ایستگاه خبر

بزرگترین ایردراپ تاریخ DeFi برای کاربران صرافی DYDX

کاربران صرافی DYDX به دلیل صبر و شکیبایی خود پاداش می گیرند. این پلتفرم معاملاتی محبوب آن-چین (on-chain) بالاخره توکن حاکمیتی خود را منتشر کرد. این پروتکل با توکن DYDX به کاربران قبلی پاداش می‌دهد.

پاداش به کاربران صرافی DYDX

dYdX یکی از محبوب‌ترین پروتکل‌های DeFi برای معاملات مارجین، اسپات و دائمی است. در سوم آگوست، این پروتکل اعلام کرد توکن حاکمیتی خود را راه‌اندازی می‌کند. در فوریه سال جاری، آن‌ها اعلام کرده بودند با Starkware همکاری می‌کنند تا معاملات خود را به لایه ۲ برسانند. در حالی که توکن در ۳۶ روز اول غیرقابل انتقال است، دارندگان توکن DYDX تخفیف و سود معاملات را در ازای تأمین امنیت دریافت می‌کنند.

توزیع ۷.۵ درصد از کل توکن‌ها طی ۲۸ روز آینده انجام می‌شود. کاربرانی که حجم معاملات زیادی در صرافی‌های غیرمتمرکز دارند، از توکن‌های بیشتری برخوردار خواهند بود، اما هرکسی که قبل از ۲۶ جولای رمز ارز واریز کند، مقداری DYDX دریافت می‌کند، البته آن‌ها باید در ماه آگوست حداقل یک ترید موفق انجام داده بدهند.

بیش از ۶۴۰۰۰ آدرس برای توزیع اصلی DYDX، یکی از بزرگترین ایردراپ‌ها در تاریخ DeFi، واجد شرایط هستند. کاربران می‌توانند در این صفحه واجد شرایط بودن برای airdrop باشند یا خیر. کاربرانی که واجد شرایط airdrop نیستند همچنان می‌توانند DYDX را به‌عنوان پاداش معاملاتی بر اساس هزینه‌های پرداخت‌شده و سود پروتکل لایه ۲ دریافت کنند.

 

پیشنهاد مطالعه: TCC یا جوامع سازماندهی‌شده بر اساس مالکیت توکن چیست؟

 

 Source

https://coiniran.com/?p=46904
دکمه بازگشت به بالا