ایستگاه خبر

Gnosis پنجاه میلیون توکن به هزاران کیف پول‌ Safe ایردراپ می‌کند

برای اطمینان از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز DAO (سازمان غیرمتمرکز خودگردان)، Gnosis از برنامه‌های خود را برای ارسال ۵۰ میلیون توکن SAFE به هزاران کیف پول‌ Safe خبر داد.

Gnosis Safe از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از کیف پول چند امضایی خود استفاده می‌کند. یک کیف پول چند امضایی یا چند علامتی برای انجام تراکنش‌ها به امضای بیش از یک نفر نیاز دارد. Gnosis Safe به کاربران امکان می‌دهد تا به طور ایمن توکن‌های اتریوم و ERC20 را ذخیره کرده و با برنامه‌های غیرمتمرکز تعامل داشته باشند.

ماه گذشته، Gnosis Safe که در اصل محصولی در اکوسیستم Gnosis بود، پس از خارج شدن از Gnosis به Safe تغییر نام داد. اعضای جامعه Safe نیز به راه‌اندازی SafeDAO و توکن SAFE رأی دادند.

همراه با اعلام ایردراپ، Safe یک صفحه حاوی بیش از ۴۵۰۰۰ آدرس اتریوم واجد شرایط را به اشتراک گذاشت. کاربران Safe که آدرس خود را قبل از پیشنهاد ۹ فوریه ۲۰۲۲ برای راه‌اندازی SafeDAO ایجاد کرده‌اند، واجد شرایط ایردراپ هستند.

SafeDAO حداقل ۴۰۰ توکن SAFE را به ۲۱۹۳۵ آدرس یا کمی بیش از نیمی از کیف‌پول‌های واجد شرایط ارسال می‌کند.

Safe می‌گوید که اهداف ایردراپ شامل تمرکززدایی از حاکمیت SAFE، پاداش دادن به کاربران فعال و افزایش آگاهی از کیف پول‌ Safe و SafeDAO است.

Gnosis Safe داده‌هایی را در اطلاعیه ارسال‌شده در انجمن خود ارائه کرد. از ۴۵۰۲۵ کیف پول‌ Safe ایجاد شده قبل از این طرح، ۱۰۴۵۳ مورد هرگز یک تراکنش انجام ندادند. با این حال، ۲۱۹۳۵ کیف پول حاوی توکن های SAFE است که بزرگترین آن‌ها دارای ۱۲۹۳۳۹.۸۵ و متوسط ​​کیف پول فعال دارای ۲۲۷۹.۴۶ توکن‌اند.

word image.jpeg

توبیاس شوبوتز، یکی از بنیانگذاران Safe در پست فروم نوشت:

«برنامه ماه فوریه برنامه‌هایی برای راه‌اندازی یک توکن SAFE دارد. ۵ درصد از کل عرضه به پاداش کاربران برای مشارکت‌ها و تاریخچه فعالیت‌های گذشته آن‌ها اختصاص داده می‌شود. از این ۵ درصد، نیمی از آن‌ها فوراً در دسترس خواهند بود و نیمی دیگر به صورت خطی در طی ۴ سال واگذار خواهند شد.»

 

 

پیشنهاد مطالعه: چگونه ایردراپ دریافت کنیم؟ معرفی سایت‌های دریافت ایردراپ رایگان

 

Source

https://coiniran.com/?p=57087
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x