اخبار اتریوم

تراکنش های اتریوم نشانگر وضعیت نامناسب توسعه dApp تا به امروز

تراکنش های اتریوم تا چه حد موید موفقیت در زمینه توسعه اپلیکیشن های غیر متمرکز یا dApp می باشند؟ آینده قرارداد های هوشمند چگونه خواهد بود؟

چه ارتباطی بین ۳۰ میلیون تراکنش اتریوم با توسعه DApp وجود دارد؟

داده های جدید به دست آمده از SFOX تصویر تاری از وضعیت کنونی توسعه dApp (اپلیکیشن های غیر متمرکز) را بر روی شبکه اتریوم نشان می دهد. بر طبق داده های حاصله از تحلیل ۳۰ میلیون تراکنش اتریوم، از ۱۰ قرارداد هوشمند ممتاز و سطح بالا بر شبکه اتریوم، ۹ مورد تحت سیطره ICO و فعالیت مبادلاتی است و تنها جایگاهی منفرد و منزوی برای اپلیکیشن غیر متمرکز و محبوب CryptoKitties باقی می ماند.

بر اساس تحلیل داده ها، برخلاف تعهداتی که ethereum داشته و قرار بوده است به عنوان موتوری قدرتمند و ساده برای نیرو بخشی به قرارداد های هوشمند عمل کند تا توسعه دهندگان dApp را قادر سازد به هر منظوری آن را به کار برند، هزینه ها و موضوعات پیمایشی موجود، ethereum را بسیار دور از این هدف نگه داشته اند.

تراکنش های اتریوم نشانگر وضعیت نامناسب توسعه dApp تا به امروز
ethereum-dapp-development

تعهدات مربوط به قرارداد های هوشمند اتریوم در واقعیت

بالاترین سطح قیمت ethereum تا کنون ۱۳۷۴ دلار بوده است که اگرچه این قیمت تا حدودی در اثر فشار معاملاتی ایجاد شد اما درصد عظیمی از این افزایش قیمت بر اساس قول های ethereum مبنی بر ایجاد تراکنش های غیر متمرکز و با فی پایین، با استفاده از قرارداد های هوشمند بود تا به توسعه دهندگان کمک کند اپلیکیشن های غیر متمرکز خود را توسعه دهند.

بیشتر بخوانید: مختصری در رابطه با اتریوم

این در حالی است که داده های جدید نشان می دهد که از ۱۰ قرارداد هوشمند برجسته در شبکه ethereum تنها یکی از آنها به dApp اختصاص داشته و ۹ مورد دیگر به فعالیت های مبادلاتی متمرکز و غیر متمرکز و همچنین به فروش توکن های ICO اختصاص دارد.

در کل می توان گفت تا کنون عمده فعالیت شبکه ethereum به ترید اتر و توکن های مبتنی بر اتریوم وابسته بوده و آنچنان که سرمایه گذاران انتظار داشته اند در زمینه قرارداد های هوشمند فعال نبوده است. دلیل این امر ظاهرا هزینه های gas در شبکه اتریوم و مشکلات پیمایشی موجود می باشد. مشهور است که اتریوم در مواقع ازدحام در شبکه، فی بالایی را دریافت می کند که این نوعی بدنامی برای ethereum است و عملکرد های dApp را فلج می کند.

نظر شما چیست؟ اتریوم تا چه حد به تعهدات خود عمل کرده است؟ آینده اتریوم و قرارداد های هوشمند را چگونه می بینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد. Source

https://coiniran.com/?p=25287
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x