ایستگاه خبر

قانون‌گذاران در ایالات متحده می‌توانند استیبل کوین‌های چند ارزی را محدود کنند!

کاخ سفید اخیرا بیانیه‌ای در مورد قانون‌گذاری استیبل کوین‌ها صادر کرده است و در آن بیانیه ابراز کرده که قانون‌گذاران می‌توانند محدودیت‌هایی را بر استیبل کوین‌های چند ارزی اعمال کنند. این اعلامیه را یک گروه ویژه تحت نظارت ریاست جمهوری صادر کرده است که این گروه بر بازار‌های مالی نظارت دارد و توصیه‌هایی را به رئیس جمهور و قانون‌گذاران فدرال می‌دهد.

این گروه بر اهمیت قوانین ضد پول‌شویی و مقابله با اقدامات تروریستی مالی تاکید کرده است، از جمله این گروه خواستار فرآیند احراز هویت مشتری بر روی زنجیره در میان همه طرفین حتی کیف پول‌های غیرمتمرکز است. این موضوع بعد از آن صورت گرفت که شبکه اجرای جرایم مالی قانونی را پیشنهاد داد که نیازمندی‌های شناخت مشتری را برای تراکنش‌های بین کسب و کار‌های سرویس پول و کیف پول‌های غیرمتمرکز ایجاد می‌کرد.

این گزارش جدید همچنین ابراز داشته که صادرکنندگان استیبل کوین باید توانایی مطابقت با تعهدات تحریم را داشته باشند و همچنین باید قادر به بازخرید یک به یک باشند. از آنجا که استیبل کوین‌های الگوریتمی و کریپتویی توسط ارز فیات پشتیبانی نمی‌شوند، هنوز مشخص نیست که این استیبل کوین‌ها چگونه تحت تاثیر پیشنهاد‌های این گروه قرار می‌گیرند.

این گروه ویژه همچنین پیشنهاد داده که استیبل کوین‌ها می‌توانند تهدیدی برای ثبات پولی بین‌المللی باشند و توصیه کرده که استیبل کوین‌ها باید به گونه‌ای باشند که اعتماد به ارز فیات داخلی را از میان نبرند. از این رو، استیبل کوین‌های چند ارزی بسیار در معرض سیاست‌های این گروه قرار دارند.

بیانیه این گروه به مزایای نوآوری و رسیدن به اهداف اصلی در ارتباط با امنیت ملی و ثبات مالی اهمیت می‌دهد. قانون‌گذاران باید به دقت استیبل کوین‌ها را تحت نظر بگیرند و منتظر بحث‌هایی باشند که در آینده در مورد این کوین‌ها مطرح خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا استیبل کوین‌ها می‌توانند تهدیدی برای ارز‌های فیات باشند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42761
دکمه بازگشت به بالا