ایستگاه خبر

بلاک‌چین ترا (Terra) فعالیت خود را مجددا آغاز کرد!

شرکت Terraform Labs با پست توئیتی در ساعات پایانی شب گذشته از ایجاد بلاک‌های جدید توسط بلاک‌چین ترا (Terra) خبر داد. در این توئیت آمده است:

«ترا تولید بلاک‌های جدید را از سر گرفته است. اعتبارسنج‌ها تبادلات آن‌چین را متوقف کرده و کانال‌های ارتباطی بین‌بلاک‌چین یا IBC غیرفعال شده‌اند. از کاربران می‌خواهیم تا دارایی‌های آف‌چین مانند bETH را به زنجیره‌‌های اصلی خود انتقال دهند».

بلاک‌چین ترا (Terra) فعالیت خود را مجددا آغاز کرد!

این رویداد درپی توقف شبکه در ساعات اولیه‌ی روز گذشته در بلاک شماره‌ی ۷۶۰۷۷۸۹ رخ می‌دهد. اعتبارسنج‌ها با انتشار یک به‌روزرسانی فعالیت نمایندگی‌ها (delegations) را متوقف کرده و با آنلاین شدن دو سوم تاییدکنندگان شبکه مجدد راه‌اندازی شد.

پس از آنکه ترا در هفته‌ی گذشته قربانی یکی از بزرگترین ریزش‌های تاریخ فضای کریپتو شد، شبکه‌ی آن دو مرتبه به‌حالت تعلیق درآمد. ریزش ترا تاحد بسیار زیادی به سقوط استیبل‌کوین بومی آن یعنی UST مربوط است، UST پشتوانه‌ی دلاری خود را درپی مجموعه‌ای از فروش‌های عظیم ازدست داد و به سقوط LUNA منجر شد. LUNA با قرارگیری در یک مارپیچ نزولی مرگ‌بار، ابرتورم شدیدی را تجربه کرد و ۹۹ درصد از ارزش آن کاسته و به صفر رسید. گمان‌ می‌رود که وقایع فوق نتیجه‌ی حملات حمکرانی بوده باشد.

آیندۀ ترا

باآنکه جامعه‌کاربری ترا آینده‌‌ای را برای این بلاک‌چین پیش‌بینی نمی‌کند، یکی از توسعه‌دهندگان در توئیتر به‌نام (@stablechen) از طرحی جدید سخن می‌گوید. وی مدعی شد که Terra بازآفرینی شده و سعی در بازگردانی شبکه به وضعیت پیش از این رویداد ناگوار، حذف Terraform Labs و یا توسعه‌ی مدل اقتصاد توکنی تازه‌ای برای UST و LUNA خواهد کرد. نکته‌ی جالب توجه آن است که این توئیت ازسوی حساب رسمی Terraform Labs نیز بازنشر شده است.

بلاک‌چین ترا (Terra) فعالیت خود را مجددا آغاز کرد!

درحال حاضر بیش از ۶.۵ تریلیون توکن لونا درگردش است و هرواحد از UST با ۱۰ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت گذشته معادل با ۰.۱۹ دلار است می‌باشد.

پیشنهاد مطالعه: خبرنامه متاورس (۵) – ایپ کوین (Apecoin) چیست؟ آیا ایپ کوین ارز متاورس است؟

Source

https://coiniran.com/?p=51178
دکمه بازگشت به بالا