مقالات بلاکچین

بلاک چین و پتانسیلی بسیار بالا برای تحول آفرینی در صنعت اتومبیل

بلاک چین چگونه می تواند به صنعت خودرو کمک کند؟

بلاک چین در صنعت خودرو

امروزه همگی از شنیدن بحث هایی در مورد اتومبیل های خودکار و بدون راننده هیجان زده می­ شویم و چنین به نظر می رسد که فناوری بلاک چین بتواند کمک بزرگی در زمینه تحقق این رویا ها کند. در حالی که امروزه چنین بحث هایی مطرح است و افراد زیادی به آنها علاقه نشان می دهند، متاسفانه مدیران فعال در صنعت اتومبیل رویکرد های بسیار محافظه کارانه ای را اتخاذ کرده و در این زمینه همکاری نمی کنند.
از طریق این صفحه در این خصوص بیشتر بخوانید.

بلاک چین می تواند در صنعت خودرو کاربرد های زیادی داشته باشد. فناوری مذکور می تواند سبب صرفه جویی در هزینه ها شده و شفافیت و بازرسی دقیق را برای صنعت خودرو به ارمغان بیاورد. این فناوری می تواند منجر به تولد اتومبیل هایی با شناسنامه دیجیتال مخصوص به خود شود که این امر خرید و فروش را بسیار آسان و ایمن می کند.

بلاک چین و پتانسیلی بالا برای تحول آفرینی در صنعت اتومبیل
blockchain-in-auto-industry

تلفیق بلاک چین وصنعت اتومبیل هنوز در ابتدای راه است

البته این تئوری ها هنوز در مراحل ابتدایی کار هستند و فرآیند اینکه چه نوع داده هایی در این زمینه به اشتراک گذاشته شوند و چگونگی کدگذاری آنها، هنوز نیازمند بررسی استاندارد های لازم می باشد. فناوری مذکور در ایجاد ماشین های برقی که انرژی خود را از منابع تجدید پذیر تامین می کنند، بسیار مثمر ثمر خواهد بود و این فناوری در پیگیری منبع انرژی و تاثیرات محیط زیستی می تواند بسیار موثر باشد.

در زمینه تلفیق بلاک چین و صنعت اتومبیل هنوز راه حل جامعی ارائه داده نشده و تمامی مشکلات حل نگردیده است. البته خوشبختانه بلاک چین به صنایعی وارد شده که به صنعت خودرو بسیار نزدیکند و این امر راه را برای ورود بلاک چین به صنعت خودرو هموار خواهد کرد.

شما چه فکر می کنید؟ تلفیق فناوری بلاک چین و صنعت خودرو تا چه حد امکان پذیر است؟ فناوری مذکور در این صنعت چه کاربرد هایی خواهد داشت؟ شما چه راه حل هایی دارید؟

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2018/10/نمونه_خوانی_بلاک_چین_در_صنعت_خودرو_۱-converted.pdf” ]توجه: دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند. 

https://coiniran.com/?p=24639
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x