Decentral کیف پول کریپتو Jaxx Liberty را در نسخه بتا ارائه می کند
ساناز موسوی | 2018.07.05

Decentral کیف پول کریپتو Jaxx Liberty را در نسخه بتا ارائه می کند

یکی از چشم انداز های اصلی بسیاری از هواداران بیت کوین این است که این رمز ارز به پول واحد آینده تبدیل خواهد شد. واضح است که در حال حاضر، موفقیت آن باعث رشد انفجاری آلتکوین ها و توکن های ICO شد. با امید به رسیدگی به چالش تمام این کریپتو های نابهنجار، Jaxx Liberty توسط Decentral توسعه خواهد یافت.

بیشتر بخوانید: تفاوت بین رمز ارز، ارز دیجیتال، توکن و آلتکوین در چیست؟

کیف پول کریپتو (رمز ارز) Jaxx Liberty

Decentral پلتفرم چند کوینی که دفتر آن مستقر در تورنتو است و توسط Anthony Di Iorio راه اندازی شده است. این شرکت، راه اندازه نسخه بتای Jaxx Liberty را رسما اعلام نموده است. کیف پول جدید رمز ارز ها برای کاربران مجموعه واحدی از ابزار های مورد نیاز برای مدیریت بیش از ۷۰ نوع رمز ارز را فراهم می کند. رابط جدید آن از یک داشبورد یکپارچه و رویکرد مبتنی بر ماژول با ویژگی هایی شامل اخبار، داده های بازار، پرتفولیو و یک جستجوگر multi-chain block، ساخته خواهد شد. نسخه بتا برای اولین بار در کانادا و در هفته های پس از آن در دسترس عموم مردم دنیا قرار خواهد گرفت.

کیف پول کریپتو (رمز ارز) Jaxx Liberty

Decentral/ Source

Di Iorio موسس و مدیر عامل شرکت گفت: «پیش از مرورگر اینترنت، سازگاری اینترنت محدود به پیشگامان اولیه تکنولوژی بود؛ این صحنه ایست که رمز ارز ها امروزه با آن مواجه اند. Jaxx Liberty یک مرورگر اینترنتی برای دارایی های دیجیتال شماست. ابزاری برای توانمندسازی عموم برای به دست آوردن مزایای کریپتوکارنسی و بلاکچین». وی افزود: «با افزایش رو به رشد محبوبیت رمز ارز ها، اکوسیستم به طور فزاینده ای تقسیم شده است. Jaxx Liberty قدم مهمی در جهت متحد کردن و توانمندسازی جامعه بلاکچین برای کنترل زندگی دیجیتالی خود، بر می دارد».

بیشتر بخوانید: هفت کیف پول برتر رمز ارز ها در موبایل (mobile wallets)

طرح های بزرگ پیشرو

علاوه بر راه اندازی Jaxx Liberty، Decentral طرح هایی برای ارائه محصولات جدید در ادامه سال دارد. این طرح ها شامل یک سیستم توکن پاداش وفاداری به منظور تشویق مردم به استفاده از کیف پول کریپتو، یک پرتال اطلاعاتی درمورد پتانسیل های بلاکچین و رمز ارز ها و ایجاد تجارب مهندسی شده برای ترویج تعامل، طراحی های سرگرم کننده و اطلاع رسانی به افرادی که به سمت اکوسیستم Jaxx در حرکت هستند، می شوند.

بیشتر بخوانید: بهترین کیف پول های دسکتاپ برای رمز ارز ها در سال 2018 کدام اند؟

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به کوین ایران نیست و نباید به آن نسبت داده شود.

Source & Image