ایستگاه خبر

یونی‌سوآپ با خرید Genie از خرید و فروش NFT پشتیبانی می‌کند

یونی‌سوآپ امروز اعلام کرد که Genie تجمیع‌کننده بازار برای توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFT را خریداری کرده است.

یونی‌سوآپ از NFTها پشتیبانی خواهد کرد

یونی‌سوآپ یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های DeFi در حال فعالیت با آمار استفاده ۱.۳ میلیارد دلار معامله در روز گذشته و ۷ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده است.

اکنون، طبق اطلاعیه ۲۱ ژوئن، این صرافی بازار Genie را خریداری کرده است. در این اطلاعیه، یونی‌سوآپ NFTها را «شکل ارزش در اقتصاد دیجیتال رو به رشد» نامید.

تجارت NFT به زودی گزینه‌ای در برنامه وب یونی‌سوآپ خواهد بود که به کاربران امکان می‌دهد از پاییز NFT را خریداری کنند و بفروشند.

این پروژه همچنین NFTها را با APIها و ابزارک‌های توسعه‌دهنده خود ادغام می‌کند و به سازندگان وب ۳ امکان دسترسی به داده‌های مربوطه را می‌دهد.

یونی‌سوآپ علاوه بر این، یک ایردراپ از استیبل کوین USDC را در ماه آگوست اجرا خواهد کرد. کاربرانی که واجد شرایط هستند عبارتند از کسانی که قبل از ۱۵ آوریل از Genie استفاده کرده‌اند و کسانی که دارای GENIE:GEM NFT هستند.

کاربران فعلی Genie می‌توانند تا زمانی که یونی‌سوآپ نسخه خود را از این سرویس راه‌اندازی کند، به استفاده از سرویس اصلی ادامه دهند.

Genie دامنه وسیع اما کاربران کمی دارد

یونی‌سوآپ اشاره کرد که قبلا با NFTها کار کرده است. این صرافی قبلاً یک سری NFT تبلیغاتی به نام Unisocks راه‌اندازی کرده بود. همچنین به SVGهای مولد روی زنجیره کمک کرد و به تصاویر NFT اجازه داد در کد بلاکچین به جای یک تصویر پیوندی ذخیره شوند.

با این حال، خرید امروزی دامنه بالقوه گسترده‌تری نسبت به سایر تلاش‌های قبلی دارد.

Genie به عنوان یک گردآورنده بازار NFT، داده ها را از بازارهای اصلی مانند OpenSea و LooksRare جمع‌آوری می‌کند. این بدان معناست که Genie احتمالاً به کاربران یونی‌سوآپ دسترسی به طیف گسترده‌تری از گزینه‌های خرید را نسبت به دسترسی به یک بازار غیرقابل تعویض NFT فراهم می‌کند.

با این حال، به نظر می‌رسد که خود Genie کاربران نسبتاً کمی دارد. از نوامبر گذشته که راه‌اندازی شد، تنها ۵۶۰ میلیون دلار تراکنش انجام داده است. در مقابل، OpenSea به تنهایی حجم چند میلیارد دلاری را در ماه‌های خاص مدیریت کرده است.

با توجه به حجم کم، Genie می‌تواند افزایش قابل توجهی در فعالیت داشته باشد اگر حضور یونی‌سوآپ به جذب کاربران کمک کند.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap) + ویدیو

Source

https://coiniran.com/?p=57356
دکمه بازگشت به بالا