آخرین اخبار ارزهای دیجیتالاخبار اتریومایستگاه خبر

Exchange.art بازار NFT مبتنی بر سولانا با اتریوم سازگار خواهد شد

Exchange.art بازار محبوب هنر دیجیتال مبتنی بر سولانا، به زودی پلتفرم چند زنجیره‌ای خود را در اختیار گرفته و پشتیبانی از اتریوم را اضافه می‌کند.
این اقدام در اول آگوست با بیش از 80 هنرمند که در شبکه اتریوم کار می‌کنند از جمله هنرمند فروش Sotheby’s “Glitch Art” Patrick Amadon و خالق Amber Vittoria در دسترس خواهد بود.

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیلی CryptoSlam، حجم معاملات توکن غیرقابل تعویض اتریوم (NFT) با 10.2 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته رتبه اول را به خود اختصاص داده است، و سولانا با کمی بیش از 920000 دلار در جایگاه دوم قرار دارد. لاریسا باربو، مدیر ارشد اجرایی Exchange.art به کوین‌دسک گفت Exchange.art همیشه برنامه‌ای برای فراتر رفتن از سولانا داشته است و قصد دارد از سازندگان و مجموعه‌داران جدید در این کار استفاده کند.

باربو می‌گوید:

دیدگاه Exchange.art این است که مرکزی برای هنر دیجیتال باشد و سپس به آرامی راه‌حل‌هایی برای هنر سنتی نیز بسازد. بنابراین چون چشم‌انداز ما این است، چند زنجیره‌ای بودن گام بعدی ما در این مسیر است.

او همچنین اضافه کرد بسیاری از هنرمندان برای فروش آثار خود در اکوسیستم‌ها و بازارهای مختلف تلاش می‌کنند، و سازگاری اتریوم و Exchange.art به آن‌ها کمک می‌کند تا از دو اکوسیستم بزرگ NFT در یک مکان استفاده کنند.

باربو گفت:

هنرمندان ترجیح می‌دهند فقط یک پلتفرم و یک انجمن را حفظ کنند، به جای اینکه [همیشه] بین دو یا سه پلتفرم، دو یا سه انجمن فعالیت کنند،  اطلاعات را بین این پلتفرم‌های مختلف به اشتراک بگذارند، با مردم در همه آن پلتفرم‌ها ارتباط برقرار کنند، و غیره. این در واقع تصمیمی بود که ما برای کمک به آن‌ها گرفتیم زیرا از هنرمندان متقاضی چنین چیزی بودند.

 

پیشنهاد مطالعه: کاربرد NFT در زندگی واقعی: استفاده در سینما، موسیقی، مُد، بازی

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا