ایستگاه خبر

مونرو به Travala پیوست

مونرو که محبوب‌ترین رمز ارز مبتنی بر حریم خصوصی است به‌تازگی توسط اپراتور رزرواسیون Travala برای پرداخت‌های کریپتو بکار گرفته شده است. رمز ارزهای مبتنی بر حریم خصوصی به دلیل بررسی‌های شدید سازمان‌های نظارتی به ندرت در پلتفرم‌های پرداخت واقعی کاربرد دارند.

Travala از طریق Binance Pay مونرو می‌پذیرد

بر اساس بیانه‌ی رسمی منتشر شده، Travala به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا از طریق درگاه صرافی بایننس که Binance Pay نام دارد پرداخت‌های خود را با رمز ارز رهگیری-گریز مونرو انجام دهند.

این تصمیم در نوع خود از نادرترین نوع ادغام توکن‌های رهگیری-گریز توسط مراکز خرده فروشی است. سرویس رزرواسیون Travala برای بزرگداشت این دستاورد یک کمپین تبلیغاتی راه اندازی کرده است.

شرکت Travala به کلیه مسافرانی که تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ هزینه‌های سفر خود را از درگاه Binance Pay با مونرو پرداخت نمایند تخفیف نقدی ۱۰ درصدی اختصاص می‌دهد. این تخفیف در قالب واحد پرداختی بومی این شرکت که Travel Credits نام دارد صورت خواهد گرفت.

علاوه بر مونرو چند رمز ارز دیگر از جمله دوج‌کوین، دش، ترون و بایننس‌ کوین در جفت‌های معاملاتی دلار بایننس (BUSD) و تتر نیز مشمول این طرح پرداختی خواهند شد.

Travala نخستین پلتفرمی است که با درگاه پرداخت بایننس ادغام شده است

سامانه‌ی پرداختی Binance Pay که توسط صرافی مشهور رمزنگاری بایننس توسعه یافته است در ماه فوریه با پذیریش پرداخت‌های همتا-به-همتا به‌طور آزمایشی شروع به‌کار نمود.

نخستین شبکه‌ی اصلی Binance Pay در ماه مارس با انجام تراکنش‌های همتا-به-همتا و تجاری فعالیت خود را آغاز نمود. Travala که اولین شریک تجاری مهم این سامانه به‌شمار می‌آید مدعی شده است که درآمد ماهانه‌ی آن با عبور از مرز ۱ میلیون دلار نسبت به سال گذشته با افزایش ۱۳۷ درصدی همراه بوده است.

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول مونرو (XMR) در سال ۲۰۱۹

Source

https://coiniran.com/?p=44591
دکمه بازگشت به بالا