ایستگاه خبر

نیمی از شهروندان بریتانیایی خواهان دریافت وام‌های رمز ارز هستند

تحقیقات Coinbase نشان‌دهنده‌ی آن است که ۵۱ درصد از بریتانیایی‌ها برای دریافت وام‌های مبتنی بر دارایی‌های دیجیتال علاقه‌ی وافری دارند. این مطالعه مشخص کرد که وام‌های کریپتو محبوب‌تر از انواع وام‌های سنتی بوده و ۳۹ درصد از افراد مشتاق استفاده از رمز ارزها و استفاده از تراکنش‌های بین‌المللی پول بوده‌اند.

استقبال بریتانیایی‌ها از تراکنش‌های رمز ارز

نظرسنجی Coinbase بر هزاران داوطلب بریتانیایی انجام شد و بیانگر آن است که تمایل این افراد به استفاده از دارایی‌‌های دیجیتال بسیار افزایش یافته است. طبق یافته‌های این مطالعه، بیش از ۵۱ درصد از پاسخ‌دهندگان گزینه‌ی وام‌های مبتنی بر رمز ارز را «بسیار مطلوب» توصیف نمود‌اند. Marcus Hughes، مدیرعامل منطقه‌ای Coinbase، درخصوص این نتایج گفت:

«در سال‌های اخیر نگرش مصرف‌کنندگان انگلیسی نسبت به رمز ارزها دست‌خوش تغییرات بزرگی شده است. تاحدی که بسیاری از افراد امروزه مایل‌اند از رمز ارزها به‌عنوان جایگزینی برای راهکارهای سنتی بانکی، تراکنش‌ها و یا وام‌دهی استفاده نمایند.»

این نظرسنجی همچنین حاکی از آن است که ۳۹ درصد از بریتانیایی‌ها خواهان استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای انتقال پول به خارج از کشور و یا دریافت آن از خویشاوندان خود که در انگلستان ساکن نیستند، می‌باشند.

نیمی از شهروندان بریتانیایی خواهان دریافت وام‌های رمز ارز هستند

۴۱ درصد از افرادی که درحال حاضر در رمز ارزها سرمایه‌گذاری نموده‌اند مدعی شدند که هدف اصلی آنها کسب سود بلندمدت از بازار کریپتو بوده‌ است.

Hughes در ادامه افزود که ۱.۳ میلیون از جمعیت بزرگ‌‌سالان بریتانیا فاقد هرگونه حساب بانکی هستند. وی اظهار داشت که «رمز ارزها قادر به رفع موانع موجود برای کاربران بوده و دسترسی امن و سریع‌ آنها را به بازار سرمایه فراهم می‌کنند.»

محبوبیت رمز ارزها در بریتانیا بیشتر شده است

نظرسنجی دیگر حاکی از آن است که ۷۸ درصد از انگلیسی‌ها با رمز ارزها آشنا هستند و ۲.۳ میلیون نفر از آنها (۴.۴ درصد از کل جمعیت) از دارندگان دارایی‌های دیجیتال محسوب می‌گردند. این رقم در سال گذشته ۳.۹ درصد از جمعیت بوده است.

میانگین سرمایه‌گذاری انگلیسی‌ها در بازار دارایی‌های دیجیتال در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به‌تریتیب ۳۶۱ و ۴۱۷ دلار بوده است. طی این نظرسنجی، بیشتر سرمایه‌گذاران مذکر، ثروتمند و بالای ۳۵ سال بوده و از تحصیلات عالی بسیار مطلوبی برخوردارند.

پیشنهاد مطالعه: شوک عرضه بیت کوین و سطح پایین فعالیت در شبکه – تحلیل آن‌چین

Source

https://coiniran.com/?p=46951
دکمه بازگشت به بالا