آخرین اخبار ارزهای دیجیتالاخبار اتریومایستگاه خبر

دو ETF مبتنی بر اتریوم بیت‌وایز از امروز آغاز به کار می‌کنند

شرکت مدیریت دارایی بیت‌وایز (Bitwise)، بزرگترین مدیر صندوق شاخص ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی دو ETF مبتنی بر اتریوم اعلام کرد: ETF استراتژی بیت‌وایز اتریوم (AETH) و بیت‌وایز بیت‌کوین و ETF استراتژی ارزش برابر اتریوم (BTOP).

بیت‌وایز امروز اعلام کرد که دو ETF معاملات آتی اتر در این شرکت از دوشنبه، 2 اکتبر، معاملات خود را آغاز می‌کنند: ETF استراتژی اتریوم بیت‌وایز (نماد: AETH) و بیت‌وایز بیت‌کوین و ETF استراتژی ارزش برابر اتر (نام: BTOP).

— بیت‌وایز (@BitwiseInvest) 29 سپتامبر 2023

این ETF ها که قرار است در 2 اکتبر آغاز به کار کنند، به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهند از طریق یک فرمت ETF تنظیم‌شده، از بازار در حال رشد بورس کالای شیکاگو (CME) اتریوم بهره ببرند.

هانتر هورسلی، مدیرعامل بیت‌وایز، با اشاره به استفاده گسترده و رشد اتریوم، برای این ابتکار ابراز اشتیاق کرد. او گفت:

اتریوم (ETH) اکنون میلیاردها درآمد، میلیون‌ها کاربر و هزاران برنامه و توسعه‌دهنده مجزا دارد.

این ETF ها در زمان مهمی ارائه می‌شوند، زیرا برنامه‌های کاربردی مبتنی بر اتریوم به طور قابل توجهی رشد کرده‌اند. براساس اطلاعات منتشرشده توسط بیت‌وایز، استیبل کوین‌ها در سه‌ماهه اول سال 2023 بیش از 1 تریلیون دلار پردازش شدند و از تقریباً صفر در سال 2019 به 125 میلیارد دلار در بازار امروز رسیدند.

به طور مشابه، کل سرمایه سپرده‌شده در برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (defi) ساخته‌شده بر روی اتریوم از سال 2019 تا کنون 60 برابر شده و به 40 میلیارد دلار رسیده است.

با توجه به پتانسیل منحصر به فرد آن، مت هوگان، مدیر ارشد فناوری بیت‌وایز، معتقد است اتریوم فرصت بهتری از حیث پورتفولیو نسبت به بیت کوین (BTC) ارائه می‌دهد.

همبستگی اتریوم با سهام سنتی در دو سال گذشته پایین بوده و روند پایین‌تری داشته است. در عین حال، افزایش استفاده و جریان‌های نقدی نشان می‌دهد که ویژگی‌های یک دارایی رو به رشد را دارد. این ترکیب، اتریوم را به یک دارایی متمایز در پورتفولیو تبدیل می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاکچین

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا