ایستگاه خبر

پذیرش ۴۴ درصدی تکنولوژی بلاک چین و رمز ارز ها میان شرکت ها

غول مخابراتی هند، Tata Communications، درمورد موانع پذیرش بلاک چین و رمز ارز ها برای کسب و کار های جهانی گزارشی منتشر کرده است.

غول مخابراتی هند، Tata Communications، درمورد موانع پذیرش بلاک چین برای کسب و کار های جهانی، روز ۱۲ دسامبر گزارشی منتشر کرد.

در این گزارش، در بخش نظرسنجی مربوط به بخش های نوظهور، نگرانی در مورد هزینه ها، امنیت و حفاظت از حریم خصوصی، به عنوان موانع تصمیم گیری کسب و کار ها برای استفاده از فناوری های نوظهور مانند بلاک چین است.

بیشتر بخوانید: هفت چشم انداز اصلی صنعت بلاک چین و رمز ارز ها در سال ۲۰۱۹

این بررسی همچنین نشان می دهد که شکاف موجود در مهارت های در حال رشد، یکی از بزرگترین چالش ها در پذیرش فناوری های جدید، مانند بلاک چین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء است.

گزارش همچنین اشاره می کند: «بدون توجه به مرحله ی رشد کسب و کار در مسیر تحول دیجیتال، تصمیم گیران شرکت ها روی اثر مثبت فناوری تمرکز دارند.»

پذیرش ۴۴ درصدی تکنولوژی بلاک چین و رمز ارز ها میان شرکت ها
Corporate Blockchain Adoption Reaches 44%/ Source

C.R. Srinivasan، سرپرست بخش دیجیتال Tata، گفت: «چرخه پیشرفت، یک زنگ هشدار برای کسب و کار هاست، به وضوح، به علت تجمیع سریع نوآوری ها، فاصله ای میان احساس و واقعیت در سطوح مختلف سازمان ها در حال آشکار شدن است. این تفاوت نشان می دهد که مدیران و سرپرستان کسب و کار ها باید اطلاعات بهتری به مدیران عامل درمورد چالش هایی که در مواجهه با فناوری هایی مانند اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی روبرو هستند، بدهند».

۴۴ درصد از شرکت های حاضر در این نظرسنجی، اظهار کردند که فناوری بلاک چین را مورد پذیرش قرار داده اند. این نظرسنجی در شرایط ناپایداری وضعیت این صنعت، و به خصوص نامشخص بودن وضعیت قانونی رمز ارز ها انجام شده است

پس از اینکه بانک مرکزی این کشور در بهار سال جاری بانک ها را از ارائه خدمات برای این صنعت منع کرد، طرح چالش های مربوطه از طریق مراجع حقوقی همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: پیش بینی پیشتازان صنعت بلاک چین و رمز ارز ها برای سال ۲۰۱۹

منابع مطلع این هفته ادعا کردند که در مسیر قانون گذاری فناوری های نوظهور، قانون گذاران هندی ممکن است قوانین سنگینی برای اکوسیستم رمز ارز ها با ممنوعیت های بسیار تنظیم کنند.

Tata کار روی بلاک چین را در حوزه ی وسیعی آغاز کرده است و خدمات مشاوره ای وایت پیپر برای کسب و کار هایی که به دنبال ادغام این فناوری با کسب و کارشان هستند را آغاز کرده اند. با این حال پیش بینی های جداگانه ای رشد بلاک چین در صنعت تله کام و مخابرات تا یک میلیارد دلار را تا سال ۲۰۲۳ تخمین می زنند.

توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به کوین ایران نیست و نباید به آن نسبت داده شود.

Source

https://coiniran.com/?p=26806
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x