ایستگاه خبر

نام کاربری DOGE در تلگرام با قیمتی بیش از 500000 دلار فروخته شد

یکی از 10 نام کاربری گران‌قیمت فروخته‌شده تلگرام به دلیل خاصی متمایز است—این نام تنها نام کاربری مربوط به بخش ارزهای دیجیتال، و یکی از سکه‌های مورد علاقه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلاست: توکن میم دوج کوین (DOGE).

در واقع، نام کاربری @doge در 9 نوامبر (18 آبان) به قیمت 350000 Toncoin (TON) فروخته شد که تقریباً برابر با 546000 دلار است و بر اساس داده‌های بازیابی شده در نوامبر، این نام کاربری هشتمین نام کاربری گران‌قیمت‌ فروخته شده در پلتفرم حراج Fragment از زمان تأسیس آن است.

10 نام کاربری برتر فروخته‌شده در تلگرام منبع: Fragment

این قیمت بالاتر از قیمتی است که نام‌هایی مانند @alfa، @cash، @amazon، @adidas، @gold، @armani، @dior، یا @elon به دست می‌آورند. در صدر لیست گران‌ترین نام کاربری تلگرام، @auto است که قیمت آن به 900000 تن یا حدود 1.43 میلیون دلار رسیده است.

خرید نام کاربری با TON

TON یک بلاکچین لایه 1 است که توسط تلگرام طراحی شده و برای کارمزد تراکنش‌ها، پرداخت‌ها، تسویه پرداخت‌ها و به‌عنوان توکن حاکمیتی آن استفاده می‌شود. TON همچنین برای خرید و فروش نام‌های کاربری تلگرام در Fragment استفاده می‌شود که در اواخر اکتبر 2022 تأسیس شد.

جالب اینجاست که Toncoin یکی از ارزهای دیجیتال کمیاب است که در حال حاضر در نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه خود در بحبوحه بحران گسترده بازار ناشی از سقوط FTX، افزایش قیمت دارد.

به طور خاص، در حال حاضر با قیمت 1.70 دلار معامله می‌شود که 1.25 درصد در روز و 19.49 درصد در طول هفته افزایش یافته است و به افزایش ماهانه 35.84 درصدی می‌رسد. در زمان انتشار، توکن رسمی تلگرام دارای ارزش بازار 2.08 میلیارد دلار بود که آن را به بیست و ششمین دارایی بزرگ امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تبدیل کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE

در همین حال، دوج‌کوین در حال ثبت یک هفته متلاطم است، با تغییر به قیمت 0.08542 دلار، کاهش 2.67 درصدی در روز، و 3.76 درصدی نسبت به هفت روز گذشته، و همچنین ثبت افزایش 43.66 درصدی در نمودار ماهانه خود.

نمودار قیمت 7 روزه دوج‌کوین. منبع: فینبولد

 

بر اساس داده‌های CoinMarketCap ارزش بازار فعلی آن 11.33 میلیارد دلار است که کاردانو (ADA) را از موقعیت خود به عنوان هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ با این شاخص کنار می‌گذارد.

 

پیشنهاد مطالعه: دوج کوین چیست؟ (DogeCoin)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا