ایستگاه خبر

NFTهای اثبات کار محصول جدید Hacash.Diamonds و Neo

طی همکاری مشترکی بین Hacash Diamonds (HACD) و بلاک‌چین Neo نسل جدیدی از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر مکانیسم اثبات کار (PoW) مینت و عرضه خواهند شد. Hacash Diamonds نخستین نمونه از NFTهای اثبات کار خواهند بود و هدف خود را پیشی گرفتن از بیت‌کوین در زمینه‌ی ذخیره‌ی ارزش بیان کرد‌ه‌اند.

با این مشارکت HACD اولین پروژه‌ای است که به برنامه‌ی EcoBoost توسعه‌ی جهانی Neo (NGD) پیوسته است. برنامه‌ی EcoBoost از HACD پشتیبانی لازم را درقالب فرصت‌ها و کمک هزینه‌هایی به‌ عمل آورده تا بتواند نسل جدید NFTهای خود را ارتقا داده و اجرایی کند.

NFTهای اثبات کار و نقش Neo در تحقق آنها

علی‌رغم محبوبیت باورنکردنی NFTها طی دو سال اخیر، توکن‌های غیرقابل تعویض مبتنی بر سازوکار اثبات کار همچنان یک حوزه‌ی تخصصی و ناشناخته باقی‌مانده‌اند.

HACD نخستین NFT خود را در ۱۶ می ۲۰۱۹ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) مینت یا ضرب کرد. این نسل از NFTها همچنان در مراحل آغازین خود به‌ سر برده و مشارکت با Neo تحولات مربوط به نوآوری آنها را سرعت می‌بخشد. Neo از بلاک‌چین‌های لایه-۱ است که فعالیت‌اش را در سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۳) آغاز نمود. این بلاک‌چین پیشرو به سرعت توسعه یافت و اخیرا موفق به عرضه‌ی معماری فنی N3 شده است.

Ken You، بنیان‌گذار Hacash.Diamonds، در این زمینه بیان داشت:

«تیم ما به‌خوبی می‌تواند HACD را رهبری کرده و سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) و ان‌اف‌تی ۱H1B را به یک عضو محبوب در شبکه‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض Neo تبدیل کند».

۱H1B DAO نام پروژه‌ی مشترک بین مجموعه‌ی HACD و تیم توسعه‌دهنده‌ی Hacash.Diamond است. این DAO مدعی شد که می‌خواهد HACD را از بیت‌کوین با ارزش‌تر کند.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با رمزارز NEO و بلاکچین آن

Source

https://coiniran.com/?p=57277
دکمه بازگشت به بالا