بلاکچینکاربرد بلاکچین

بلاک چین در ثبت زندگی، مرگ و میر و وصیت نامه ها چه نقشی دارد؟

بلاک چین بسیار عظیم تر از حد تصور افراد و دارای کاربرد در زندگی، مرگ و وصیت نامه ها. با کوین ایران همراه باشید.

بلاک چین در زندگی، مرگ و میر و وصیت نامه ها؛ اگرچه عنوان این مقاله در ابتدا غیر مرتبط به نظر می رسد اما در واقع بلاک چین بسیار عظیم تر از حد تصور ماست و می تواند در این امور نیز وارد شود. بلاک چین در زمان فوت بستگان می تواند به بازماندگان کمک قابل توجه ای نماید و دیگر لازم نیست که بازماندگان برای دریافت ارث خود، اجرای وصیت نامه و دیگر موارد، هفت خوان رستم را بگذرانند و از فرآیند های ملال آور قانونی و حقوقی عبور کنند.

در این مقاله داستان دختری به نام Jenn تعریف می شود که مادرش را به دلیل سرطان از دست می دهد و با مشکلات زیادی برای دریافت پول هایی که آشنایان برای تشییع جنازه مادرش فرستاده اند و همچنین انتقال سند دارایی های مادر به خود و برادرش، مواجه می شود. بعد ها که این دختر با بلاک چین آشنا می شود؛ به این مسئله فکر می کند که بلاک چین چه مقدار می تواند مفید باشد و راه تکرار این کابوس ها را بر دیگران ببندد. بیشتر بخوانید.

بلاک چین در زندگی، مرگ و میر و وصیت نامه ها، آیا ممکن است؟
blockchain-and-death

بلاک چین تسهیل گر زندگی

از رمز ارز ها گرفته که مرز ها را در می نوردند و اجازه تراکنش های بین المللی را به آسانی مهیا می کنند تا امکان فراهم آوردن وصیت نامه های بلاک چینی که بعد از مرگِ وصیت کننده توسط قرارداد های هوشمند، خود به خود اجرا می شوند، همه و همه به تسهیل زندگی و کنار زدن موانع می انجامند.

فناوری مذکور در ثبت الکترونیک سوابق سلامتی، وصیت نامه های الکترونیک، هزینه مراسم تشییع، املاک و مستغلات و غیره می تواند کمک کند و اینها همه به معنی آسان کردن زندگی است. اگرچه کاربرد بلاک چین در زندگی در حال حاضر زیاد نیست اما در آینده قطعا بیشتر از آن خواهیم شنید. قضیه مرگ و میر در خانواده ها موضوع مهیبی است اما برنامه ریزی مناسب برای آن امر خطیری محسوب می شود.

بلاک چین در زندگی، مرگ و میر و وصیت نامه ها، آیا ممکن است؟
blockchain-and-death

نظر شما چیست؟ آیا بلاک چین واقعا می تواند در این حوزه ها وارد شود؟ بلاک چین تا چه حد مراحل حقوقی و قانونی موجود در مسائل مربوط به اجرای وصیت نامه ها و انتقال اسناد و غیره را تسهیل می کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2018/09/نمونه_خوانی_بلاک_چین_در_زندگی،_مرگ_و_میر_و_وصیت_نامه_ها-converted.pdf” ]

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

https://coiniran.com/?p=24574
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x