ایستگاه خبر

شیبا، سولانا، متیک و کامپوند به فهرست معاملاتی رابین‌هود اضافه شدند

رابین‌هود (Robinhood) از لیست کردن چهار دارایی جدید در پلتفرم خود خبر داد. ارائه انتخاب گسترده‌تر ارزهای دیجیتال به کاربران یکی از اهداف این برنامه تجاری محبوب است.

نکته عجیب این است که در بین رمز ارزها اضافه‌شده توکن SHIB یکی از مواردی است که به شدت در روند صعودی است، در حالی که ۳ مورد دیگر سود متوسطی دارند.

طبق گزارش کوین گکو (CoinGecko)، شیبا اینو در روز ۱۵ درصد افزایش یافته است. پلیگان در اخبار ۴.۵ درصد، سولانا ۳.۹ درصد و کامپوند ۴.۸ درصد افزایش یافته است. نگاهی به ارزش بازار مربوطه نیز داستان مشابهی را بیان می‌کند.

سولانا با ۳۴.۷ میلیارد دلار ششمین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار است. شیبا اینو با ۱۴.۶ میلیارد دلار در جایگاه پانزدهم قرار دارد، بسیار جلوتر از پلیگان با ۹.۷ میلیارد دلار و کامپوند با ارزش بازار کمتر از یک میلیارد.

واکنش بازار کریپتو چیست؟

ممکن است استدلال شود که کوین‌های میم هنوز در فضای کریپتو تقاضای بسیار بالایی دارند. پروژه‌های قانونی مانند سه ارز دیجیتال دیگر در حال ساختن فناوری هیجان‌انگیز و خلاقانه‌ای هستند که چهره بلاکچین و امور مالی را تغییر می‌دهد.

از سوی دیگر، شیبا اینو یک اسپین‌آف از دوج کوین است، که حداقل حمایت ثروتمندترین مرد جهان، ایلان ماسک، را پشت سر خود دارد. SHIB تقریباً پوچ است، اما اگر سرمایه‌گذاران زیادی قصد خرید آن را داشته باشند، به نظر می‌رسد ممکن است در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت قیمت آن افزایش یابد.

استیو کویرک، مدیر کارگزاری رابین‌هود، موارد زیر را در مورد فهرست اخیر گفت:

ما هیجان زده‌ایم که انتخاب‌های بیشتری را برای مشتریان خود اضافه کنیم و تلاش می‌کنیم رابین‌هود را به بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال تبدیل کنیم. به عنوان اولین شرکت امن، ما یک چارچوب دقیق برای کمک به ارزیابی دارایی‌ها برای فهرست کردن داریم، و همچنان متعهد به ارائه یک پلتفرم ارز دیجیتال امن و آموزشی هستیم.

ممکن است تعجب کنید که آیا جنبه‌های ایمنی و آموزشی پلتفرم رابین‌هود شامل کاهش کامل کیفیت و فناوری به کار گرفته شده توسط Shiba Inu می‌شود یا خیر.

از سوی دیگر، کارمزدهای معاملاتی SHIB، همزمان با سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خرد، ممکن است اقدام به فهرست کردن این توکن را برای رابین‌هود به حرکتی بسیار سودآور تبدیل کند.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۷ فروردین) – سرمایه‌گذاران در حال انباشت کوین‌ها

 

Source

https://coiniran.com/?p=50637
دکمه بازگشت به بالا