اخبار بیت کوین

مختصر و مفید برای ارز رمزنگاری شده بیت کوین: انشعاب ها و رقابت ها

Bitcoin in Brief یا بیت کوین به اختصار، مجموعه ای است که در آن از ماجرا هایی که در فضای رمزارز ها حائز اهمیت هستند، سخن به میان می آید. رویداد های احساسی، رقابت ها، هک ها و شوخی ها همگی اینجا پوشش داده می شوند. در نوشتار امروز Vitalik Buterin نانجیب می شود، Coinbase در برابر coinbase قرار می گیرد و Tim Draper یک پیشنهاد جسورانه برای هندوستان مطرح می کند.

Coinbase یک صرافی رمزارز است. coinbase (با حرف اول کوچک) فضایی است که برای مطالبه پاداش یک بلوک، در زمانی که ارز رمزنگاری شده بیت کوین و دیگر رمزارز ها استخراج می شوند، به کار می رود. اشتباه گرفتن این دو مقوله به آسانی روی می دهد؛ همچنان که برای یکی از هواداران Tron روی داد. بعد از تشخیص کلمه جادویی در کد شبکه اصلی TRX، آن شخص گمان کرد که سکه مذکور در Coinbase لیست خواهد شد. پس از این ماجرا فورا توییت های فراوانی سرازیر شدند و این فرد بد اقبال را با ارجاعات coinbase که در کد دیگر آلتکوین ها پیدا شده بود، مورد تمسخر قرار دادند.

مختصر و مفید برای ارز رمزنگاری شده بیت کوین : انشعاب ها و رقابت ها
Bitcoin in Brief Saturday: Forks and Fights/ Source

Coinbase چیز های بیشتری که در حد و اندازه خودش است، انجام می دهد

Coinbase ( منظور صرافی Coinbase است نه آن فضای ورودی) هفته ی پر مشغله ای داشته است و پشتیبانی خود را باز انشعابات ارز رمزنگاری شده بیت کوین و یک پروژه سرمایه گذاری اعلام کرده است که در این پروژه، Coinbase در شرکت های رمزارز که در مراحل ابتدایی کار هستند، سرمایه گذاری می کند.

Vitalik دیگر آنقدر ها نجیب نیست

Vitalik Buterin یکی از معتدل ترین افراد در زمینه کریپتو است. او به ندرت خود را درگیر کشمکش های تویتر کرده، یا کمتر دیده شده که به همتا های خود توهین کند. این موضوع این هفته به کلی تغییر کرد، به شکلی که بنیان گذار اتریوم شخصیت مثبتی که تا کنون از او دیده شده بود را کنار گذاشت. اگر چه از این که Craig Wright را شیاد می نامید، خشنودی و رضایتی در چهره او دیده نمی شد اما با این وجود حمله هایی را به EOS و TRON هم انجام داد.

Vitalik دیگر آنقدر ها نجیب نیست
Nice Guy Vitalik No More/ Source

یک پست وبلاگ از Buterin در اول آپریل، این مطلب را گفته می شود بیست درصد از توکن های عرضه شده ارز رمزنگاری شده اتریوم از Tron دزدیده شده را مورد اشاره قرار داد و آن را یک جوک دانست که توسط عده قلیلی پخش می شود و این که در ارتباط با علاقه Justin Sun برای کپی کردن وایت پیپر ها است. Justin Sun یک نمودار را از طریق توییتر منتشر کرد و در آن توضیح داد که چرا TRON از اتریوم بهتر است. Buterin در مقابل این ساکت نماند و در جواب متقابلی که داد به شیوه ای تمسخر آمیز در مورد تمایل Sun برای دزدی صحبت کرد.

Tim Draper عقیده دارد که ارز رمزنگاری شده بیت کوین باید واحد پول ملی هند شود  

سرمایه گذار حوزه سرمایه گذاری های پرخطر و شخص مهم بازار رمزارز ها، Tim Draper همیشه در مورد بیت کوین خوش بین است. او هفته گذشته در مورد نوید بخش بودن بالاخص بیت کوین در هند اظهار نظر کرد و به Economic Times گفت: “اگر می توانستم یک ملاقات با Modi (نخست وزیر هند) داشته باشم، او را متوجه می کردم که دارد اشتباه بزرگی می کند. بیت کوین باید واحد پول ملی باشد.”

او افزود: ” اگر مقامات محلی در هند کریپتو را ممنوع کنند، شرکت های موجود به جاهای دیگری انتقال داده می شوند. حکومت لازم است تشخیص دهد که این کار نوآوری را خفه می کند و به جای آن باید بستری خلاقانه را فراهم کند که در آن ایده ها بتوانند آزمایش شده  و ارتقاء و ترویج یابند.”

بیشتر بخوانید:

چگونه از دارایی های خود در برابر پامپ و دامپ رمزارز ها دفاع کنیم؟

بانکدار سوییسی: پول دیجیتال و خصوصی بهتر از ارز های دیگر است

سه کیف پول برتر ریپل (Ripple)

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

منبع

https://coiniran.com/?p=20149
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x