ایستگاه خبر

DECENT ابزار رای گیری برای استخراج گران بلاکچین خود را بهبود داد

پلتفرم DECENT که بستری برای توزیع محتواست، ابزار رای گیری برای استخراج گران را بهبود بخشید. تیم پروژه مشتاق برای معرفی DCore به پهنه بلاکچین است

دیسنت (DECENT) امروز ابزاری کاربر پسند، برای رای گیری بین استخراج گران بلاکچین خود ارائه نمود. پلتفرم DECENT که بابت ساخت بلاکچین DPoS، به بستری بسیار مناسب برای توزیع محتوا شهرت دارد، به تازگی ابزاری برای تسهیل حکمرانی غیر متمرکز بر شبکه DCore خود (به واسطه آراء استخراج گران) منتشر نموده است. با ترکیبی از سادگی و کارآمدی، این ابزار تجربه ای بهبود یافته از نظام رای گیری را برای تمامی سهام داران DCT، توکن این پلتفرم، به ارمغان آورده است. نظر شما را به اولین تصویر از این اپلیکیشن جلب می کنم. با کوین ایران همراه باشید.

بیشتر بخوانید: دیسنت (DECENT)استخراج کنید!

2018 06 12 1 1

بیشتر بخوانید: یک خبر مهم برای علاقه مندان دیسنت

ابزار رای گیری استخراج گران بلاکچین رمزارز دیسنت (DECENT)

DCore بر مکانیزم توافقی با عنوان “گواه نماینده مجاز سهم” DPoS سوار است، به این معنی که حفظ و نگهداری شبکه توسط استخراج گرانی منتخب از بین سهام داران (هر کس دارنده توکن DCT باشد) صورت می گیرد. پیشتر، فرآیند رای دادن و یا انتخاب استخراج گر قدری پیچیده تر بود که مقرر است با این ابزار به مراتب آسان تر شود.

DPoS
Source

تیم توسعه دهندگان DECENT ابزاری کاربر پسند برای رای گیری ساخته اند که سهام داران می توانند به واسطه آن به هر گره (Node) استخراج گر و فعال فعلی رای دهند. استخراج گران می توانند برای خود پروفایل های فردی ساخته و در آن از ویژگی های خود گفته و چرایی رای دادن رای دهندگان را به آنها شرح دهند. با این ابزار جدید، سهام داران می توانند به سادگیِ یک کلیک به هر استخراج گری که می خواهند رای داده و البته به همین سادگی نیز رای خود را پس بگیرند.

مدیر عامل و بنیان گذار دیسنت Matej Michlko:

“تیم DECENT ما (جالب است بدانید معنای لغوی DECENT نجیب است و اینجا نوعی ایهام پدید می آورد)، بسیار مشتاق هستند تا کل پهنه بلاکچین با قابلیت های DCore آشنا شوند، و برای اینکه عملکرد در بهترین حالت خود رخ دهد، به استخراج گرانی متعهد نیاز داریم که حافظ و نگهدار شبکه باشند.

حصول اطمینان از دسترسی همگان و در اختیار داشتن منابع برای تصمیم گیری های آگاهانه برای نگهداری یک شبکه غیر متمرکز واقعی ضروری است. دلیل ما برای تسهیل و بهبود بخشیدن به فرآیند رای گیری همین است. ما چشم انتظار دیدن تاثیری که خواهد بخشید هستیم و از سهام داران تقاضا داریم مسئولانه رای دهند.”

بیشتر بخوانید: راهنمای قدم به قدم انتشار محتوای دیجیتال در پلتفرم دیسنت

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله استفاده شده اند متعلق به نویسنده بوده و لزوما مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source & Image

 

https://coiniran.com/?p=21824
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x