ایستگاه خبر

شبکه آزمایشی Ropsten با موفقیت راه‌اندازی شد!

تنها شبکه آزمایشی اثبات کار اتریوم، زنجیره Ropsten امروز زنجیره بیکن اثبات سهام (Proof-of-Stake) خود را راه‌اندازی کرد. انتظار می‌رود این دو در ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) ادغام شوند.

ماکت زنجیره‌ای شبکه آزمایشی Ropsten

شبکه آزمایشی Ropsten اتریوم امروز زنجیره بیکن خود را راه‌‌اندازی کرد. این راه‌اندازی، اتریوم را یک قدم به انتقال خود از اثبات کار به اثبات سهام نزدیک‌تر می‌کند، رویدادی که بسیار مورد انتظار است که در فضای رمز ارزی به‌عنوان «مرج» نامیده می‌شود.

در ۱۸ می، پرستون ون لون، توسعه‌دهنده اتریوم در توییتر اعلام کرد که انتظار می‌رود شبکه آزمایشی Ropsten با زنجیره بیکن خود در ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) ادغام شود، و اظهار داشت که این یک نقطه عطف بزرگ برای رسیدن به ادغام شبکه اصلی اتریوم با زنجیره بیکن خواهد بود.

شبکه Ropsten که در سال ۲۰۱۶ ایجاد شد و به نام ایستگاه متروی استکهلم نامگذاری شد، یکی از بهترین انعکاس‌های شبکه اصلی اتریوم در نظر گرفته می‌‌شود. این شباهت نزدیک به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قبل از یکپارچه‌سازی به‌روزرسانی‌ها در شبکه اصلی، آزمایش‌های واقعی انجام دهند. بیش از ۱۰ میلیون توکن شبکه آزمایشی ERC-20 در شبکه مستقر شده است.

Ropsten به دلیل اینکه تنها شبکه اثبات کار اتریوم است، قابل توجه است. هر گونه نوسانات هزینه گس را که توسعه‌دهندگان یا کاربران در شبکه اصلی اتریوم تجربه می‌کنند صادقانه منعکس می‌کند. ادغام موفقیت‌آمیز شبکه اثبات کار Ropsten با زنجیره بیکن اثبات سهام آن، نویدبخش انتقال شبکه اصلی است.

ون لون بیان کرده است که ادغام شبکه اصلی به طور آزمایشی برای ماه آگوست (مرداد) برنامه‌ریزی شده بود، اگرچه ویتالیک بوترین، خالق و یکی از بنیانگذاران اتریوم محافظه‌کارانه‌‌تر عمل کرده است و گفته است که ممکن است در سپتامبر یا اکتبر (شهریور یا مهر) اتفاق بیفتد.

راه‌اندازی زنجیره بیکن Ropsten پنج روز پس از آن صورت می‌گیرد که زنجیره بیکن خود اتریوم دچار حمله سازماندهی مجدد هفت بلوکی شد، خطای توسعه‌دهندگان به دلیل اشکالات نرم‌افزار مشتری منسوخ تشخیص داده شده است.


پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع اتریوم برای تازه‌کارها!

 

Source

https://coiniran.com/?p=57305
دکمه بازگشت به بالا