ایستگاه خبر

همکاری مرورگر Brave با Ramp، سولانا و Magic Eden برای دسترسی بهتر به Web3

در بیانیه‌ای که در ۲۴ مارس (۴ فروردین) منتشر شد، مرورگر Brave از ادغام با بلاکچین سولانا با هدف افزایش دسترسی به وب ۳.۰ خبر داد. این استارتاپ همچنین اعلام کرد با Ramp و Magic Eden نیز همکاری می‌کند تا اطمینان حاصل شود که همکاری سولانا و Brave موفقیت‌آمیز خواهد بود.

همکاری Brave و سولانا

در بیانیه مرورگر Brave آمده است:

با نسخه ۱.۳۹ دسکتاپ Brave، ما اولین گام‌های خود را برای یکپارچگی کامل با اکوسیستم سولانا اعلام می‌کنیم. همکاری سولانا و Brave به کاربران امکان می‌دهد Web3 را با هزینه‌های تراکنش بسیار کمتر و زمان پردازش سریع‌تر نسبت به شبکه اتریوم کاوش کنند.

Brave یک مرورگر مبتنی بر رمز ارز است و توسط Brave Software inc توسعه یافته است. طبق این بیانیه، مأموریت اصلی آن اطمینان از دسترسی به web3.0 برای همه است.

اولین اعلامیه این ادغام در نوامبر ۲۰۲۱ (مهر ماه ۱۴۰۰) در یک کنفرانس اعلام شد. اتریوم که قبلاً توسط Brave پشتیبانی می‌شد، به طور فزاینده‌ای با مشکلات سرعت و گس مواجه شده است. اما، طبق این بیانیه، سولانا به دلیل شارژ کم گس و عملکرد سریع، ترجیح داده شده است.

آن‌ها همچنین تأکید کردند بیش از ۴۲ میلیون کاربر فعال ماهانه Brave از این یکپارچه‌سازی استقبال کرده‌اند. بر این اساس Brave قصد دارد کیف پول خود را با هدف پشتیبانی چند زنجیره‌ای برای ارائه امکانات بیشتر توسعه دهد.

ادغام Ramp و Magic Eden

این همکاری با سولانا بر مزایای کیف پول Brave می‌افزاید زیرا مسیری برای ورود ۱ میلیارد کاربر به وب ۳.۰ و انجام تراکنش های یکپارچه در یک شبکه سریع و کم‌هزینه مهیا می‌کند. این همکاری به سرمایه‌گذاران SOL امکان می‌دهد سکه را مستقیماً در کیف پول Brave خریداری کنند.

برای آسان‌تر کردن خرید SOl، این شرکت از ادغام Ramp خبر داد، ابزاری که به مردم اجازه می‌دهد برای سکه‌ها با فیات پرداخت کنند. ابزار Ramp این امکان را برای سرمایه گذاران فراهم می‌کند که دارایی‌ها را مستقیماً در کیف پول Brave خریداری و از آن‌ها در شبکه سولانا استفاده کنند. به عنوان یک شبکه، Ramp از توانایی خرید کریپتو با فیات در زنجیره‌های دیگر مانند زنجیره‌های پالیگان، Celo، آوالانچ و BNB پشتیبانی می کند. علاوه بر این، با ادغام Ramp، اکنون می‌توانید به راحتی BAT را در سولانا، اتریوم و پالیگان خریداری کنید.

Brave همچنین اعلام کرد که با Magic Eden، یک اکوسیستم وب ۳ مبتنی بر NFT، با هدف «افزایش پشتیبانی از ابزار BAT/NFT در بازارهای NFT» همکاری می‌کند. در حال حاضر، Magic Eden محبوب‌ترین شبکه NFT مبتنی بر سولانا است که به طور تنگاتنگ با Opensea رقابت می‌کند. این همکاری برای BAT فرصت‌های بیشتری مهیا می‌کند زیرا افراد بیشتری می‌خواهند NFT های مبتنی بر سولانا را با استفاده از توکن Brave خریداری کنند.

تمرکز Brave بر عملکرد بهتر و کارایی بیشتر

از زمان راه‌اندازی آن در نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۱۳۹۸)، تمرکز اصلی شبکه Brave بر روی ارائه کارآمد و آسان به Web3.0 بوده است. مشارکت با سولانا و دیگران به آن‌ها کمک می کند به بازار گسترده‌تری دست یابند و تجربه بهتری ارائه دهند. Brave خاطرنشان می‌کند که آن‌ها به ارتقاء و بهبود بیشتر ادامه می‌دهند و به میلیون‌ها نفر کمک می‌کنند تا اکوسیستم web3 را بپذیرند.

پیشنهاد مطالعه: وب ۳.۰ چیست؟ (Web 3.0)

 

Source

https://coiniran.com/?p=57289
دکمه بازگشت به بالا