ایستگاه خبر

معاملات ریپل هرگز از بین نخواهد رفت

Brad Garlinghouse، مدیر عامل شرکت ریپل در آخرین اپیزود از برنامه‌ی خبری-مستند «Axios on HBO»، اظهار داشت حتی اگر فعالیت این شرکت برای طرح دعوی تبدیل شدن این توکن به‌عنوان اوراق بهادار متوقف شود، معاملات ریپل هرگز از بین نخواد رفت.

Garlinghouse افزود: «از آنجایی که مالک اوراق بهادار یک شرکت مالکیت آن شرکت را نیز در اختیار دارد، بنابراین رمز ارز ریپل همیشه معامله خواهد شد.» مدیر عامل ریپل در ادامه خاطر نشان کرد آمریکا تنها کشوری در جهان است که ادعا می‌‌کند ریپل یک اوراق بهادار است.

شرکت ریپل در دسامبر سال گذشته از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) متهم به عرضه‌ی توکن‌های ثبت نشده‌ی اوراق بهادار شد.

همینطور که در خبرهای دیروز خواندیم، در طرح شکایت شرکت سرمایه‌گذاری انگلیسی Tetragon تصمیم‌گیری نهایی درمورد وضعیت قانونی این توکن برعهده‌ی مقامات قضایی خواهد بود.

به بیان ساده توکن‌های اوراق بهادار یک «سهم» مبتنی بر بلاک‌چین هستند که معمولا ارزش خود را از یک دارایی خارجی و قابل معامله مانند شرکت‌ها، مستغلات یا فلزات گرانبها به دست می‌آورند.

پیشنهاد مطالعه: توکن های اوراق بهادار (Security Tokens) چیست

حذف ریپل ریسک بزرگی برای بازار است

مدیر اجرایی شرکت ریپل که به همراه مدیر عامل سابق این شرکت (Chris Larsen) در جایگاه متهم در دادگاه حاضر شدند، اظهار داشت شکایت مطرح شده از سوی SEC اثری منفی بر کل صنعت رمزنگاری خواهد داشت. وی خاطرنشان کرد:

«موضوع تنها ریپل نیست، این اقدام سرتاسر آمریکا را متاثر خواهد کرد، به‌طوری که موجب خروج فعالیت‌های کارآفرینانه از خاک آمریکا می‌شود. به عقیده‌ی من این رویکرد برای جامعه‌ی جهانی رمز ارز بسیار مضر خواهد بود.»

طبق گزارش منتشر شده از پایگاه خبری U.Today، علی رغم مشکلات قانونی موجود برای ریپل در آمریکا، این شرکت تاکنون موفق به امضای ۱۵ توافقنامه‌ی همکاری با بانک‌های خارجی شده است.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با ریپل (Ripple)

Source

https://coiniran.com/?p=44410
دکمه بازگشت به بالا