ایستگاه خبر

دوج کوین (Dogecoin) اینک در دسترس کاربران دیفای است!!

اینک کاربران دوج کوین می‌توانند به آسانی با وثیقه‌گذاری دوج کوین‌های خود از اکوسیستم دیفای وام بگیرند. دیروز پروژه Ren نمای جدیدی از مشارکت خود با OpenDAO را اعلام کرد. این پروژه اعلام کرد که دوج کوین اینک بر روی شبکه اتریوم است و در دسترس کاربران دیفای قرار گرفته است.

OpenDAO سازمانی است که بر توکنی کردن دارایی‌های مختلف بر روی شبکه اتریوم کار می‌کند. این سازمان به کاربران اجازه می‌دهد که با موانع کمتری به خرج کردن در داخل شبکه اتریوم بپردازند. افرادی که سرمایه‌گذار دوج کوین هستند و به آینده آن اعتقاد دارند، اینک می‌توانند با وثیقه‌گذاری دوج کوین‌های خود وام دریافت کنند. وام‌های دیفای اغلب کم هزینه و حتی بدون سود هستند و به کاربران اجازه می‌دهند که به جمع‌آوری ارزش در یک ارز بپردازند. این کاربران می‌توانند از ارز خود به عنوان وثیقه برای دریافت وام و محصولات دیفای استفاده کنند.

بنا بر اظهارات Ren، به زودی renDOGE که یک توکن ERC-20 است برای صادر کردن استیبل کوین مورد استفاده قرار خواهد گرفت. زمانی که بازرسی‌های OpenDAO تکمیل شود، کاربران قادر خواهند بود که از renDOGE خود به عنوان وثیقه برای صدور استیبل کوین استفاده کنند. این استیبل کوین DOGEO نام دارد و به کاربران اجازه می‌دهد که دوج کوین خود را نگه دارند و DOGEO خود را در دیفای خرج کنند.

در هفته‌های اخیر شاهد افزایش فعالیت‌های دوج کوین بودیم و این کوین در سه صرافی جدید لیست شد. تویت‌های اخیر ایلان ماسک (Elon Musk) احتمالا در پشت این علاقه جدید به دوج کوین است. پروژه دوج کوین اخیرا توجه‌ها را به سمت خود جلب کرده است و اینک زمان خوبی برای اتصال این پروژه به دیفای است. پروژه Ren اخیرا در یک پست وبلاگ ابراز داشته که دوج کوین هرگز یک کوین تقلیدی نیست و اینک تبدیل به یک ابزار مالی پایدار در نوع خود شده است. نظر شما چیست؟ دوج کوین چه کمک‌هایی به کاربران دیفای خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43435
دکمه بازگشت به بالا