دسترس خواهد بود.

HTC درباره  در دسترس بودن تلفن متاورس خود در مناطق دیگر اطلاعاتی ارائه نکرده است، اما یکی از سخنگویان این شرکت به Forkast گفت که این شرکت در حال ارزیابی توزیع در سایر مناطق نیز هست.

این شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی تمرکز خود را به تولید تجهیزات واقعیت مجازی معطوف کرده است و آخرین عرضه تلفن آن به ژانویه ۲۰۲۱ بازمی‌گردد.

در سال ۲۰۱۷، گوگل بخش ۱.۱ میلیارد دلاری از تجارت سخت‌افزار گوشی‌های هوشمند HTC را خریداری کرد. HTC یکی از اولین سازندگان تلفن است که فناوری بلاکچین را آزمایش کرده است.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی بهترین ارزهای وب۳ (Web 3.0)

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=57394
دکمه بازگشت به بالا