ایستگاه خبر

HovR از نسل جدید بازارهای NFT رونمایی کرد

HovR برای رونمایی از نسل جدید بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به کمک فناوری بلاک‌چین Qi آماده می‌شود. با آغاز به کار این بازار می‌توان انتظار تراکنش‌های ارزان بلاک‌چین و تسهیل دسترسی همگانی به مینت NFT را داشت.

Qi از پیچیده‌ترین بلاک‌چین‌هایی است که کارمزد بسیار اندکی از کاربران دریافت می‌کند. استفاده از ین بلاک‌چین در بازار جدید HovR به کاربران امکان بهره‌مندی از قابلیت‌هایی ازجمله انتقال یکپارچۀ دارایی‌های ذخیرۀ ارزش، رمز ارزها، NFTها، فلزات گران‌بها و ارزهای فیات را خواهد داد.

بازار HovR بر جنبۀ کاربردی NFTها در دنیای واقعی تمرکز داشته و دارای ویژگی‌هایی مانند مبادلات داخل بازی، ذخیره‌سازی اسناد و مدارک، خرید دامنۀ وب۳، آواتارهای سوشال مدیا و سامانه‌های خرید بلیط است. درنتیجه امکان استفاده از NFTها در حوزه‌های جدیدی ازجمله قراردادهای ورزشی، مدارک دانشگاهی، گذرنامۀ دیجیتال و سوابق پزشکی فراهم خواهد شد.

در HovR به راحتی و با هزینۀ بسیار اندکی می‌توان NFTها را مینت و به آدرس کیف‌پول بلاک‌چین Qi انتقال داد. این امر حق مالکیت واقعی آثار هنری دیجیتال و شفافیت تاریخچۀ مبادلات را به همراه دارد.

جزئیات فنی بازار HovR

سرعت بالای اجرای سفارشات در Qi دلیل اصلی انتخاب آن در بین سایر راهکارهای بلاک‌چین بوده است، توان خروجی Qi در مقایسه با شبکۀ بیت‌کوین و سوئیفت (SWIFT) به ترتیب ۳۰۰ و ۱۰ برابر است. این فناوری پیشرفته می‌توانست باعث تداوم حضور برخی از انواع اولیۀ پروژه‌های NFT ازقبیل Crypto Kitties باشد.

شرکت سرمایه‌گذاری فینتک VortX Capital از بلاک‌چین Qi پشتیبانی کرده و در تلاش است تا برای ارتقای ظرفیت‌های Qi مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) و بازی‌های کسب درآمد را برای آن منتشر سازد. HovR برای شتاب‌دهی بازار خود یک مجموعه NFT انحصاری از ۱۰ هزار شهر پرجمعیت‌ جهان را طراحی کرده است.

پیشنهاد مطالعه: معرفی مجموعه NFT میبیتس (Meebits) + آموزش خرید Meebits

Source

https://coiniran.com/?p=57559
دکمه بازگشت به بالا