ایستگاه خبر

متاورس Shib: The Metaverse با بیش از ۱۰۰ هزار قطعه زمین ازسوی شیبا اینو رونمایی شد!

شیبا اینو که یکی از میم کوین‌های شبیه به دوج‌کوین است، از توسعه‌ی طرح متاورس بومی خود به‌نام «Shib: The Metaverse» خبر داده است. این متاورس مستقیما با پروژه‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض «Shiboshis» که پیش‌تر معرفی شده بود، ادغام خواهد شد. تیم شیبا اینو مدعی شد که یک استودیوی بازی‌سازی مسئولیت توسعه‌ی این پروژه را عهده‌دار خواهد شد. دربیانیه‌ی رسمی این پروژه آمده است:

«Shib: The Metaverse نقطه‌ی عطف تاریخ جامعه‌ی کاربری شیبا اینو است که به‌طور مجازی و با جلوه‌های بصری چشم‌نواز به‌نمایش درآمده است. این دنیای متاورس به‌خوبی نوآوری و اتحاد ما را نشان می‌دهد.»

این بیانیه درادامه خاطرنشان کرد که توکن‌های درگردش SHIB نقشی موثر در محیط متاورس داشته و سطح تعامل بالایی در آن به‌چشم خواهد خورد.

قیمت قطعه زمین‌ها

Shib: The Metaverse قصد دارد تا یکی از بزرگترین نقشه‌ زمین‌های متاورس را درمقایسه با رقبای خود داشته باشد و به‌گفته‌ی تیم سازنده بیش از ۱۰۰ هزار قطعه زمین در آن وجود دارد که ارزش آنها تنها به جنبه‌های تزئینی خلاصه نخواهد شد. باآنکه توضیحی درقبال نحوه‌ی درآمدزایی از این زمین‌ها ارائه نشده است تیم توسعه‌دهنده‌ی شیبا اینو بیان داشت:

«کاربرانی که صاحب زمین‌های Shib: Metaverse باشند امکان کسب درآمد غیرفعال (passive income)، جمع‌آوری منابع بازی و تولید پاداش را خواهند داشت.»

قسمتی از این زمین‌ها در مالکیت تیم توسعه‌دهنده خواهد ماند تا برای تسهیل جابه‌جایی کاربران در سطح نقشه به‌کار رود. قیمت‌گذاری این زمین‌ها براساس گروه‌بندی آنها متغیر خواهد بود.

درکمال تعجب قیمت زمین‌های این متاورس به‌جای توکن بومی این شبکه یعنی SHIB، با اتریوم تعیین شده است. تیم توسعه‌دهنده تصمیم خود را این‌گونه توضیح داده است:

«باتوجه به این امر که ما از سرمایه‌ی به‌دست آمده برای گسترش پروژه‌ی خود استفاده خواهیم کرد، تصمیم گرفتیم تا از یک رمز ارز بی‌طرف، که قابلیت فروش به‌عنوان استیبل‌کوین را داشته باشد، برای عملیات پرداختی استفاده کنیم.»

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)

Source

https://coiniran.com/?p=50466
دکمه بازگشت به بالا