ایستگاه خبر

رکورد شکنی مجموعۀ NFT آنتونی هاپکینز علی‌رغم بازار خرسی!

مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) آنتونی هاپکینز، بازیگر شهیر انگلیسی، تنها در 7 دقیقه به فروش رسید و رکورد جدیدی ثبت نمود. این مجموعه NFT که «The Eternal Collection» نام دارد در بازار OpenSea عرضه شده بود.

این خبر توسط آژانس طراحی ان‌اف‌تی Orange Comet Inc. اعلام شد. این آژانس که همکاری متقابلی با این بازیگر 83 ساله داشته است مدعی شد که این سریع‌ترین رکورد فروش در تاریخ OpenSea بوده است. مجموعۀ فوق نخستین بار در ماه آگوست (مرداد) و برای بزرگداشت کارنامۀ بازیگری برجستۀ آنتونی هاپکینز معرفی شد.

رکورد شکنی مجموعۀ NFT آنتونی هاپکینز علی‌رغم بازار خرسی!

فروش 7 دقیقه‌ای!

مجموعۀ Eternal Collection از 1000 تصویر و انیمیشن منحصربه‌فرد تشکیل شده که هریک یادآور یکی از لحظات هنرنمایی این بازیگر در طول دورۀ فعالیت خویش است. هریک از این NFTها جنبۀ متمایزی داشته و در طبقه‌بندی‌های متنوعی ارائه شده‌اند.

بازار OpenSea دربارۀ این مجموعه نوشت:

«آیتم‌های این مجموعه توانسته‌اند شخصیت‌های متنوعی از چند دهه حرفۀ بازیگری آنتونی هاپکینز و رویکرد منحصربه‌فرد و درخشان وی نسبت به هنر را به تصویر بکشند».

درحال حاضر قیمت پایۀ برای این NFTها 0.77 اتریوم (1000 دلار) است و 619 نفر دارندۀ آن‌ها هستند. برخی از گران‌ترین این NFTها تا قیمت 10 هزار ETH برای فروش فهرست شده‌اند. استقبال کاربران OpenSea از این مجموعه تاحدی بود که تا یک ساعت اولیه امکان مینت آن از بین رفت و سایت با اختلال مواجه بود.

چشم‌انداز بازار NFT

رکورد شکنی حاضر توانست بر بازار خرسی قدرتمند چند ماه اخیر غلبه کند. براساس داده‌های سایت رهگیری بازار Nonfungible، فروش NFTها از آغاز سال جاری تا 90 درصد افت داشته و از سطح روزانه 160 هزار سفارش به 20 هزار سفارش کاهش پیدا کرده است.

کریپتو پانک و میمون‌های کسل محبوب‌ترین مجموعه‌های NFT طی هفتۀ گذشته بوده‌اند که به ترتیب در بازارهای ثانویه 10 و 7.8 میلیون دلار فروش رفته‌اند.

پیشنهاد مطالعه: API چیست؟ کاربرد APIها در صنعت بلاک‌چین و رمز ارزها

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا