مقالات بلاکچین

خانه تکانی پلتفرم بلاکچین دیسنت (DECENT): تغییرات جدید کدامند؟

طراحی قدیمی وب سایت DECENT در راستای سازگاری با بلاکچین متن باز DCore کاملاً عوض شده و ویژگی های جدید متعددی به آن اضافه گردیده است.

به گزارش کوین ایران، DECENT با راه اندازی دوباره وب سایت و نام تجاری خود یک ظاهر جدید پیدا کرده است. وب سایت این شرکت دستخوش تغییرات زیادی شده است، طراحی قدیمی آن به طور کامل عوض شده و ویژگی های جدید متعددی به آن اضافه گردیده است. همچنین این شرکت از زمان عرضه بلاکچین خود به طور قابل ملاحظه ای گسترش یافته و باید برای اطلاع رسانی درباره ی وضعیت جدید خود تلاش کند. وب سایت جدید این شرکت نشان می دهد که DECENT بر روی کل اکوسیستم پیرامون تکنولوژی بلاکچین متن باز اختصاصی خود با عنوان DCore تمرکز کرده است.

بیشتر بخوانید: جستجو و خرید محتوای دیجیتال در پلتفرم Decent

تغییر چشم انداز

تغییر چشم انداز
New perspectives/ Source

DECENT چشم انداز خود را تغییر داده و بازسازی کرده است. بر اساس چشم انداز جدید، DECENT تهیه تمامی ابزار ها و فناوری های لازم برای هرکس و در هر جایی را، به منظور ساخت و توسعه برنامه های کاربردی توزیع شده و غیر متمرکز برای براوردن نیاز های جهان واقعی، هدف قرار داده است. وب سایت به روز رسانی شده این مأموریت را منعکس می کند و این شرکت فرصت هایی برای ساده سازی نحوه ارتباط بصری کشف کرده است.

این شرکت برای کمک به قرارگیری در لبه نوآوری های مربوط به فناوری بلاکچین و دستیابی به جدید ترین نوآوری ها، تیم های خود را تجمیع کرده و تصمیم گرفت که لوگو و وب سایت خود را ارتقاء دهد. شرکت اعلام کرده است که ارائه ی هویتی ساده، کاربردی و نشان دهنده پتانسیل های مربوط به فناوری این شرکت مهم ترین هدف آنها از این تغییرات بوده است.

لوگوی جدید برای DECENT

این شرکت ماه پیش از لوگوی جدید شرکت رونمایی کرد که با بازخورد های مثبتی نیز همراه بود. Matej Michalko به عنوان بنیان گذار و مدیر ارشد اجرایی این شرکت اعلام کرد: این لوگو و بینش ما، مؤلفه های بسیار مهمی هستند که منعکس کننده نوع نگرش به DECENT در اذهان عمومی است. در حالی که ما خواستار سادگی در مقیاس های پایین تر بودیم، در عین حال از طریق به کارگیری نسبت های مختلف نماد به متن به دنبال دیده شدن بیشتر می باشیم. فونت جدید برای پاسخگویی به الزامات متنوع نمایشگر های امروزی، به اندازه کافی جلب توجه کننده، با صلابت و خوانا است.

لوگوی دیسنت
DECENT logo

بیشتر بخوانید: دیسنت (DECENT) استخراج کنید!

طراحی مجدد صفحه اخبار

یک لینک به Press Kit نیز به وب سایت اضافه شده است که رسانه ای با دسترسی آسان با دانلود منابع منتشر شده شامل لوگوی جدید شرکت فراهم می نماید. علاوه بر این، جزئیات مربوط به تغییرات لحظه ای DCT (آلتکوین شرکت DECENT) نیز همزمان با طراحی مجدد صفحه اخبار به آن اضافه شده است تا بازدید کنندگان به اطلاعات به روز تمامی چیز هایی که DECENT در مورد آن کار می کند دسترسی داشته باشند.

بیشتر بخوانید: DECENT ابزار رای گیری برای استخراج گران بلاکچین خود را بهبود داد

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source & image

https://coiniran.com/?p=22149
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x