ایستگاه خبر

Gnosis پنجاه میلیون توکن به هزاران کیف پول‌ Safe ایردراپ می‌کند

برای اطمینان از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز DAO (سازمان غیرمتمرکز خودگردان)، Gnosis از برنامه‌های خود را برای ارسال 50 میلیون توکن SAFE به هزاران کیف پول‌ Safe خبر داد.

Gnosis Safe از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از کیف پول چند امضایی خود استفاده می‌کند. یک کیف پول چند امضایی یا چند علامتی برای انجام تراکنش‌ها به امضای بیش از یک نفر نیاز دارد. Gnosis Safe به کاربران امکان می‌دهد تا به طور ایمن توکن‌های اتریوم و ERC20 را ذخیره کرده و با برنامه‌های غیرمتمرکز تعامل داشته باشند.

ماه گذشته، Gnosis Safe که در اصل محصولی در اکوسیستم Gnosis بود، پس از خارج شدن از Gnosis به Safe تغییر نام داد. اعضای جامعه Safe نیز به راه‌اندازی SafeDAO و توکن SAFE رأی دادند.

همراه با اعلام ایردراپ، Safe یک صفحه حاوی بیش از 45000 آدرس اتریوم واجد شرایط را به اشتراک گذاشت. کاربران Safe که آدرس خود را قبل از پیشنهاد 9 فوریه 2022 برای راه‌اندازی SafeDAO ایجاد کرده‌اند، واجد شرایط ایردراپ هستند.

SafeDAO حداقل 400 توکن SAFE را به 21935 آدرس یا کمی بیش از نیمی از کیف‌پول‌های واجد شرایط ارسال می‌کند.

Safe می‌گوید که اهداف ایردراپ شامل تمرکززدایی از حاکمیت SAFE، پاداش دادن به کاربران فعال و افزایش آگاهی از کیف پول‌ Safe و SafeDAO است.

Gnosis Safe داده‌هایی را در اطلاعیه ارسال‌شده در انجمن خود ارائه کرد. از 45025 کیف پول‌ Safe ایجاد شده قبل از این طرح، 10453 مورد هرگز یک تراکنش انجام ندادند. با این حال، 21935 کیف پول حاوی توکن های SAFE است که بزرگترین آن‌ها دارای 129339.85 و متوسط ​​کیف پول فعال دارای 2279.46 توکن‌اند.

توبیاس شوبوتز، یکی از بنیانگذاران Safe در پست فروم نوشت:

«برنامه ماه فوریه برنامه‌هایی برای راه‌اندازی یک توکن SAFE دارد. 5 درصد از کل عرضه به پاداش کاربران برای مشارکت‌ها و تاریخچه فعالیت‌های گذشته آن‌ها اختصاص داده می‌شود. از این 5 درصد، نیمی از آن‌ها فوراً در دسترس خواهند بود و نیمی دیگر به صورت خطی در طی 4 سال واگذار خواهند شد.»

 

 

پیشنهاد مطالعه: چگونه ایردراپ دریافت کنیم؟ معرفی سایت‌های دریافت ایردراپ رایگان

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا