ایستگاه خبر

صرافی Kraken توکن جدیدی را برای بریتانیا و استرالیا معرفی می‌کند!

صرافی Kraken چندین توکن جدید را به صرافی خود اضافه کرده است و این به سرمایه‌گذاران بریتانیایی و استرالیایی اجازه خواهد داد که به مجموعه‌ای از دارایی‌های جدید دسترسی داشته باشند. Kraken در وبلاگ خود اعلام کرده که ۱۴ دارایی جدید را اضافه کرده است. آن شامل ۲۶ جفت ترید جدید است که ۱۳ مورد از آنها به پوند بریتانیا مرتبط هستند و ۱۳ مورد دیگر نیز به دلار استرالیا مرتبط هستند. بسیاری از این توکن‌هایی که جدیدا لیست شده‌اند، مربوط به دیفای هستند. اینک SNX و YFI را می‌توان در برابر پوند بریتانیا و دلار استرالیا معامله کرد، این در حالی است که AAVE را تنها می‌توان در برابر دلار استرالیا معامله کرد. در اعلامیه Kraken اذعان شده که این توکن‌ها در خط مقدم نوآوری مالی هستند.

جفت ترید‌های دیگر شامل چند پروژه نوظهور هستند که اخیرا توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرده‌اند. کاردانو، چین لینک، استیبل کوین USDC، FIL، GRT و KSM همگی در این صرافی لیست شده‌اند. کاسموس (Cosmos) و پولکادات (Polkadot) نیز در این صرافی لیست شده‌اند و موقعیت کسب درآمد از استیکینگ را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده‌اند.

صرافی Kraken یکی از بزرگترین صرافی‌های رمز ارز جهان از منظر حجم است. بنا بر داده‌های CoinGecko، حجم ترید این صرافی در ۲۴ ساعت گذشته کمی زیر ۲ میلیارد دلار بوده است. نقدینگی یک صرافی مسئله مهمی است و برای کاربران بسیار حائز اهمیت است. کاربران می‌توانند به راحتی و بدون نگرانی در چنین صرافی‌هایی به تبدیل ارز بپردازند و این امتیاز مثبتی است. نظر شما چیست؟ اضافه شدن توکن‌های جدید به لیست این صرافی چه فوایدی برای کاربران خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43344
دکمه بازگشت به بالا