ایستگاه خبر

ایپ‌کوین در شبکه اتریوم می‌ماند

بیش از ۷.۱ میلیون توکن APE (ایپ‌کوین) یعنی بیش از ۸۰۰ عضو DAO در AIP-41 رای دادند. با وجود تلاش‌های چند دارنده بزرگ این توکن، بیش از ۵۳ درصد از اعضا به حفظ این پروژه در اکوسیستم اتریوم رأی داده‌اند.

انجمن ایپ‌کوین اتریوم را انتخاب کرد

ApeCoin فعلاً در اتریوم باقی خواهد ماند. رأی‌گیری AIP-41 در اوایل صبح پنجشنبه بسته شد و اکثر رأی‌دهندگان ترجیح دادند ایپ‌کوین را در اکوسیستم اتریوم نگه دارند. ۵۳.۶۲ درصد از آرا – یا ۳.۸ میلیون توکن APE – علیه انتقال آن به لایه ۱ یا زنجیره جانبی که توسط اتریوم ایمن نشده است، رأی دادند.

در حالی که رأی به نفع یک ApeCoin مبتنی بر اتریوم به پایان رسید، در طول دوره رأی‌گیری شش روزه به شدت نوسان داشت. در ابتدا، بیش از ۹۰ درصد آرا از حفظ APE در اتریوم حمایت کردند. با این حال، سه روز بعد، چندین دارنده توکن بزرگ وارد رأی‌گیری شدند و آن را به نفع انتقال ایپ‌کوین به بلاکچین لایه ۱ رقیب تغییر دادند.

در حالی که جامعه ApeCoin از آن زمان به وضوح اعلام کرده است که می‌خواهد APE در اکوسیستم اتریوم باقی بماند، رأی کاملاً قطعی نیست. اعضای DAO می‌توانند پیشنهادات جدیدی در مورد آینده توکن در یک دوره سه‌ماهه ارائه دهند.

رأی به حفظ ApeCoin در اتریوم توسط مجموعه‌ای از توییت‌هایی از سوی یوگا لبز، خالق Bored Ape Yacht Club انجام شد. ماه گذشته، یوگا پیشنهاد کرد که APE به یک بلاکچین لایه ۱ با توان تراکنش بالاتر و کارمزدهای ارزان‌تر منتقل شود. یوگا استدلال کرد انتقال APE به یک بلاکچین دیگر به این پروژه اجازه می‌دهد تا «به‌درستی مقیاس‌پذیر شود» و احتمال فروش ناموفق به دلیل عملکرد ضعیف شبکه را به کاهش می‌دهد.

در حالی که به نظر می‌رسد انتقال APE به لایه ۱ رقیب منتفی است، اما انتقال آن به زنجیره لایه ۲ اتریوم همچنان امکان‌پذیر است. پلتفرم راه‌اندازی بلاکچین Immutable X پیشنهاد کرده است که ApeCoin به لایه ۲ مجهز به StarkEx آن برود تا از توان عملیاتی بالاتر و کارمزدهای کمتر بهره‌مند شود. در حالی که پیشنهاد Immutable بازخورد مثبتی در فروم ApeCoin DAO دریافت کرده است، قبل از اینکه بتواند به رأی رسمی برسد، به حمایت بیشتری از جامعه نیاز دارد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ ایپ کوین (Apecoin) چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=57334
دکمه بازگشت به بالا